Prosinec 2009

Last P!nk´s photos tweets; Crazy new year:)

31. prosince 2009 v 18:31 | °°P!nky_GirL°° |  Twitter
Posledních pár zajmavých tweetů P!nk, k některým přidané i fotky..vybrala jsem jen některé tweety z posledních pár týdnů....

Last-New:

P!nk s Careym vyrazili na týdení dovolenou lyžovat a snowboardovat do Utahu,kde si aspon po náročném turné pořádně odpočinou :) Na horách je s něma taky jejich kamarád Butch Walker.

0.original:
Carey má na twitteru: We are leaving. Heading to Utah for some snow riding!! But ill be back down in a week.
překlad: Odjíždíme. Míříme do Utahu, abychom si zajezdili na snowboardu!! Ale budeme zpátky do týdne.
Kráása...Je to romantika..to si musí užívat =)
další twitter k tomu.
original: Chillin at the lodge having a beer. Good times
překlad: Přestávka u stánku,dáváme si pivo. Dobrý časy.
moc jim to spolu sluší...
Tak a tady další twittery z posledních týdnů+photos:

1. original: So excited! got my bran'new kickass one piece snowboard suit from circesnow!I may not bthe best snowboarder-but I'm gonna look cooler than everyone.
2 days 13 hours ago
............................................
překlad: Tak nadšená! Mám nový jeden kus snowbordistického obleku z Circesnow! Já nejsem nejlepší snowbordistka,ale budu vypadat nejvíc cool než všichni ostatní. :)
-před 2 dny,13 hodinami

2. original: Merry Xmas everyone. Santa didn't bring us anything cause he didn't like the way we decorated our tree...
...........................................
překlad: Veselé Vánoce všem! Santa nám nic nepřinesl, protože se mu nelíbilo,jak jsme ozdobili náš vánoční stromeček. :)
3. original: I've never been so "got" in my life! F*ckers!!!!
překlad: Nikdy mě ještě nikdo tak "nedostal" v celém mém životě! Hajzlové!!!!! :) (To bylo po vystoupení So what, kdy P!nk dostal P!nk domluvením s Leem,kdy si vyměnili role,mluvila o tomhle =))
4. original: Happy last day of Hannukah!!!!
- Šťastný(...veselý..) poslední den adventu!!!! (nevím zda je tento překlad úplně správně,nenapadá mě nic jiného,co by mohlo znamenat "Hannukah",podle mě asi v Americe název adventího času,bo tak něco.. :D)

5. original: Check out my lunch date:)
překlad: Podívejte se na můj dnešní oběd :)

Ještě během Funhouse Tour-foto v Curychu (Švýcarsko) :
6. original: Zurich. Looks like it may snow. How am I gonna get a tan in THIS?
překlad: Curych. Vypadá to, že by to mohl být sníh. :) Jak se mám teď opálit v TOMHLE?? :)

A teď jeden už hodně starší, jen pro pobavení..a jsou tam spolu(Carey N P!nk),to sem tady musela dát =D Taky během Funhouse tour,tentokrát v Mnichově:
7. original: Cheers munich!!
překlaD: Na zdraví Mnichove!!

Další twittr během funhouse tour, Helsinky:Jsou už fakt starší tyhle co ted ještě přidám,ale stojí za to :)

7. original: Snowballs!!!!!! Helsinki!!!!!its snowing!I'm so happy.We're such dorks we just got out of car 2 take pix of snowballs
překlad: Sněhové koule!!!! Helsinky!!!! Sněží!Jsem tak šťastná. My Jsme takoví hlupáci, právě jsme dostali 2 sněhovýma koulema, když jsme vyšli z auta.

Tak a nakonec 4 tweety z fotkama,které krom jednoho jste myslím neviděli!aspoň já na blozích nne..jsou sice starší,ale moc pěkný! :)
Tohle první znáte:

8. original: Happy halloween kiddies:)
překlad: Šťastný Halloween děcka:)
heýý dýně se jí fakt povedla,je to celkem těžký:) no...to cigáro v tý puse..:) chudáci děti by se lekly.. =)

9. original: Yeah green day!!!
překlad: Jóo Green Day!!!
P!nk byla nejspíš na koncíku kapely Green Day!! =) cool..:)

10. original: Hawt!!!!
překlad: Hrrrr!!!!!
tyhle P!nkčiny botky=senzace,ale obdivuju že v nich dokáže chodit =D

11. original: Ac dc rules! This is what I do after the show, after the after party!
překlad: AC DC karton! Tohle je to, co jsem dělala po show(po koncertě),po after party!
Oh,lol:)super!P!nk-pravá rockerka! :) Sekne jí to v tom rámu..=)) Vedle P!nk= Sebastian-kterého musíte znát-akrobatista z Funhouse show=)

....tHe EnD....

překlady by:
°°P!nky_GirL°°
photos and text
copy with source

CRAZY(HAPPY):) NEW YEAR EVERY 1!!!
přeji vám vše nej hlavně mým affskám I OSTATNÍM!
ať vstoupíte hezky do nového roku,tak auper pařbůů na silvstraa =)
a neopíít se !! :D .-))
Tak pááá teď už běžim pařit na Silvouše =))
(jo,Po novým roce chystám new dess..snad nejak bude:))

♥ Absoutly amazing some videos with P!Nk ♥ (Jsem z5..)

30. prosince 2009 v 19:16 | °°P!nky_GirL°° |  Videa
AhOjky..Tak jsem se vám vrátilA =) V Beskydech to bylo super,aspon jsem se zase viděla se všemi sestřenkami, s babi a dědou a s přáteli.. Nevím jestli zítra,ale určitě jsem dám fotky,které jsem dělala během posledního tejdnu,dám sem ješět nově nafocené nějaké FOTKY dárků z Vánoc..A jak jsem psala o tom Funhouse Tour DVD==Tak jak sem na něj vysněně čekala=splnil se mi sen =) Dostala sem ho u strejdy,tety a sestřenky na MOravě.!!! =D Takže úplně nejvíc suepr,ted už nemusím litovat (a taky nebudu),že jsem v aneketě předtim u dárků hlasovala pro 200%, ted uz mám opravdu všechno co jsem moc chtěla..No a jak to tak vypadá,za ty ušetřené penízky si koupím Funhouse Calendar 2010..Jestli se kněmu ale dostanu :( Podle netu ho maj momentálně v Bontonladnu vyprodanej.... Takže ahojky lidišky-pozastavení konči..a tady už k článku:
___________________________________________________________________________
Dneska jsem se rozhodla,že je na čase přidat nějaká videjka.. Tak tady přidávám tři super,moje srdeční záležitosti♥, které se mi ohromně líbí..Jsou to videjka,ke kterým se vždycky ráda vrátím..pstě míluju ♥♥♥ Snad se vám taky budou líbit..myslím že možná znáte.. :)

1. Leave me alone - I´m not dead Tour (LIVE)
2. P!nk - funny bloopers (from Funhouse DVD)
Poznámka: Tohle video je možná i takové nejlepší z těch tří,vždycky se u něj ohromně zasměju, ona je tam úžasná..to ale všude.. Jsou to sestříhaný momenty z připravování a zkoušení Funhouse Tour, které jsou použity i na funhouse Tour DVD v bonusech..

