Duben 2010

P!nk on > Coachella Music & Arts Festival

28. dubna 2010 v 13:30 | *m!ss_Corky Moore* |  Akce
 • P!nk se zúčastnila s mnoha ostatními známými umělci třídenního festivalu v městečku Coachella v Kalifornii. Festival nese název "Coachella Music & Arts Festival" a trval od 16. do 18. 4. 2010. Tady máte fotky z prvního dne festivalu. P!nk to tam ohromně slušelo,některé fotky jsou opravdu děsně cute! :-) Líbí se mi ty šatičky.. :) A její vypracovaný lejtka.. :D Ale ty vždy.. :-))) Tady máte fotky,co na ně říkáte?
www.site-of-pink.blog.cz
Prostě nádherná <3
Ostatní fotky v celém článku!

P!nk and Butch singing at El Rey Theatre

27. dubna 2010 v 16:00 | *m!ss_Corky Moore*
P!nk a Butch Walker si 12. dubna zazpívali v El Rey Theatre v Los Angeles. Zazpívali společně duet "Here comes the..." Video moc pěkné,i když čelně není moc vidět,ale moc krásný,song se jim zazpívat povedl jako vždy, o tom není pochyb. Jejich společné vystupování z touto písní mám hrozně ráda. Fotky P!nk z divadla El Rey jsem vám už před nějakou dobou přidávala tady.
A teď už zkoukněte video,P!nk si zpívání v klubech,zvlášť s Butchem podle mě dost užívá,na tomhle videu je to opět vidět.. :) Doufám že se vám bude líbit.. ;-) P!nk si užila vystoupení zejména s kytaristou.. :-) A i přes její obvázanou nožku si pěkně zatančila,ty její všemožný pohyby fakt miluju.. :-)) A teď už video:


 - P!nk přichází v 0:50

A tady ještě dvě,bohužel úplně nekvalitní,ale jediné,fotky z vystoupení:
(v celém článku)

The poll: Jméno a téma P!nkčiného nového turné

26. dubna 2010 v 18:00 | *m!ss_Corky Moore* |  News
Na oficiální webové stránce P!nk (pinkspage.com) se v části stránky zvané "Poll" - neboli hlasování,průzkum - objevila zajímavá anketa! Otázka zní:
Jaké téma/název by mělo mít P!nkčino nové turné? Na tohle jsem opravdu zvědavá,na výběr máte "Pink Eye", "Pink Panther", "Pink-Indiana Jones" a "Pretty in Pink" (pro to jsem upřímně hlasovala já,a zatím má tato možnost nejvíce procent hlasů.. :) No,co na to říkáte? Mě osobně se tohle fakt zalíbilo,a ty témata skoro všechny ve spojením s naší P!nk a její show které předvádí zní fakt zajímavě a suprově! :-) Ale líbí se mi ten název Pretty in Pink.. :) Pro něj jsem hlasovala.. Je to taky výstižné,co se týče P!nk.. ;-) No a jaká bude vaše volba? :)

Klikni na obrázek pro zobrazení mnou přidaného obrázku

↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓

(pak si křížkem zavřete ten rámeček s textem co vám tam přes obrázek zavazí..xD)
Hlasovat můžete na www.pinkspage.com

Já upřímně jsem tedy zvědavá čeho se do budoucna,co se názvu a témat nového budoucího turné týče,můžeme dočkat!.. :) Ale už se moc těším.. Stejně tak jako se těším na novou desku,kterou údajně plánuje P!nk začínat připravovat po skončení summer carnival tour.. ;-)

Prosím článek kopíruj se zdrojem ;D

Konec POTM Duben

26. dubna 2010 v 15:40 | *m!ss_Corky Moore* |  Photos Of The Month
Tak,protože máme už 26. dubna,tak ukončuji volbu fotky měsíce na tento - tj. duben.. :) Celkem pěkně se to nakonec rozhodilo,fotka kterou jste vybrali se líbila i mě,i když byly všechny krásné a měla sem i pár dalších favoritů.. :D Takže děkuji všem za hlasy,a tady už výsledky posledního POTM. Vyrobila sem vám k tomu přehledný blend.. Spíš je to teda prostě obrázek,no.. :))

