Září 2009

Úvod

6. září 2009 v 14:10 | P!nky_GirL* |  Others/Nezařaditelné
Ahoj všichni, tak tady a tady - www.miley-fun-site.blog.cz se stěhuju z mejch předchozích dvou blogů - www.betylove.blog.cz a www.graphic-my-fans.blog.cz.
Takže měla sem v tom už zmatek za prazdniny spoustu komentů zameškanejch souteží no prostě už po celym blogu vzniknul bordel a ja sem si chtela zacit odznova, a tentokrat oba blogy hudebně,tento se bude především věnovat zpěvačce P!nk a druhý Miley Cyrus, doufám že vám to nikomu nevadí, nemusíte je podporovat jako já,stačí když tu budou má Sbčka nadále chodit a psát komenty! Affs si všechny nechávám,ale rozhodněte se na jakém blogu chcete být mé SB jestli na tomhle,nebo na miley-fun-site,nebo na obou..!? jinak budu moc ráda kdyby to zas fungovalo jak dřív a snad sem budete chodit, tentokrát si dám záležet hodně na designech.. No tak to je zatim všecko, mějte se hezky a v nejbližší době sem začnu dávat články.. Ale sem v sedmý a je toho dost takže na blozích budu nejvíc o víkendech a přes tejden jako taky,ale ne třeba každej den, no uvidíme jak to dopadne.. :D Každopádně budu chtít tomu věnovat co nejvíc času aby to klapalo jak předtim... ;) Děkuju moc za všechno a do komentů se ozvěte kvůli affilates,jak chcete být SB,jak sem psala.. ;P Papa
P!NKY_GirL*

Na závěr INFO pro všechny: Tohle je už můj jediný blog,na který chodím a budu chodit,je funkční a budu na něm přidávat aktivně články.. ;) Z bývalych blogu kdo chce být stále SB tak napište,kdo ne,pochopím.. Moc ráda si všechny SBčka na tomto blogu nechám! ;)


Bye Bye!
"Bets)