3. Funhouse Tour - The man dancing with P!nk
5.12. 2009 v Luxembourgu v rámci Funhouse Tour P!nk vytáhla jednoho fanouška na podium,který s ní tančil vtipný "idiotský"taneček který je vždy během písně Leave me alone (I´m lonely).. Tohle video určitě všichni znáte, obletělo několik blogů,ale stejně ho sem dávám jako jedny z mých nej videjek s P!nk..
No a nově se do nich řadí ještě moje takové čtvrté lovely video:
_______________________________________________________
Doufám,že se všechny líbily..třeba ty bloopers (funny momenty) jsou taky podle mě dokonalý,a to leave me alone v prvním videjku-nemám slov,ona tam dělá úžasný věci =D ♥

Mám ještě dvě (možná i více) videjka s P!nk,který upe miluju♥ a jsou mezi mými °°BEST°°taky,a že je jich hodně =) ,ale ty chci dát jako samostatný článek, protože myslím stojí za to, a chci k nim ještě něco delšího připsat..takže se máte do budoucna na co těšit..(myslím) =D Ještě sem přidám později večer přednastavený článek, který tadY zůstane i přes Silvestra,to fuckt nwm jestli tady budu,nebo ne...Do odpoledne jsme určitě pryč,potom k nám přijde návštěva a večer už Silvouš,tkže nevíím fakt..ale na přidání by čas měl bejt.., myslela jsem že ted ještě pujdu přednastavit článek,ale na comp chce bratr,takže SNAD zítra.. :(Sem ted ještě trochu mimo z Vánoc,prázdnin návštěv,sem unavená dneska v půl čtvrtý sme přijeli se čtyřhodinový cesty s Beskyd,takže toho bylo moc a sem tak divně pomatená ´=) Takže blog začne snad už normálně fungovat ale..po novym roce.!!! Ale sem náhodou moooc happy z toho DVka!! Je fakt dobrý,hlavně žeru bonusy.. =) "On tour with P!nk" - jeden z bonusů=bombowýý :D Kdo DVDčko z Austrálie ještě nemá (což je vás určitě s fandů P!nk dost málo),tak ho všem vřele doporučuju...
_______________________________________________________________
Mno tak zatíím THE END..názor na videa?? =) (+ hlas v anketě)?? :D
páááá
zdroj pro první a druhé video:
(+pokud si to objevil u mě tak i ostatní videa kopíruj se zdrojem,i když ta trojka a čtyřka byla na hodně moc blozích a na youtube...)

Zlataaa moe ahój po Vánocích- +změna!

25. prosince 2009 v 20:29 | °°P!nky_GirL°°
Lidičkyy čauky!
_____________________________________________________________________
Tak japak si užíváte svátky??
Já hezky.. :)
Musím vám všem mocky poděkovat,že tady pořád chodíte.. A za těch 7 commentu u vánoční rozlučky =) Upřímně rečeno,čekala jsem, že tady bude možná tak jeden..že tady nikdo nebudete. A byla tam jen jedna reklamka,jinak od vás samé krásné odepisování,přání k Vánocům a samé komenty, co mě moc potěšily =D Takže moc THANX! :)
A teď k Vánocům,děkuji všem za přání,ano Vánoce a celé svátky si užívám pěkně.Mám se fajn! Štědrej den byl super,a doufám že u vás to tak bylo taky
Tak a teď jen něco písnu co jsem dostala, a budu ráda,když to vy v commentech uděláte taky =)
takže: Dostala jsem new mobil (LG KP 501 - dotykovej) v bílé barvě,přesně tenhle:
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
P.S.je bombowej =D

Potom: super oblečení-džíny(model roku 2010 - ZARA), novej fialovo-růžovej kabát, Kabelka,prsten,A zimní krásněj fialkovo růžovej rolák s dlouhym rukávem z P!nk módy!; dál balíček řasenky od MaX Factor společně s černo-tmavě modrou tužkou na oči, Make-up a pudr v jednom taky od MaX Factor..;knížku(anglická gramatika-fráze,přehledy),pak celá rodina společně s bráchou Nintendo Wii-sport, potom k tomu základní dvě cdčka a ovladače,potom dneska u babičky ještě tu podložku (+ ktomu hra snowboard,kterou hrajete že stojíte na tý podložce) no a samozdřejmě Wii Fit, k té podložce..Tam je joga cvičení,aerobic,balance, no docela prča
Jinak různý drobnosti a serepetičky i od pražský babičky dneska a tak.. =)
jinak ještě jedem k tý babi a dědovi na Moravu, a rodiče to s oběma babičkama kupují a konzultují,tk jediný na co tk vysněně čekám je to DVD Funhouse Tour Live....No ale co,mám ještě našetřený nějaký svý penízky,tk si to kdyžtak koupím sama..Si sama nadělím =)))
No do commentářů mi napište,jestli se vám bude chtít taky něco co jste dostali,když budete chtít..a nebo prostě jenom jak jste si užili štedrý den a co svátky

A nakonec: !ZMĚNA! :
Jak vidíte,dneska jsem vám ještě písla. A chci vás jenom upozornit,že je malá změna plánu, a jak sem psala že 26.pros.odjíždim na tu Moravu, tak změna, odjíždim až 27. Takže zítra zase juknu na blog .-) No a od toho 27.12. do 30.12. bude POZASTAVENO!
Klidně piště atd. všechno,ale jen že kdyby byly náký kontroly SB, bo tak , tak že mě OMLUVTE!!
A 3o.12.odpoledne tady už budu a na silvestra taky..takže to bych jsem něco hodila,už článek(jako s P!nk něco..) =)
Takže kráásný zbytek vánočních svátků,uzasnou pařbu na Silvestra =) a krásnej NOVEJ ROK 2010!

Můžete kouknout na anketku,kde hlásněte,na kolik % jste byli se svou vánoční nadílkou spokojeni
mám vás ráda pixel =)

..............................................................................................................................................