→ Z jakých fotek jste mohli zvolit,a celkově článek fotky měsíce na duben klikni zde

A tady výsledky:

www.site-of-pink.blog.cz ! POTM - April/Duben

Líbí? :)) Dalo mi to práci,ale je to celkem přehledné a pak tam máte i detaily,přímo ještě i anketu s podrobnými údaji.. :) A fotky ve velké,klasické kvalitě a velikosti si můžete prohlédnout už ve zmiňovaném odkaze nahoře. ;-) Tak,a teď ještě půjdu změnit fotku z březnového POTM na tuhle z dubna - v menu,která tam bude ještě celý duben,teda než zvolíme další,a to na květen.. :) Tyjo,ten čas nehorázně utíká,nezdá se vám? :-) Mějte se fajn! Jinak P.S. už mám po zkouškách na všechny tři školy,ještě čekám na jeden výsledek,až budu vědět něco blíž tak to sem nejspíš napíšu,a tímpádem tedy konec toho mini "pozastavení".. :) Ono to totiž ani tak nebylo,já tady po zkouškách vždy skoro byla každý den a pak jsem vám i něco přidala,takže OK.. :D

*m!ss_Corky Moore*
site-of-pink.blog.cz

P!nk leaving the gym - Bigram joga at Malibu (13.4. 2010)

23. dubna 2010 v 16:00 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
 • P!nk se vrací z posilovny - z Bigram jógy v Malibu. Zašla si posilovat,a do fitness. Má tady úžasné brýle. Tenhle šátek se mi po větším zkoumání moc nelíbí,ale na ní sedí jako všechny,ale už se moc těším až dorostou krásné blonďaté vlásky.. :-) Jinak,P!nk poslední dobou doma jak už jsem psala víc jí,a ještě k tomu nosí volné oblečení,takže: proč v tom lidi nenechat,že? :-) Tyhle fotky opět rozproudily diskuzi o jejím údajném těhotenství.. Ale už je myslím PO velkém humbuku.. :-) Rozhodně pravda to není.. :-) Ale kdybyste byli na pochybách,tak sem to ještě jednou objasnila.. :-) Myslím že celkově jí to tady fakt moc sluší.. :) Ta první fotka tady na té dvojí (vlevo) je naprosto krásná.. :) Pěkný výraz a celkově je tu taková roztomilá.. :-) Působí unaveně,ale moc jí to sluší.. :-) A má suprové sluchátka.. :-) P.S. Poslední fotka! - Dokonalá!.. :-*
 • P!nk přiznala že jí tenhle den bylo fyzicky hodně špatně,a k téhle události si napsala na twitter: "Bigram jóga se mě dnes pokusila zabít. To byl ale hloupý pokus jak zemřít."

P!nk počtvrté oficiálně v Praze!! 20.7. v Edenu!

21. dubna 2010 v 20:44 | *m!ss_Corky Moore* |  News
Blend a titulek mluví za vše! Už je 100% potvrzeno,že naše dračice,slečna P!nk zavítá počtvrté rozpumpovat Prahu!! :-) P!nkčin koncert v  ČR se bude konat 20.července 2010,oficiálně zadaný začátek koncertu 19:00 (ale znáte to..xD) ,a konat se bude v hlavním městě ČR - v Praze - nakonec na stadionu fotbalové Slávie - v Edenu! Prostě neuvěřitelný.. Od mého domu kousek popojet tramvají.. Dokonalost.. :) Jsem strašně šťastná,a doufám že vás potěší určitě taky tak jako mě. Někteří z vás už si to možná přečetli na t-music,nebo na erku,ale stejně doufám že vás tenhle článek potěší.. :) A pro pesimisty,kteří stále nevěří,
že teď je to stoprocentní potvrzená událost