°Vánoční rozloučení°

23. prosince 2009 v 17:39 | °°P!nky_GirL°° |  Others/Nezařaditelné
AHojeeC,
uběhlo pár dnů a Vánoční atmosféra je nepřehlédnutelná.. Štědrý den už se blíží, a tak se loučííím..Zítra už na blogu nebudu.. Tyjo, zejtra je štědrej den, už se fakt těším..Ne jen na to co dostanu,ale i na tu atmosféru.. U nás je to vždycky hezký..No jinak samosebou se musím zeptat co si přejete?? (I když většina affs mi to už psala) Zamilovaný *5186* Mezi mými Vánočními dárky samo nechybí ani DVD Funhouse Tour LIVE - doufám že na něj rodiče nezapomněli, na něj se hrozně těšim !969! No jinak mezi mými dárky je new mobil(dotykovej) nejaký to oblečení, a hudební doplňky..
906
Všem vám moc přeju překrásný vánoce,omlouvám se za to,že jsem nestihla udělat Vánoční desing s P!nk..ale uklid,obíhačka,komenty,balení posledních dárků..prpstě to už se nějak nedalo.. =) I když mě to moc mrzí...No ale jsem totiž i docela unavená..Spíím, nerušit *4440* No přeju vám krásný celý svátky,vše nej do nového roku A ať pod stromečkem najdete co nejvíc věcí co si přejete..
Tak všichni nalaďte Vánoční atmosféru
Já osobně si teda užívám prázdnin.. !969!
I když se mi chce furt spát a sem nedočkavá..nevím co dělat =D furt zpívám, hraju na kytaru, nebo sedím na netu u compu,a na blogu,na youtube =))Mno tak všichni dopřipravte,zastavte se od schonu a MERRY HAPPY XMAS! http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/zz6%20%283%29.gifzítra příjde zdobení vánočního stromku .-) //@GDB[]//@GDE
Promiňte za to celé barevné psaní,prostě jak sou Vánoce tak jsem to trošku ozvláštila pixelkama =) 906
Pak vám tky přeju přežít všechny ty vánoční schony,uklízení a vaření
No a ted k organizačním věcem:
Zítra už tady nic nehodím, 25.asi taky ne, a teď upozorko pro všechny affs:
od 26.12.- do 30.12. bude pozastaveno,jedu totiž na Moravu k babičce a dědovi,ale na Silvestra už sem doma a nejspíš něco hodím. Tak pááá lidi


zdroj pixelek
(by agneszka.blog.cz)

!HOT! ACTUAL! - video P!nk with Carey So what on Funhouse Tour!!!

21. prosince 2009 v 18:14 | °°P!nky_GirL°° |  Funhouse Tour
Jistě jste si na několik blozích všimli těchto fotek, P!nk s Careym, články s nadpisem Carey překvapil P!nk atd...Jsou opravdu rozkošný... :)
Tady máte fotky (vím že ty dvě základní znáte,ale tady je jich víc):
♥♥♥
tohle foto je překrásné: ♥
tohle je nejrozkošnějšííí: ♥
Tohle je prostě rozkošný,dokonalý !!! =D já ty fota miluju...♥♥♥

Carey byl domluvený s jedním z P!nkčiných tanečníků(s Leem), že jsi vymnění roli v choreografii v písni So what na Funhouse Tour.. Takže místo Lea tam stál Carey,p!nk byla velmi překvapená a působila šťastně..!!! :) Byla překlvapená křičela,nakonec si na něj sedla =) Prostě dva zamilovaní Live at Funhouse Tour..Byl to poslední koncert funhouse tour ( v Německu v Hannoveru),tak ji přichystali chlapci překvapení =) No ale tohle všechno víte, já ale přináším exklusivně hot news, VIDEO z tohoto okamžiku..!!!!!
Ještě jme si s blogaři u těchto článků u těhlech fotek psali,jak bychom byli rádi za video,že je škoda,že ještě není nikde známo.. A JÁ AKTUÁLNĚ TOHLE SENZAČNÍ VIDEO PRO VÁS MÁM!!! tady:
Koukejte na ten výraz P!nkushky když mu odkryje tu kapucu :D =)
To je prostě senzační! :)
Tak si to zkoukněte,myslím že stojí za to, nebo jak je ta polštářová bitka a Carey je tam polonahej,nebo jak ho tam P!nk líbá a je tam mnoho takových super momentů..
Jsem jedna z prvních, který má tohle video,které nikdo nemohl sehnat, u sebe na blogu, takže:
!!!!KOPÍRUJ SE ZDROJEM!!!!
°°P!nky_GirL°°
xoxo :P ♥Three new affs ♥ +diplomy

20. prosince 2009 v 10:00 | °°P!nky_GirL°°
Ahojky..
mám tři nové affs.. :)

1. Ashley-alice
blog o: Twilight sáze,New moon atd..,
soutěžích, psaním co se dějě a osobě.atd...Má moc ráda P!nk :)
diplom:
2. Anýz
blog o: Dominice Staré,vtipy,soutěže;
moc se jí líbí můj blog,jak napsala,
za co jsem moc ráda!! :) =D
diplom:

3. Smolík
blog o: hvězdách,hercích,zpěvácích,filmech
(twilight atd..),soutěžích a ostatních věcičkách..
diplom:
Tak doufám, že se vám diplomky a fotky které jsem na ně použila líbí..!!!! :)

xoxo :-*
*muck*

!Notifications! (upozornění)!
ZMĚNA ZDROJE (NOVÁ KLIKACÍ IKONKA!!!)
Až do teď jsem za články,když jsem psala !kopíruj se zdrojem! dávala tuhle ikonku:

No a teď vám chci jen říct,že tahle ikonka už neplatí, a že jsem si udělala novou-klikací ikonku.. tady je, a tu budu teď používat k uvádění mého zdroje,blogu a jako ikonku za článkem:


Tak to jen upozornění,a malá změna=doufám že se líbí.....

Diskografie + anketa k CD

17. prosince 2009 v 19:34 | °°P!nky_GirL°° |  Diskografie,CD,Alba
AHojky...
____________________________________________________________________

Diskografie - 5 sólových desek P!nk:
Většina z vás už asi tohle všechno zná, já ale na svůj blog pro ty, co třeba nevědí všechny track listy a neznají obálky atd., nebo píšu určité zajímavosti a údaje, které by pro vás mohly bejt zajmavé a nemuseli ste je znát :D přidávám krátkou diskografii P!nkčiných CDček + soutěžní anketu o vítězné vámi zvolené "BEST" CD P!nk, takže hlasujte v anketě o nejlepší CD-podle vás.... ;)

1. Can´t take me home


První album P!nk je Can´t take me home, které vyšlo na počátku kariéry P!nk, kdy ještě vůbec nebyla tak známá, ale přesto se z tohoto alba zachoval hit dodnes, které P!nk zpívá jako např. There you go (nebo Most girls..) CD vyšlo 3.dubna roku 2000 (začátek Aleciiné sólové dráhy zpěvačky) a byla to éra kdy měla P!nk červené vlásky. :D Tohle album na P!nk pusobí jako projímadlo, a je v podstatě o tom, kdy byla děsně naštvaná na jednoho chlápka...