>podívejte se tady<

Dokonce už jsou na ticketpro v předprodeji i lístky!! Od dneška - 21.4. - od 12:00. A oficiálně se začnou lístky kupovat za dva dny - a to 23.dubna! S P!nk na Funhouse summer carnival tour,kterou tady rozjede už za neuvěřitelné tři měsíce pod širým nebem vršovického stadionu,se představí i speciální hosti - jejich jména budou již brzy potvrzena! ;-)

!Více ke vstupenkám
www.site-of-pink.blog.cz !!
Tak,a teď už jen sehnat od rodičů (nebo sami - podle toho jakého věku jste xD) peníze na lupeny,včas je objednat na netu,a tři měsíce čekání na další nejlepší den života s naší slečnou Mooreovou.. :-) Já v to prostě věřit budu,dyť je to v podstatě za horem od mýho domu,já tam prostě půjdu a je mi jedno že mám tábor,na který také moc chci,ale propásnout takovouhle šanci s P!nk?? Nene,to mě nikdo neudělá.. :-/ Měla jsem to mít 100% jisté,ale ještě to nevypadá tak růžově.. :( Jak jste asi pochopili,mám v tu dobu 14ti denní tábor.. :-( Musela bych jet o 4 dny dřív z něj,a je to docela lán světa,a taťkovi se nechce mě vozit tam a zpátky.. Sakra,ale nějak to dopadne.. Spíš mě štve že buď se to vyprodá (lístky které chci) a že mi to muselo takhle blbě vyjít v to léto.. :-/ Ale tenhle problém bude mít asi víc z vás.. :)
Ale určitě mě tam prostě uvidíte,fakt se moc těšim!! :-))

Tak pište,co vy? Jak se těšíte,co tahle bombová zpráva? Koupíte si lístky,bude to naše jízda??!! :)) JO! Praha to s P!nk pořádně rozjede,a 20.7. bude v Edenu celá Praha a půlka Slovenska!!! :D


-Za informaci děkuji t-music.cz - KOPÍRUJ SE ZDROJEM!
-blend prosím nekopírovat! ;-)
(I když ono by teď nebylo co xD,upřímně se omlouvám že je tak odfláklý,ale už sem dneska moc spěchala a třásla se mi ruka..xD Prostě je to taková rychlovka,za pár dnů ho možná nově upravím.. Ale stejně.. xD)

A ještě něco..
-Zprávu o krátkém pozastavení (bohužel) čti v celém článku!

UPDATE INFO k P!nkčinému koncertu v ČR!

18. dubna 2010 v 20:59 | *m!ss_Corky Moore* |  News
 • Kdy? Jak jsem dříve psala,datum P!nkčiného údajného koncertu v České republice,by mělo být na přelomu září/října
 • Kde? Tahle informace doposud nebyla k mání.. Na erku (pink.er.cz) psaly dvě holky dva různé emaily admince zmíněného blogu.
 • 1. "Ahojky, nevím jak jsi na to přišla, ale Sazka ani Ticketpro nemaj žádný info, že by Pink měla přijet do Prahy...Moje sestra je manažerkou Sazky a o ničem neví.." Odpověď zněla: Psala jsem do Sazky na začátku února a tam mi skutečně odepsali, že o koncertu P!nk neví. Ovšem Ticketpro ví, to co je tu napsáno zhruba o 2 články níž je skutečná zpráva od supervizora objednávek a prodeje. A že o tom Sazka nic neví, neni žádné překvapení, Ticketpro prodává lístky do T-Mobile arény a na Chodov. Koncert P!nk by se měl konat na Chodově, tudíž Sazka s tím nemá nic společného.
 • > Tímto tedy můžu napsat prozatimní údajné místo konání.. I někteří lidé na blogu se mě ptali kde by to bylo,jestli opět v 02 aréně,nebo jestli má Praha nějaké odkryté pódium,protože P!nk si navykla dělat summer tour venku. Tudíž,ano - koncert by se měl konat v Praze - na Chodově - a to na "open air".. Což znemaná,že opravdu by to byl koncert pod širým nebem,pod odkrytým pódiem - venkovní.. Na Chodově jste nedávno měli možnost slyšet o vystoupení Madonny,právě na tomto open air vystoupení,kde by měla tento rok přijet i P!nk.
 • 2. "Ahoj, můj bratr dělá logistika v Ticketpro. Teď jsem od něj dostala email, že s koncertem P!nk to vypadá nadějně a že v pondělí budou mít více informací..."
  - Tímto prosím Soňu, jestli by se mi v pondělí neozvala s příslušnými informacemi na email. Děkuju:) (I já se těším na popřípadné další informace! - Vypadá to nadějně! :)

-za informace samozdřejmě děkuji: pink.er.cz

P!nk at El Rey theatre > 12.4. 2010

18. dubna 2010 v 8:00 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
 • P!nk 12.4. před divadlem El Rey!
 • Na fotky se podívejte v celém článku! ;-) Jinak - P!nk si v El Rey Theatre zazpívala s velkým kamarádem Butchem Walkerem,opět,jejich krásný duet - Here comes the... Na video (a nějaké fotky) se můžete těšit zítra. ;-) A paparazzi fotografové zachytili opět pár snímků s P!nk.. :-) Měla na sobě stylem zajímavé,a moc pěkné červené saténové šaty,které jí fakt podle mě docela sedly.. :-) Jinak si můžete všimnout,že P!nk už trošku poodhalila svoje vlásky.. ;-) Už jí dorůstají,ale ještě nejsou úplné.. Barva je zatím stále hnědá,tudíž ta její jakoby přírodní,dokuď nemá obarvené. Nevím jak vy,nebo už vůbec ne že bych něco namítala na její suprové klobouky,šátky,a všechnymožné pokrývky hlavy,kterými se zakrývá (xD),ale už se těším až jí uvidíme zase s naší blonďatou dlouhou hlavičkou.. :-)) ♥ Jinak,někteří z vás možná uvidí poprvé obvaz na P!nkčině noze,těsně pod kolenem.. Když jsme se o tom bavili s ostatními na blogu,nebo na všech možných diskusích,dříve se diskutovalo o tom,že má P!nk možná nové tetování.. Když sem fotky poprvé viděla já,říkala jsem si že je zraněná,nebo má to již zmíněné nové tetování.. :) No,teď už to jistě většina z vás ví,ale stejně to napíšu. P!nk nové tetování nemá,ale potvrdila,že má zranění.. Víc o něm napíšu v dalších dnech,jen řeknu (což už většina z vás ví xD),že má spáleninu.. P!nk se zranila (spálila) o trubky na motorce.. :( Au,což pěkně bolí dát si nohu na rozžhavenou trubku od motorky.. :-/ Ale naštěstí se jí to úspěšně hojí a průběh summer carnival tour to bohudík neohrozí. :-) Ale chudák,musí to být dost nepříjemné,jsem ráda že se jí to lepší.. :)
 • A teď už fotky.. ;-)