Track list:
1. Split personality
2. Hell Wit Ya
3. Most girls
4. There you go
5. You Make Me Sick (Radio Mix)
6. Let Me Let you know
7. Love is such a crazy thing
8. Private show
9. Can´t take me home
10. Stop falling
11. Do what U Do
12. Hiccup
13. Is it love

2. M!ssundaztood

Druhé solové album M!ssundaztood vydala P!nk v 19.listopadu v roce 2001, je druhé album P!nk. Éra, kdy měla P!nk růžové vlasy. Tohle album, jak sama říká brala za hloubější a ještě větší projímadlo :D Říká právě také, že album od alba je čí dál víc citovější, a během dvou let se postupně vyrovnává se vším, co ji v životě potkalo. Podle mě se toto album zapsalo ve fanouškovských hlavách, protože na něm je spoustu hitů, které P!nk zpívá doteďka, i na Funhouse Tour jako např. hity co se zachovaly z tohoto CD: Family Portrait, Just like a pill, Don´t let me get me a Get the party started..

Track list:
1. M!ssundaztood
2. Don´t let me get me (radio edit)
3. Just like a pill
4. Get the party started
5. Respect
6. 18 wheeler
7. Family Portrait
8. Misery (duet P!nk se Stevem Tylerem)
9. Dear Diary
10. Eventually
11. Lonely Girl
12. Numb (Dallas mix)
13. Gone To California
14. My Vietnam

3. Try this

Třetí album nejtalentovanější a nejkvalitnější zpěvačky zahraničního popu P!nk s názvem Try This bylo vydáno 10.listopadu 2003 u Arista Records.
Zajímavosti+co jste možná nevěděli:: Jedna píseŇ z alba: konkrétně je to Feel good time přispěla P!nk touto písní k filmu Charlieho andílci: Na plný pecky. (ve filmu si zahrála roli provozovatelky motokrosové rampy). Tuto píseň napsala ona spolu se zpěvákem Beckem. Produkovala jí potom spolu s umělcem Williamem Orbitem. Další zajmavosti o albu: Osm ze třinácti písní z Try this napsala P!nk s Timem Armstrongem. Prodej tohoto alba byl údajně menší než u CD M!ssundaztood. Z CD Try this se zachovaly hity např.: Trouble, God is a DJ, nebo Last to know, už méně známá píseň.. S vydáním alba Try this P!nk absolvovala první velké turné po Evropě, kdy poprvé zavítala i do ČR!!

Track list:
1. Trouble
2. God is a DJ
3. Last to know
4. Tonight's the Night
5. Oh my God
6. Catch Me While I'm Sleeping
7. Waiting for love
8. Save my life
9. Try too hard
10. Humble Neighborhoods
11. Walk away
12. Unwind
13. Love song (tohle je srdeční záležitost,já osobně tuhle píseň mám strašně moc ráda a patří mezi velmi citové a JEDNA Z mých nejoblíbenějších P!nkčiných pomalých písní)

4. I´m not dead

I´m not dead = 4. studiové album P!nk, vydáno 31.března 2006 se změnou vydané v LaFace records.
P!nk si před tímhle albem dala chvíli pauzu a byla se svým manželem Careym a skládala nové písně právě pro desku I´m not dead (Nejsem mrtvá), která už podle názvu byla zpěvaččiným návratem po pauze. Toto album jak sama říká je o tom být živý,divoký, ne sedět doma na zadku a mít ústa zavřená. =) U tohoto alba všichni zajisté uznáme že se největším hitem stala dokonalá píseň Stupid Girls, kterou mám strašně ráda, a jak všichni víme má senzační text a paroduje v ní P!nk všechny namyšlené fifleny a barbínky jako je Paris Hilton, Britney Spears, nebo Jessica Simpson..atd.. =) ;) Dalším hitem z tohoto alba je např: Who knew (píseň o tom jak P!nk ztratila kamaráda, který se předávkoval drogami). To ale nejsou všechny známé písně, které se staly hitem, dále to byly např.bombové písně jako např.pomalé: Nobody nows a Dear Mr. President, ve které P!nk zpívá a promlouvá k presidentovi Ameriky (tehdá byla píseň myšlena na George Bushe), ve které se zpívá o tom, jak může usínat a probouzet se, když tisíce dětí umírá, nemá své rodiny, umírá ve válkách a na hlad a nemají kam jít...... Píseň Dear Mr. President, se dokonce jednu dobu právě kvůlu urážce George Bushe dokonce zakázala hrát v rádiích. Další rychlou hitovkou je dokonalá písnička Leave me alone(I´m lonely), a U + Ur hand,které se také z tohoto alba zařadily mezi velmi známé...

Track list:
1. Stupid girls
2. Who knew
3. Long way to happy
4. Nobody knows
5. Dear Mr. President
6. I´m not dead
7. Cuz I Can
8. Leave me alone (I´m lonely)
9. U + Ur hand
10. Runaway
11. The one that got away
12. I got money now
13. Conversations with my 13 year old self
14. I have seen the rain (featuring James T. Moore)

5. Funhouse


Paté solové studiové album P!nk, zatím poslední, které vyšlo v roce 2008, patří určitě mezi nejvydařenější zahraniční popové music..Myslím, že mezi lidmi se stalo možná i nejpopulárnější ze všech P!nkčiných alb...Pilotním singlem z desky je skladba "So what". Hlavním singlem, stejnojmeně, jako album je také píseň Funhouse. Další velice známé skladby, ostatně jako je celé toto CD, plné skvělých pecek, i pomalých písniček, jsou skoro opravdu všechny.., např: již zmíněné So what,Funhouse,Sober,Bad influence,Please don´t leave me,I don´t believe you, Glitter in the air..atd..Mohla bych zmínit celou desku, všechny písně jsou skvělé a všichni je známe. P!nk s tímto albem uspořádala v pořadí třetí obrovské turné v její kariéře po Evropě, a to Funhouse Tour 2009, kdy potřetí zavítala také do ČR a to do Prahy 19.11. 2009 v O2 aréně. (koncert byl nejlepší zážitek v mém životě,prostě dokonalost)!!!!Více o tomto albu snad psát nebudu, protože je poslední a myslím, že ho všichni znáte. Jen ještě na závěr přihodím poznámky jako např. že P!nk na této desce spolupracovala mimo domov a poprvé v jiných místech,než kdy jindy (navštívila spolupráci například v Londýně) s umělci jako Tony Kanal, ze skupiny No doubt, jak sama v rozhovoru uvádí, a s jeho autorským partnerem Jimmym Harrym, se kterými se do práce s nimi opravdu zamilovala a napsali společně fakt dobré písničky - Funhouse a Sober.!!!