P!nk and Carey at Venice Beach > 10.4. 2010

16. dubna 2010 v 20:48 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
 • P!nk s Careym tentokrát strávili společně čas v rozkošném městě v Californii: ve "Venice beach". Opět přidávám starší fotky (repsektive myšleno z minulého týdne),takže opět nejsou úplně aktuálně nové,ale staré pár dnů. Tyhle fotky si mě naprosto dostaly!! ♥♥ P!nk s Careym si užívají naprosto každou chvíli a vypadají šťastně,spokojeně a nádherně.. :-) ♥ A doslova září štěstím.. :) Tyhle fotky sem si zamilovala na maximum..* Objevilo se opravdu hodně fotek i v dost velkých rozměrech,a je jich fakt spustu,takže vybírám různý mix z těch nejrkásnějších.. :)
 • P!nk s Careym si první nádherně užili romantické přivitání a krásně se spolu podle fotek "rozdováděli".. :-) P!nk si vykouřila cigaretu a ukázala jednomu pejskaři s buldokem tetování s Elvisem,a popovídali si o rozkošném buldokovi.. :) P!nk vypadala nádherně,zvlášť přitom objetí s Careym.. ♥ :-) Měla opět dokonalý outfit a její klasickou čepku,strašně jí ty pokrývky hlavy sluší!! :) Závidim,na mě tyhle věci moc nesedí.. :-) Vypadala krásně,a ty výrazy tam miluju.. :-) Vždyť jak sem řekla,já si tyhle fotky naprosto zamilovala.. Ach P!nk s Careym,dělátě mě šťastnými když vás na takhle mnoho aktuálních fotkách pořád vidím tak krásně spolu v objetí.. aach jo.. :-) ♥

P!nk na oslavě narozenin > 3.4. 2010

15. dubna 2010 v 20:56 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
 • Přidávám starší fotky z dětské oslavy narozenin,kterou P!nk navštívila 3. dubna. Konala se oslava dvou tříročních dětí,a P!nk na tuto akci zavítala. Omlouvám se že jsou fotky přes 10 dnů staré,ale už pár dnů doplňuji rubriku Paparazzi fotky 2010,a tyhle fotky tu ještě zatím nebyly k nalezení.. :) A doplnit je musím a rozhodně chci.. :-) Takže dneska už tu nějaké přibily,a ještě tu co nejdřív přibydou!,protože chci dneska a zítra doplnit všechny krom naprosto nejnovějších (během posledních tří dnů). Takže ještě se tu dneska společně např. s tímhle nějaké fotky objevily.. :) Pak ještě něco napíšu a vy to pak můžete všechno zítra až to budu mít oběhnout.. :-) Tak to se jen ospravedlňuju.. :D Fotky z příchodu na tuhle zmíněnou "párty" v celém článku! Moc jí to tu slušelo! Suprový doplňky !! A ten letní styl je božský.. :) Závidím.. =) Senzační klobouk brýle,náušnice a oblečení! Žabky to samé.. :D

Na motorkách v Malibu > 9.4. 2010

15. dubna 2010 v 20:33 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
Doplňuji pár dnů starší fotky do rubriky paparazzi. Tentorkát přidávám ještě mnou nezveřejné fotografie P!nk a Careyho,při jejich obvyklé jízdě na motorkách. Zajezdili si opět v Malibu a já přináším pár pěkných fotek.. =) P!nk je na prvních dvou opravdu krásná.. :) Miluju i to když se rozčiluje... :) Další fotky najdete v celém článku! ;-)

P!nk a Carey - Paddle boarding (8.4. 2010)

13. dubna 2010 v 13:00 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
 • P!nk s Careym tento den ztrávili opravdu pestře. :) První si zajeli na projížďku na motorkách po Malibu (tady) a zytek dne su užili také sportovně. Zašli si na pláž k moři,kde trénovali sport s názvem "Paddle boarding". Potom si společně dali dobrou večeři a opustili pláž opět v golfovém autíčku.. :-)
 • P!nk měla pěkně nalakované nehty.. :D A všimněte si toho ROXY neoprénu! :))
 • Jsem moc ráda že si spolu v posledních týdnech užívají tolik volného času.. Vypadají spolu tak krásně a tak zamilovaně.. ♥  Ty fotky v těch vlnách,jak se smějou a pak se objímají jsou vážně nádherné! ♥  :) Nechci nic zakřiknout,ale vypadá to že už spolu opravdu budou šťastně navždy.. :) Podle toho twitteru Careyho,který nechal po tomhle dni.. :) ♥ (můžete si ho přečíst u včerejšího článku: "P!nk and Carey - riding on motorbikes at Malibu (8.4. 2010") Tady už fotky.. ♥ Musím říct že to moře a sluníčko jim moc závidím.. :) Taky bych jezdila každý den na golf,surfovat,paddle boarding.. :) Prožívají krásné chvíle! :)
www.site-of-pink.blog.cz !
-click na celý článek!