Track list:
1. So what
2. Sober
3. I don´t believe you
4. One foot wrong
5. Please don´t leave me
6. Bad influence
7. Funhouse
8. Crystal ball
9. Mean
10. It´s all your fault
11. Ave mary A
12. Glitter in the air
13. This is how it goes down
+ bonusy, o kterych jsem ani ja nevedela ze na albu jsou a patří do něj xD :
14. Could´ve Had Everything
15. Why did I ever like you
___________________________________________________________________
Tak doufám, že jsem to napsala srozumitelně a budete s článkem spokojeni a dozvíte se zajmavé informace..Tento článek jsem napsala sama, doufám že budete spokojeni..no tak něco napište do commentů =D a kopírujte se zdrojem,protože mi to dalo docela práci :O)

xoxo:-*
°°P!nky_GirL°°

**A hlasujte v anketě o nejlepší CD P!nk,jsem zvědavá,jak soutěžní anketka dopadne...**
P.S. Děkuju vám všem za krásných 18 komentářů v posledním článku..!!!! :-* *muck*

Poslední P!nk´s TWEET !! P!nk má špatné sny =(

14. prosince 2009 v 20:16 | °°P!nky_GirL°° |  Twitter
Ahojky, v rychlovce vám přináším aktuální tweeter P!nk..
P!nk má špatné sny.... :( tady ho máte:

-More bad dreams..If my dreams were movies people would cry and feel uncomfortable. then ask for their money and their two hours back. -5 hours, 45 min ago
-další špatné sny..V mých snech jsou filmy, kde lidé pláčí a cítí se nepříjemně.pak žádali o peníze a jejich dvě hodiny zpět..
- před 5 hodinami 45 minutami
_____________________________________________________________________________
Hmmm tak to mě mocky mrzí, že má P!nk zlé sny..snad se to zlepšíí =))

Překlad by °°P!nky_GirL°°

Kopíruj se zdrojem..!! .-))

Dess č. 3 + new Affs

12. prosince 2009 v 15:41 | °°P!nky_GirL°° |  Desingy

1) desing

Ahojky všem :)
Promiňte že jsem tu teď delší dobu nic nedala,
ale čekala sem až se naskládá více commentů a mezitím sem shormažďovala materiály na new články, a dělala dess, jak vidíte :D
Vím, že předešlý se mi moc nepovedl,
tak teď se to sanžím trošku napravit, tak mi zase prosím napiště jakékoliv názory na tenhle růžovoučkej dess =) ;)
Jinak všem děkuju za návštěvnost..
Desing je zase dělanej úplně mnou..žádná sláva ale lepčí než předtim(aspoň já myslim ;)) ale já mam pokaždý problém,
že neumim nic úplně dobrýho vymyslet...
Dřív sem dělala parádní dessy,
ale ted uz mam jen photoshop a odesel mi photophilter, kde sem byla zvyklá dělat blendy a coláže...
A ted mi dessy uz moc nejdou :D
Mozna je to i tim ze na ne nemam tolik casu.
No už zase se mi z tohohle dessu líbí jen záhlavko ;)
A ani to neni dokonalý,
protože nemam uz vice programu
a ještě sem neměla moc času
a dělala ho mezi osmou a devatou hod. ;)
Tak pisnete a hlasujte v ankete...
desing jsem dělala z tohohle podle mě úžasnýho,
krásně roztomilýho obrazku:D :
obrázek je z: www.google.cz
Název desu: *Lovely and cut P!nk*
výsledný dess:

2) New affs

Tak a za druhé - mám new affilates. Fan stránka,také o P!nk.. <3

Webmiss: Peggy
´Bout: P!nk
Since: 2008 (cca)

Děkuju za spřátelení!
Jukněte k ní, ma zajímavé články a materiály o P!nk, a krasny desing ;)

P.S. Ještě jsem do horního vol.boxu přidala nějaký hezký videjka,
myslim že dokonalý, kterých jste si možna už všimli...
Tak snad se vám budou líbit ;-) 

Xoxo:-*
°°P!nky_Girl°°

Slibovaný článek o Mikuláši a víkendu... ;)