P!nk a Careym - riding on motorbikes at Malibu (8.4. 2010)

12. dubna 2010 v 14:00 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
 • P!nk s Careym si užívají spoustu společných aktivit.. Chodí po plážích,projíždí se v golfových vozících,surfují,sportují a projíždějí se na motorkách. Přesně tak tomu bylo před pár dny. P!nk si společně s Careym vyrazila na projížďku s motorkami v Malibu. Carey si k tomuto dni napsal na twitter krásnou zprávu,kterou jsem vám přeložila: "Dnes jsem strávil nejlepší chvíle s mojí úžasnou ženou. Paddle boarding, motorky a teď večeře. Jak jsem získal takové štěstí?" :-
 • Tady už fotky:
Ta první fotka je kouzelná!

Big news: P!nk počtvrté v ČECHÁCH!

10. dubna 2010 v 21:10 | *m!ss_Corky Moore* |  News
A je to tu.. Dnešní slibovaná novina,a to teda pořádná.. :-) Někteří z vás už se to možná dozvěděli,ale přidávám vám o tom článek.. Tohle je fakt bomba..
A čtete správně..

P!nk bude mít v Praze po čtvrté koncert!!

Všichni byli smutní,že P!nk v rámci Funhouse summer carnival tour nevystoupí na Slovensku.. Tudíž jsme museli obtížněji schánět lístky do cizích zemí,např. Německo,Rakousko.. Například mě samotné se ta šance bohužel nevyskytla,už sem to nestihla.. :( A teď si představte,že vy jste si to už tady třeba přečetli v komentářích,nebo to někde viděli a teď až si čtete tento článek.. Já přišla ze školy,zapla blog,pak koukla na erku a zničehonic tenhle článek,jako rána do očí: P!nk ne na Slovensku,ale v čechách! :) Začala jsem se strašně smát,telskat a chovala se jak blázen.. :D Začala sem být naprosto šťastná na maximum.. :) Doufám,že i vám,kdo o tom ještě nevíte,udělá radost.. Mně teda udělalo.. A řekla bych že to potěší i slováky,protože přeci jenom si můžou zajet do ČR.. Je tom aspoň dostupnější než už zmíněné Německo.. :) A teď,co  a jak.. Dva zdroje napsaly admince z erka.. Jeden fanda (Báthy) napsal,že má známýho z televize Nova,který jistě ví,že má P!nk přijet do Prahy,jen se ještě neví přesně kdy.. Nezávisle na tom se admince ozval druhý zdroj.. Fanynka Denča napsala,že strejda jejího kamaráda pracuje v O2 aréně,a že se P!nk do Prahy vrátí,a to na přelomu září/října
a bude tu mít další koncert..

Dva zdroje nezávisle na sobě potvrdily to, na co všichni fanoušci P!nk čekají
- vrátí se!
Oficiálně na papíře ještě nic není k dispozici,ale to se snad brzo změní!.. :)
Takže - Nynější Informace: Datum: září/říjen (October/September) Kde: Praha - ČR
(Jestli se chcete podívat,jak to napsala aga na pink.er,můžete kliknout tady)