6. prosince 2009 v 18:07 | °°P!nky_GirL°° |  Others/Nezařaditelné
Zdravíím,
tak sem se bále že to nestihnu... ;)
= učebnice matematiky mě ale zas tak nefascinuje, abych u ní musela ztravit i vikendovy vecer..No k mymu "pokusu se neco naucit" z latky Poměr a přímá nepřímá úměrnost na pondělní test: Doufám že to nějak docela dobře napisu..na dvojku..protože u mě si teď další trojku nemuzu dovolit :D no dost ke škole, nějak to napisu, myslím že to docela umim..ale tech typu uloh je fakt hafec =)) No jinak sem chtěla něco málo písnout o víkendu a halvně Mikulášovi... :D Mam mladšího malýho bráchu (9 let) a chtěl ještě tenhle rok Mikuláše...hektický večer plný jeho očekávání naplnilo rychlé opakování básničky o čertech :D Nakonec ji bracha uměl...No ja sem si tedy symbolicky zopakovala kousek koledy Tichá noc,abych teda také něco předvedla Mikulášovi a spol. xD Tenhle rok jsem z Mikuláše a jeho party (tj. byli to 2 čerti, a poprvé 2 andělé),která k nám domů přišla asi okolo šestý hodiny byla uplne nejvic hotová =) To ste měli vidět .-)) Tak první kdyz jim mamka otevřela a brácha už se "strachem" uslyšel řachtání řetězů Mikuláš při vcházení do obýváku ZASE(stane se mu to kazdej rok) o tyč nad futry ve dveřích zavadil hlavou a tou jeho "čepicí", že mu málem spadla, tak jsem se začla pousmívat..Pak když řekl:"Jejda", pokračoval v cestě a jak měl krajkovanou bílou "sukni" přes bílý kalohoty, zahákla se mu do krajky tátova pohorka :D (u nás to neni zas tak moc velky a tak je botník a chodba kousek skoro vedle dveri do obyvaku) ;) Tak se KONECNE celá jejich "garda" postavili čelem k nám a začali povídat, jako dycky :D Pochválili nás i pokárali no a proč to píšu - jedna z andělek držela v ruce dřevěnou ošatku a najednou začla hrát nějaká hudba..tak všichni koukali.. ;) A PŘEDSTVTE SI ŽE TY JEDNY ANDELCE zacal zvonit mobil v ty osatce tak uplně červenala mamk jen tak dodala:andělská hudba: a ta holka co ji to zvonilo tu ošatku podala na chodbu těm čertum a ti tam u vstupnich dveří k nám dobytu tema cernejma rukavicema lovili jeji mobil a pokoušeli se ho vypnout (úspěšně ;) ) Potom jsme se teda měli ukazat s naší přípravou..Brácha dal básničku dobře na POTŘETÍ. ;) ale hlavně že dal..začínal dvakrat a uprostřed se jednou ještě zasek :D ale všichni v pohodě. Tak nám dali ty sladkosti = to bylo na tom nejlepčí, sem si pochutnala, (za večer to bylo pryč) a když odchazeli mamka je šla vyprovodit k vytahu a v tom jel jeden náš starý pan soused :D A ti čerti musim uznat maj každej rok ty masky uplně dokonalý, anděl a mikulas už ne ale čerti tyjo vzdycky hruzostrasny =)) no tak mamka otevřela vytah a tam pan:jééááh :D A všichni sem slyšela jak se začli smat :D pAk nam to mama jeste vypravela .-))
Takze tenhle Mikuláš byl fakt povedenej no....-)
A jak uz sem psala předtim, podařilo se mi najit jednu "čertickou" sexy fotku P!nk :D Až sem se divila že jí v něčem najdu .-)) Takže super že mám k tomuto vybočujícímu článku z klategorie o P!nk, aspoň troošku tematickej obrazek ;) .-)) tady je...: P!nk jako čertice ;) - no tak jen trošku :D
No a symbolicky když už teda byl včera ten sv.Mikuláš a dneska má svátek, tak sem nepřihlasenejm uzivatelum jako avatar aby byl s P!nk nastavila tenhle: ;)
Tak snad sem tam napsala aspoň něco smysluplnýho.. ;-) A zítra se muzete tesit na diskografii P!nk... .-D No a ti co dneska ještě u mě nebyli budu rada když se vratite o článek z5 a pisnete neco kratce k tomu clanku a dessu v ankete :D Zajmaj me vase nazory.. :D Tk to je pro dnešek vše..
Tak teď už Bye Bye!
°°P!nky_GirL°°
Obrazky kopiruj se zdrojem ;-)

Dess č. 2 - Pink and grey streeps

6. prosince 2009 v 13:34 | °°P!nky_GirL°° |  Desingy
Ahojky. Tak jak jste si asi vsimli,je tady novy desing. Myslim ze se docela povedl, az na to, ze uz po jednom dnu, jako vzdy se mi moc nastaveny na blogu nelibi ;) ale to bych delala obden porad novy dess...Ale myslim ze lepsi nez ten predtim je v tom ze je rize AUTORSKY BY ADMIN!! =) Padla tady predtim pripominka ze ten predesly desing to zahlavko nebylo moje..Tak jen vzkazuju ze pokazdy si musim hledat obrazky z kterych ten dess budu delat a ja si tento pict na zahlavi nasla na verejny strance z obrazkam www.deviantart.com (kde obvykle na dess hledam) a ulozila si ho a UPRAVILA..i ruzne uz pozadi okraje barvy atd byly moje, ale dotycna mela pravdu,. nebyl to mnou vytvoreny obrazek .-)) Tak ted vas muzu ujistit ze to je ciste MÁ PRÁCE. Tahle tvorba desingu probihala zadnym hledanim obrazku (krom toho obrazku p!nk v zahlavi) ale jinak sem ve photoshopu zacinala s ciste bilou vrstvou, na ktere sem dala barvu pozadi, s dessem mi pomahal muj nejlepčí kamarad, ktery u me tou dobou byl.. ;) Dalo nam docela praci z tohohle obrazku:
vytvorit to (ve vysedku myslim moc zajmavy)pozadi a překrýt ty proužky tak, aby se shodovaly a nejak to dotvorit :D na to jsem az davala pismo, slogany atd.. + obrazek P!nk, ltery jsem musela oriznout a na zacatku kdyz sem si ho nasla a ztahla na dess vypadal takhle:
Tak to já jenom pro vysvetleni,aby nepadly commenty, ze je to zkopirovane zahlavko :D
Zdroje dessu: obrazek prouzku a P!nk ze stranky www.deviantart.com
Autor: admin = °°P!nky_GirL°°
Nazev dessu: Pink and Grey Streeps
No a nakonec dess vypada takto:
okraje jsem dodelavala pozdeji a narychlo,tak ty nejsou moc dokonaly a moc do toho neladi mnoo..uzbavam ;)

A Jak dluho tu bude: ?? tak to vazne jeste nevim..ale myslim ze brzo me prejde nalada zas na trochu "tvrdsi"...myslim ze by byla s P!nk treba hezka kombinace cerveno-cernej..!!? ;) nepride vam tenhle takovej moc...no pstě - ruzoveej?? ;) =) ???? No napiste mi nejake vase nazory do commentů, at vim jak se vam libi..davam k clanku i anketu na vas nazor, a jestli je lepčí nez ten predtim :D Tak zatim ahojeec ale dneska doufam!! (i kdyz me mamka opet, a pravem zahani k uceni matematiky na pondelni test z poměru) pridam clanecek, v kterem trosku odbocim od P!nk (i kdyz i s ni chystam v nejblizsi dobe clanek a pridam sem diskografii) a pisnu neco malo o vcerejsim dnu (taky neco z myho zivota-se vyjimecne vykecam a neco napisu) také o včerejším Mikulášovi=to myslim ze se pobavite..no abychom tky uplne neodesli od smyslu meho blogu, ktery je samozdrejme nejvic a hlavne o P!nk,tak k tomu clanecku se mi myslim podarilo nejit jednu docela hezu fotku s P!nk k MIKULASKEMU TEMATU xDD ;) Tak ja chvili vlitnu na to uceni, pce sem si vcera celej den uzivala a ted do obeda tky a nic nedelala - jako vetsinou co je u me zvykem se mi do toho uceni a do niceho o weekendu vubec nechce =) a pak nejak odpoledne nebo v podvecer jeste doraziim!! ;) P.S. jinak dekuju vsem za nazory k clankum, a za commenty..doufam ze se mi i ted vyjadrite v ankete a v komentarich taky neco pisnete ;))

xoxox lofe juu :D
°°P!nky_GirL°°

nove nastaveny avatar:

Jak se vam libi??

Aktuální biografie a životopis P!nk

3. prosince 2009 v 9:35 | °°P!nky_GirL°° |  Bio,informace,zivotopisy
Myslela jsem, že na začátek blogu než jsem začnu dávat věcičky o P!nk, by bylo dobry sem dat nejaky zivotopis,bio nebo informace o ní.. Takže tady máte celkem podrobny zivotopis ze oficiální stránky P!nk - www.pinkspage.com aktualizovaný a popsaný s vydaáním CD Funhouse, napsaný od P!nk, tak jak se na nej ona sama dívá. Věřím že vy fandové P!NKushky smozdřejmě víte o ní skoro vše a nějaký životopis je vám k ničemu ale stejně myslím že se do něj můžete začíst (protože i mě jako mé nejoblíbenější zpěvačce která o ní ví skoro vše se mi moc tenhle článek líbil a našla jsem v něm spoustu detailních informací OD P!nk, nebo také její zajimavé nazory a popisy jednotlivých skladeb z Funhouse alba, nebo jejich nej.hitu :D ) Takže doufám že se vám bude líbit a něco mi k tomu písnete do commentů .-)) Mimochodem myslim ze NEmusim pripisovat ze P!nk uz neni 29 ale v září oslavila 30.narozeniny, nebo to ze se vsude uvadi(uvadelo) rozchod s manzelem Carym Hartem, ktery uz davno neni pravda a myslim ze od roku 2008 uz jsou zase v pohode spolu a nedají bez sebe ani ránu (mimochodem Carey P!nk vsude doprovazi a dokonce s ni prijel i do Prahy v ramci turne Funhouse 2009)
ENJOY IT,HOPE YOU LIKE IT xDD =) :

P!nk's Biography NEW!