Já se neuvěřitelně těším,a víte jak na tu zprávu zareagoval táta?? Ne jako u návrhu,kdy jsem zmiňovala summer carnival tour a Německo: "No,neslibuju ti to.." Tak teď: "Jé,(překvapenej veselej výraz xD): Tak to je supr! Ale tak musíme to brzo zarezervovat,nějaké dobré lístky!".. Takže já jen doufám že se vše officiálně potvrdí a já si zajdu pořádně zapařit na další koncert P!nk v česku.. Neuvěřitelně se těším,bože můj já věděla že se na nás nevykašle.. :-) A pro všechny pesimisty co budou chtít napsat,že aby to nebylo jako s tím Slovenskem,tak mám tohle: Možné je samozdřemě všechno,ale na Slovensku byla jen jednou - v rámci Try This Tour,v česku třikrát (TT Tour,I´MND Tour,Funhouse Tour),tak myslím že P!nk ještě jednou zvládnem,ne? :P Byla u náš celkem často,takže nevidím důvod,proč bys ti rozmyslela.. :)

(proč P!nk nepřijela na Slovensko v rámci Summer Funhouse Carnival Tour
si můžete přečíst zde)

Tak co? Co mě k tomu napíšete P!nkaři?? :) Češi (slováci),těšíte se?? :P
www.site-of-pink.blog.czInformaci vím díky pink.er.cz
Article by me! Copy with source!(picture by webmiss!)

POTM na duben!

9. dubna 2010 v 19:55 | *m!ss_Corky Moore* |  Photos Of The Month
Ááá je to tu.. :) Máme 9. dubna, a já už dávám zase POTM,abyste ho stihli zvolit,a ještě tady v dubnu s námi v menu to foto nějakou dobu zůstalo.. :) Takže,zase přidávám cca 4,nebo 5 fotek na výběr.. Doufám že to pro vás nebude zas tak těžký,a že každý dáte hlas pro vaši favorizovanou.. =) Hlasování tu nechám cca týden,uvidíme kolik se nasbírá hlasů.. :) Minule to bylo celkem nerozhodně,ale nakonec zvítězilo foto které můžete už delší dobu,a ještě pořád vidět v menu.. ;-) No,a teď už fotky.. Jinak-P.S. to ještě musím zdělit: Jsem opravdu hodně happpppy!! :DD Teď píšu jak puberťák,ale nemůžu si pomoct! :)) Tohle je bomba!!:) Mám jí pro vás přichystanou,a hned na zítřek! ;-) Myslím že vám všem "spadne čelist".. :)) A myslím že z toho budete tak šťastní jako já.. :) Doufám..:D Víc už nebudu prozrazovat,jen si čekejte ještě chvilku napnutí do zítřejšího dopoledne..=D
Ale je to bombová zpráva,pro všechny P!nk´s fans.. :D

Tak,a teď vybírejte nejlepší foto z nabídky - fotku pro měsíc duben! :)
Tentokrát sem volila velkou převahu fotek tzv. z "on stage"..Aneb: z koncertů..on stage.. :D
Jsou všechny z Funhouse Tour,já mám tyhle co dávám k výběru dost oblíbené,
doufám že se vám aspoň nějaký budou líbit.. ;-)

Foto č. 1
www.site-of-pink.blog.cz
Foto č. 2
www.site-of-pink.blog.cz
click na cč.. ;-)

P!nk byla nominovaná na MTV video music awards - Japonsko!

7. dubna 2010 v 19:39 | *m!ss_Corky Moore* |  News
www.site-of-pink.blog.cz
Obrázek mluví za vše.. :) P!nk byla nominovaná na japonské MTV music awards,v kategorii BEST POP VIDEO (nejlepší popové video). V nominacích je s videoklipem Please don´t leave me. Kdo nezná,kliknutím na odkaz si ho může shlédnout.. :) Je to dokonalý klip,takže se nominaci nedivím,a přeju co nejvíc hlasů! V dalších nominovaných jsou z amerických umělců ještě Leona Lewis,a další jsou už japonští hudebníci.. => BigBang, Ikimono-Gakari, Koda Kumi. P!nk už jednou v Japonsku vyhrála,tak snad se jí to podaří znovu.. A doufám že jí k tomu podpoříte.. :)


(popis jak hlasovat v celém článku)

Procházka po Beverly Hills - 24.3. 2010

6. dubna 2010 v 20:35 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
Taak,jistě jste si včera a o víkendu všimli přidání několika článků s fotkami,všechny do rubriky paprazzi fotky,kterou jak už víte momentálně doplňuju. Takže,dneska přináším další pěkné fotky,tentokrát z 24. března. P!nk si vyrazila na procházku po Beverly Hills. Krom toho,že jí zachytili samodzřejmě paprazzi fotografové,P!nk po cestě potkala i pár fanoušků.. A jak vidíte moc se jimi..nezabývala.. :) Šla a psala si smsku.. Příjde mi tam taková bez nálady,co vy na to? :) Ale rozhodně jí to tam zase strašně sluší! Na tom nic nemění.. :) Je tam skvěle olečená,co? =) Opět krásná originální čepka,a krásnej vršek.. Ale co víc,ty kalhoty jsou naprosto božský! Takový bych chtěla náhodou!! Já bych chtěla všechno její oblečení.. :)) Vždycky jí to tak sekne.. =) Na dalších fotkách z dálky,v celém článku,si můžete všimnout celého "profilu" z dálky,ty kalhoty jsou tam parádně vidět.. No a po delší době si zase P!nk vzala krásné vysoké hnědé kozačky! Děsně se mi líbí,a seknou jí,má to všechno stylově sladěné.. :) Tak si projeďte všechny fotky a starší články od prázdnin,a doufám že už jste aspoň něco okmentovali.. :D A teď uže se kochejte fotkami z BH.. :)
↓↓↓
P!nk už si jednou do Beverly Hills vyrazila,a to v květnu 2009..
Fotky jsem nedávno přidávala - návštěvu příchodu do BH můžete vidět TADY.

P!nk,Carey a Bubby cestují na pláž (18.3. 2010)

5. dubna 2010 v 20:09 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
 • P!nk a Carey si s jedním z jejich pejsků - s yorkshirem Bubbym,zajeli 18.3. na pláž.. Cestovali v poněkuď neobvyklém autíčku.. :-) Všimněte si Bubbyho vystrčených zubů.. :D (na prvním fotu je to fakt pěkně vidět.. xDD)
 • Naše slečna růžová tentokrát šátek vyměnila za klobouk.. :)

P!nk at Malibu - 23.3. 2010

5. dubna 2010 v 19:13 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
 • P!nk si 23. března zaběhala v Malibu. Věnovala se joggingu,a po delší době jí můžete vidět v něčem růžovém.. Její zatím nedorostlé vlasy můžete vidět opět skryté pod šátkem.. :) Je tady roztomilá..
 • Ta první fotka je dokonalá.. :)

P!nk přichází do Beverly Hills - 13.5. 09

4. dubna 2010 v 20:29 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
|Trochu starší paparazzi fotky,z roku 2009. P!nk navštívila Beverly Hills (13.5.)
Nevím jak vy,ale já si nemůžu pomoct,na těhle fotkách vypadá prostě úžasně! Ona je krásná na jakýchkoliv,všech fotkách,ale tyhle mě prostě dostaly! :) Je tam fakt krásná,tyhle paparazzi fotky se vážně povedly. Má tam skvělé doplňky,ta zásoba jejích slunečních brýlí mě fakt vždycky dostává!! :) Krásné oblečení,konkrétně suprový jeansy a krásný tílko - skvěle k ní pasuje,vlasy,i taška,i ten hotel vypadá fakt luxusně.. :)) Prostě jí to tam děsně sluší! A ty trochu "kamenné" výrazy.. :) Tváří se tam božsky.. x) As really rock star! :D
Doufám že se vám taky tak líbí! Jsou sice starší,ale myslím,že určitě stojí za přidání!
klik na celý článek!