about FUNHOUSE


P!nk se nikdy nebála mluvit na rovinu, obnažit svou duši a podělit se ve svých písních o své nejhlubší pocity. A jen tak mimochodem utrousí: "Nemám na výběr. Je to přece to, co dělám." Opravdu, přesně tomu se P!ink totiž věnuje. Třiadvacet milionů prodaných alb, dvě ceny Grammy, pět trofejí MTV Video Music Awards a osm singlů v Top 10 dokazuje, že to, co dělá, dělá dobře. Velmi dobře. Ale na svém pátém studiovém albu Funhouse (vychází 28. října na labelu LaFace-Zomba/Sony Music) je ještě osobnější a ještě odhalenější. "Je to až dosud moje nejupřímnější album," říká P!nk (30 - v září oslavila třicáté narozeniny), která nemá problém přiznat, že rozchod s manželem, motocyklovou hvězdou Careyem Hartem, k němuž došlo před časem, je námětem hned několika písní alba Funhouse. "Na mé první desce, Can´t Take Me Home (2000), jsem byla nakrknutá na jednoho chlápka a působilo to na mně jako projímadlo. M!issundaztood (2001) bylo velmi osobní album a ještě větší projímadlo. Vzpomínám si, že když jsem v jednom rozhovoru mluvila o písni Family Portrait, tak jsem se rozbrečela. Každá moje deska byla hlubší než ta předchozí. Během dvou let se patrně na svých deskách vyrovnám se vším, co mě v životě potkalo." Ale právě teď se P!ink stále ještě vyrovnává se zlomeným srdcem. "Album jsem původně chtěla nazvat Heartbreak is a Motherf***er (Zlomené srdce je kurva)," směje se zpěvačka. "Ale celé album není jenom o tom. Není to album pouze o zlomeném srdci. O rozchodu je toho tam sice spousta, ale odehrává se tam také hodně legrace, proto jsem se nakonec rozhodla pro název Funhouse." P!ink připouští, že to bylo současně "děsivé" i "báječné", když se dostávala do hlubin zranitelnosti v písních jako "Please Don´t Leave Me", v bolestně upřímné skladbě středního tempa, ale oblečené do radostného a šťastného aranžmá se sborovým "da da da da", a v "Don´t Believe You", srdcervoucí baladě se syrovým vokálem, vznášejícím se nad jednoduchým piánem a smyčci (na obou písních se podílel jako spoluautor Max Martin). "Jako bych odložila brnění a přiznala, že jsem lidská bytost. Dívka. My všichni chceme milovat a být milováni. To je vlastně to jediné, co chceme," vysvětluje. " Please Don´t Leave Me je ale svým způsobem i humorná píseň. Něco jako: ´OK, jsem kretén, ale přesto mě miluj.´ Snažím se být lepší. Ale je to postupný proces. Píseň I Don´t Believe You je mou oblíbenou, protože je tak obnažená. Je to jako se zhluboka nadechnout a prohlásit: ´Tady jsem. Vem si mě. Jak nejlíp umíš.´ Skladba Mean je svým způsobem country-rocková píseň ve stylu Aerosmith, která se ptá: ´Jak se stalo, že jsme najednou tak ubozí?´ A přitom všechno začalo tak lahodně. ´Kde jsme ztratili náš plán? Kde jsme ztratili cestu? Jak došlo k tomu, že jsi mi kdysi držel otevřené dveře a nyní jsi mi je přibouchnul před obličejem?" P!nk si jako pilotní singl vybrala skladbu So What, která se dotýká rozpadu jejího manželství. Chytlavá poprocková písnička So What obsadila 18. září 2008 první místo amerického singlového žebříčku Top 100 časopisu Billboardu a stala se prvním sólovým hitem číslo 1 v její kariéře. (Předtím se dělila o první místo singlové hitparády v roce 2001 s Christinou Aquilerou a Lil´ Kim, a to díky společné nahrávce skladby Lady Marmelade ze soundrackového disku k filmu Moulin Rouge). Ve skladbě So What je P!ink opět opravdová, ale v nahrávce nechybí ani pro ni tak typický humor pečetěný slovy jako: ´Myslím, že jsem přišla o manžela / Nevím, kam šel / Tak propiju své peníze / a nehodlám za něj platit nájem.´ Protože se o svém ex-manželovi v písni zmiňuje, zbudil text skladby samozřejmě ohlasy. Zprvu lidé říkali: ´Tak počkat. Mysleli jsme si, že ten rozchod byl přátelský, a najednou na něj útočí. Tak co se sakra děje? Je to pěkně pokrytecké.´ Ale poté, co měli lidé možnost vidět videoklip, který natočil režisér Dave Meyers a zjistili, že v něm Carey Hart vystupuje, zavřelo jim to ústa. Což bylo rozkošné," dodává P!ink, která na této písni znovu autorsky spolupracovala s Maxem Martinem. ´Než začal Carey natáčet svůj part ve videoklipu, píseň vůbec neznal. Tak moc mi věří a tak moc mě miluje. Pak ale jenom obrátil oči v sloup, napřáhl ruce a objal mě. Bylo to příjemné.´ Ačkoliv P!nk na novém albu rozšířila své citové a hudební obzory, nejpyšnější je na píseň Crystal Ball, akustickou kytarovou baladu, kterou složila spolu s Billym Mannem, který s ní už spolupracovat mimo jiné na předchozích hitech Stupid Girls, Dear Mr. President a I´m Not Dead. "Jsem pyšná na melodii, text i na to, jak píseň zpívám," říká. "Nahráli jsme ji v jednom tahu a dokonce vynechali míchačku. Rovnou se dělal mastering. Všechno to bylo o pocitu, o atmosféře nahrávky, ne o dokonalosti a vypulírovanosti. Tu píseň miluji a ráda jsem ji nahrávala. Já a Billy jsme si spolu sedli do místnosti, zapálili na stole svíčky, dali si trochu vína, měli k dispozici kytarový mikrofon, dva mikrofony na zpěv a pustili se do toho." Další nahrávka, ve které se P!nk vyrovnává s bolestným rozchodem, je píseň "It´s All Your Fault", ve které zpívá: ´Snažila jsem se vykouzlit pocit, že jsem odešla / ale pravděpodobně i tohle jsem udělala špatně.´ Ve skladbě "Glitter in the Air" pokládá P!ink spoustu otázek, mimo jiné: ´Už jsi někdy viděl v obličeji strach a řekl si, že je ti to jedno? Už jsi někdy nenáviděl sám sebe za to, že pořád koukáš na telefon?´ A P!ink dodává: "Na některé z otázek, které si na desce kladu, dosud neznám odpovědi. Ale pořád se snažím na ně přijít." Ale jak P!ink říká, Funhouse není pouze album o rozchodu. "Bad Influence" (z dílny Billyho Manna a Butche Walkera) je přímočará rocková mejdanová píseň, která nijak neomlouvá to, že to občas s kamarádkami pořádně rozjedeš. "V tomhle jsem na straně vyznání Hindu," směje se P!ink. "Potěšení z požitku přece není žádný hřích." "Sober" je další píseň, která nemá nic společného se zlomeným srdcem. Je to temný popěvek se smyčci, píseň o tom, jak si člověk přeje být bezstarostný a ztrácí při tom veškeré zábrany. Bluesovka "One Foot Wrong" je o tom, jak se může zvrtnout drogový trip. "Už jsem okusila spoustu bláznivých srágor," uvádí P!ink. "LSD je ze všech drog ta nejstrašnější. Neberte to. Ale ta píseň je také o ztrátě kontroly a o tom, jak snadné je ztratit se v životě a zhoupnout se až na samý okraj propasti. "Meanwhile" a "Ave Mary A" se vyjadřují k sociální tematice, žádají o pomoc "od toho chaosu kolem mě" a zabývají se tím, že se "svět zbláznil". Co se názvu alba, Funhouse, týče, P!ink vysvětluje: "Na život se dívám jako na lunapark. Klauni by měli být šťastní, ale ve skutečnosti z nich jde strach. Lunaparky, to by měla být spousta legrace, ale ve skutečnosti vzbuzují hrůzu. Ale my se tam přesto vypravíme, koupíme si cukrovou vatu, nutíme se do smíchu, jdeme na tu atrakci, připoutáme se a absolvujeme jízdu. Takový mi připadá i život. A láska. Láska by měla být legrace, ale někdy je pořádně strašidelná. A ta zrcadle v zrcadlové síni odrážejí váš obraz tak, že se nemůžete poznat a ptáte se: ´Jak jsem se tady ocitnul? A jak se odsud dostanu ven?´ Ale pak dojdete k názoru, že to chcete podstoupit znovu. Stejné je to se životem a láskou. Zrcadlová síň je pro mě takovou metaforou života a lásky." Sama titulní nahrávka je funkyrocková skladba s refrénem stylu "zdvihněte-pěsti-nad-hlavu", ve kterém se zpívá: ´Byla to naše zrcadlová síň /ale teď je plná zlých klaunů / Je čas začít odpočítávat / A pak to všechno podpálím.´ "Je to o následující situaci: živoříte někde, kde už se prostě necítíte dobře. Je na čase celý ten krám podpálit a začít znovu," vysvětluje P!ink. "To byla první písnička, kterou jsem napsala s Tonym Kanalem ze skupiny No Doubt a s jeho autorským partnerem Jimmym Harrym. Do práce s těmi dvěma jsem se prostě zamilovala. Napsali jsme společně sakra zábavné písně - "Funhouse" a "Sober". P!ink pracovala na albu Funhouse poprvé na úplně jiných místech, než byla zvyklá, mimo obvyklý komfort Los Angeles a New Yorku. Třeba volnou rockovou bluesovku "One Foot Wrong", v níž se dostala ke slovu drsnější poloha jejího zpěvu, nahrávala s britským hudebníkem, skladatelem a producentem Egem Whitem (Francis Anthony "Eg" White stojí za úspěchem jedničkových alb současných britských zpěvaček Duffy a Adele) v jeho domácím studiu v Londýně. A pak zamířila do Stockholmu, aby ve švédském studiu spolupracovala s Maxem Martinem, který je spoluautorem písní "Who Knew", "U + Ur Hand" a "Cuz I Can" na jejím albu I´m Not Dead (2006). "Bylo velice příjemné vypadnout z mého domu a vzdálit se od vlastního života. Žádné vyrušování. Žádné telefony," přibližuje P!ink své nahrávání za mořem. "Bylo to poprvé, co jsem pracovala s Egem Whitem a prostě ho obdivuji. Je excentrický, chaotický, někdy na zabití. Pracovali jsme v suterénu, zatímco jeho žena chystala nahoře s jejich třemi dětmi oběd - tak to jsem úplně milovala. Bylo to inspirující a současně velká změna - odlišní lidé, odlišná energie." S mixem smutných písní, songů o milostné naději a veselých skladeb, volnějších písniček i bujarých rockových popěvků, dosáhla P!nk přesně toho, co chtěla na albu Funhouse mít. "Je to dobrý pocit, když se vám podaří přimět lidi nejen k uvolnění emocí a energie, ale rovněž k tomu, aby se pořádně naštvali. Je to motivující. Je to vlastně taková skupinová terapie."


Kopíruj se zdrojem!

New Affilates - Alecia

1. prosince 2009 v 21:22 | *m!ss_Corky Moore* |  Affilates
  • Ahoj všem,mám konečně nové affs ze "sítě P!nk blogů" :-)
Webmiss: Alecia (Kikuš)
´Bout: P!nk
Since: 2008

Moc děkuji za spřátelení. Podívejte se k ní,skvělá fan stránka o naší lásce.. ;)

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz