Květen 2010

• Actual design - G&G

24. května 2010 v 21:23 | *m!ss_Corky Moore* |  Desingy
Milí návštěvníci:-) Jak si už někteří z vás všimli,konečně se mi povedl udělat 100% vlastní tvorbou nový design.. :) Určitě všichni uznáte,že už to moc chtělo změnu,a ta růžová už nás "přeplnila".. :-) A navíc měla sem s ní i adminovské problémy,protože stránka byla vážně hodně úzká,takže skoro jakékoliv trochu větší fotky nebo blendy a obrázky se scvrkly a snížila se jejich kvalita,u některých jsem zrovna potřebovala aby to tak nebylo a u několika článků a případů se tak stalo,takže jsem i já moc ráda že je tady změna ne jen kvůli grafickým "problémům":),ale také kvůli tomuhle,takže další výhoda výroby vlastního dessu:).. No,jsem moc ráda že to tu má opět nový "kabátek" a ještě mojí tvorby,a že mě aspoň trochu opět po delší době poslechlo grafické tvoření.. :D No já osobně strašně žeru ty fotky,které jsem na tento design použila,obzvlášť ta vpravo.. <3 No,a barevnost se mi taky celkem líbí,nebyla jsem si jistá volby zelené k té šedé,ale nakonec to vypadá docela hezky.. :) No,je to poměrně dost jednoduchý design,a i přesto mě zabral hodně času.. :D Hlavně byla katastrofa vybrat nějaké dobré,ideální písmo k tomu záhlaví,ve photoshopu..,tam není skoro žádné dobré písmo,které zrovna chci!! :D Ale snad to jde.. :) Pro jistotu sem si uložila jen samotné záhlaví s pozadím a dvěmi fotkami,takže všechno v záhlaví můžu ještě udělat znova nebo poupravit.. ;) No,doufám že se změna líbí i vám.. :) A jak vidíte v titulku článku,název mě nenapadl žádný moc originální.. :-) => G&G (Grey & Green) :-) Ale graficky se mi to líbilo a nechtěla jsem zbytečně trápit svou mysl skládáním slov jen pro název designu.. :D Tady ještě klasický,typický náhled designu v blogu..:
www.site-of-pink.blog.cz / www.alecia.er.cz

The funhouse summer carnival: První jména předskokanů!

18. května 2010 v 21:06 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
www.site-of-pink.blog.cz / alecia.er.cz
- Ahoj všem. :) Tak jak se všichni těšíte na summer?! Kdo už má z vás lístky,kdo ne? Můžete napsat v komentářích,kdo chce;) Jinak,byla jsem tu poslední dny každý den,ale k mému né moc velkému potěšení se u nového článku shromáždily jen dva komentíky.. :( Ale jasné,všichni teď toho máme hodně,i hlavně ve škole,takže doufám že teď to bude s návštěvností u tohohle článku lepší. :) Přidávám pro vás nové informace k Funhouse summer carnival!
- Mám první jména předskokanů ke koncertům letního turné! Zaprvé bych chtěla upozornit na to,že je už známo že by měl P!nk doprovázet i Butch Walker! Společně by si měli i zazpívat pár písniček! No,dostala se mi informace,že Butch bude předskokanem v Irsku. Takže bohužel v ČR máme s Butchem asi smůlu:( Ale kdo ví,pořád je to možné,určitě nebude vystupovat jen na jednom koncertě! A tady další jména zatřím zveřejněných předskokanů:
- P!nk na twitteru: so excited 2 b playing with @butchwalker this summer.ting tings, gossip, vv brown, city and colour, and many many more. a big bucket of yum

=> tudíž: Butch Walker, The Ting Tings, Gossip, VV brown,city nad colour.....etc.
- A nemám to jen z tohoto twitteru,podařilo se mi najít na netu další super informace k předskokanům a kapelám doprovázejících P!nk,tady ještě doplňuji ty,které P!nk ve twitteru neuvedla: Paolo Nutini,Evermore (můžete znát,byli předskokany minulý rok v Praze na Funhouse tour v 02 aréně!),Stanfour,Takida,PMMP,One Republic,Silbermond,Nik & Jay,Nikka Costa,Hockey,Mumiy Troll.. - Uvidíme,koho se můžeme ještě dočkat! Rozhodně to ještě nejsou jména všech předskokanů,ale tady máte ty u kterých se mi
podařilo získat zemi:)
Klik na celý článek!

P!nk natočila summer tour video!

14. května 2010 v 15:22 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
 • Zdravím všechny,omlouvám se za nepřítomnost,už sem z Vídně zpět a budu dohánět a dohánět vše zameškané,a zase s plnou chutí do tvorby blogu.. :-) Dneska zatím jen menší článek,ale za to podstatný!:) Jak čtete v titulku,P!nk na konci dubna natáčela tour video na začátek koncertu k summer tour! Podle twitteru a fotek to vypadá vážně skvěle,já už se vážně těším s čím příjde,ale vypadá to bombově.. :) Tady máte fotku a krátký text který P!nk ohledně videa zanechala na twitteru:
 • P!nkčin twitter: Shooting tour video today. Definitely some weird sh*t going on. Wait til @hartluck gets here for his part. He's gonna be pissed!!!"Dneska natáčím tour video. Nakonec z toho vznikne něco vážně divného. Počkejte, až na svojí část dorazí Carey. Bude pěkně naštvaný!!!"
 • Day #2 of shoot. Sitting in a mcdonalds parking lot lost b/c of faulty directions. Atleast its not my fault we're late! - Natáčení - 2. den - Sedíme v McDonalds a dostáváme polno chybných informací. Aspoň není moje chyba že meškáme.
 • Long days shooting new tour video. it's gonna be amazing though!!!! i hope all my european friends like it:) cause it hurt. a lot. - Dlouhé dny natáčení videa. Myslím,že to bude vážně úžasné!!!! Doufám že se to bude líbit mým evropským přátelům:) Protože to bolelo.. Velmi.. (a co,to se dočkáme až později.. :))
 • Careyho twitter: "Natáčíme v parku parodii, a hned vedle nás dělají poldové drogový zátah. Dobrý časy!"www.site-of-pink.blog.cz / alecia.er.cz
 • Info: Starring: P!nk+Carey!,a kdo dál,to se můžeme jen těšit.. :)
 • Director: Cole Waliser (stejný režisér jako u koncertního videa k Funhouse tour!)
 • Doba natáčení: P!nk na twitteru uvedla tři dny,prý to bylo náročné,podle fotek dále v článku myslím že je vážně na co se těšit.. Už mě to děsně navnadilo!!! :-) Zvláště podle toho P!nkčiného třetího twitteru!:) A podle těchto fotek..!! :)
www.site-of-pink.blog.cz / alecia.er.cz

About blog: account on er.cz / Summary

8. května 2010 v 13:27 | *m!ss_Corky Moore* |  News
 • Milí čitatelé,dneska sem se ještě rozhodla přidat takové menší shrnutí k posledním dnům,naopak ještě k nastávajícím dnům,a ještě napsat něco málo ohledně blogu.. Nenapadl mě lepší název článku,tak snad to z něj i tak všichni pochopíte :P Kdyžtak mě za ten titulek omluvte,ale není to zas tak hrozné.. :) No,o co se jedná.. :) Začnu tím okolo blogu.. Jak asi poznáte z titulku článku,vytvořila jsem i pro můj blog menší přesměrování.. Někteří z vás to tak mají také,nebo aspoň určitě víte o čem mluvím.. :) site-of-pink má ode dneška i přesměrování na erku.. A adresa??: alecia.er.cz
 • Kdo se s tím ještě nesetkal,není to žádná změna,že bych se stěhovala z webu,nebo tak nějak.. :) Je to jen přesměrování,můj web má teď jakoby dvě adresy,ale každá vás odkáže na můj blog.. Takže ať zadáte oboje dvoje moje URL tak výsledek bude stejný,jen je to přesměrování pro nás autory v něčem výhodnější,jiné,prostě nejde o nic zvláštního z vaší strany,jen abyste se nedivili,od teď jsou obě tyto adresy odkazem mého webu
 • www.site-of-pink.blog.cz / www.alecia.er.cz (budu ten druhý odkaz ten nejspíš používat například na fotky apod.,je to kratší název takže se bude lépe zveřejňovat na předmětech jako zdroj atd.. :) Tak,doufám že s tím nikdo z vás nemá problém a všichni budou znát dvě adresy,není to ani něco závažného,vlastně jsem možná ani nemusela o tom psát zvlášť článek,ale přece jen se hodí nějaká novinka ohledně webu.. :) A pak by vám nemuselo být jasné kdybych měla na konci článku,nebo v designu a na fotografiích napsáno alecia.er.cz :) Teď už vám bude jasné že je to moje URL a budu ho tady používat,možná ho i v užívání úplně zaměním za site-of-pink.blog.cz :) Tak,a teď si to můžete jít vyzkoušet.. :P Obě dvě adresy vás na můj blog bezproblému odkážou,až na to že na erkové adrese se vám nad záhlavím mého webu zobrazí menší rámeček s CZin.eu apod.. :) Můžete to vidět tak u všech webů které mají erkové přesměrování a zadáte jejich adresu přes er.cz přesměrování.. :) A teď vám ještě musím napsat něco ohledně článků,a blogu v nastávajících dnech,protože budu krátce pryč,více v celém článku! :-)
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz

Matt Jones: Cosmopolitan photoshoot 2010

8. května 2010 v 9:56 | *m!ss_Corky Moore* |  Photoshoots 2010
 • Ahoj všichni,tak jak se máte po ránu? :) Jaká byla snídaně? xP OK,tak jdeme k věci,dneska opět přidávám nějaké články,protože zítra odjíždím do Vídně a budu tam ještě v pondělí,tak to sem nebudu moct nic dát,takže jsem včera a ještě dneska budu dohánět a přednastavovat nějaké články.. :) Tak si to pak vše projděte,no,a dneska jak jsem slíbila se teď v nejbližších hodinách dočkáte tady nových fotek k magazínu Cosmopolitan - nový shoot 2010 od Matta Jonese. (+ částečný překlad scanů,jak jsem psala..) :) Tady máte několik dalších naprosto překrásných fotek,které už jsou známé.. :) Je tam vážně nádherná,a líbí se mi strašně moc i jak je to udělané a vyfocené,ty pozadí jsou pěkné a ty fotky mají skvělou kvalitu,o všech těch oblečeních,vlasech,líčení,pózách a grimasách ani nemluvím.. :-) Fotky se neuvěřitelně povedly,a čeká nás ještě spousta dalších z těchto setů/z tohoto photoshootu! Takže jsem už moc zvědavá na ty zbylé,protože se teda vážně máme na co těšit.. :) Doufám že se brzo už objeví všechny!,nebo aspoň další část... :-) Tady si užijte pro zatím tyhle známé krásné fotky... :) Je tam vážně úžasná,třeba ten její úsměv vážně zbožňuju.. :) Nebo ta oranžová je božská taky (ta vám nejspíš něco připomíná,ano,je totiž ze stejného setu jako už ta jedna "oranžová" fotka ze shootu kterou sem tady včera zveřejňovala,ta první která byla známá..),a prostě každá má něco do sebe,a každá je vážně senzační,všímejte si detailů.. xP Už víc nemám co dodat,teď mi musíte napsat vy,co na ně říkáte.. :) Všechny fotky v celém článku.. ;-)
www.site-of-pink.blog.cz
www.site-of-pink.blog.cz

Extremely P!nk: P!nk v americkém Cosmopolitanu! - June 2010

7. května 2010 v 20:23 | *m!ss_Corky Moore* |  Scany
 • Navazuji k předešlému článku,a jak jsem slíbila,přidávám cover a scany magazínu Cosmopolitane,jehož tváří se P!nk stala pro měsíc červen! Celý článek a rozhovor (ve scanech) nese název "Extremely P!nk" (Nesmírná/mimořádná P!nk),a scany z tohoto magazínu vypadají tak krásně,až mě naprosto dožrala myšlenka,proč se u nás nic takového nedočteme.. :( I graficky je tohle tak překrásně udělané! Ještě do toho ty nové fotky.. Nemám slov.. Protože i ten text,krásný článek a informace z něj.. Tohohle se v čechách prostě nedočkáme,abychom našli o P!nk někde takovýto článek.. :-/ Tak aspoň že máme weby a scany z amerických časopisů,abychom se mohli také trochu pokochat krásnými slovy,né tím že P!nk si chtěla procvičit nějaké tanečky,ale její manžel neumí držení polky a takovéto řeči.. :D (kdo viděl aktuálně novou reportáž z blesku ví..) :)
 • Tady už nádherné scany,potom přidám ještě úplně do nového článku zvlášť fotografie,které jsou už známé z nového shootu. Tady ty scany.. :) Jejich překlad ( zatím jen částečný) tu najdete zítra! Postupně budu dopřekládat.. :)
 • Ale jak se podíváte na scany,je toho opravdu hodně.. :-)
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting
www.site-of-pink.blog.cz
!!Velké scany v celém článku!! :)

Nové zprávy ohledně nového neznámého photoshootu - 2010

7. května 2010 v 19:36 | *m!ss_Corky Moore* |  Photoshoots 2010
 • Jistě si pamatujete,jak jsem dříve přidávala článek o novém,neznámém photoshootu o pěti setech? :) Konkrétně se jedná o článek tady. (Máte tam přehled všech pěti setuů,bude se vám hodit připomenout si to až budu přidávat jednotlivé různé fotky co jsou již známé,a budu je přidělovat do jednotlivých setů,lépe se vám v tom bude orientovat.. :) A i mě se líbí že se můžu podívat jak jsou fotky rozděleny a kolik je tam póz atd..) :) První fotka,která se objevila ještě nezávisle na coveru,tady: (ze setu 3)
 • První foto které bylo zveřejněno ve větší podobě.
www.site-of-pink.blog.cz
 • A co nové zprávy ohledně tohoto celého shootu?
=> Je to tak,jak jsem říkala,a myslím že si to myslela většina z vás.. :) Photoshoot je opravdu nový,tudíž z roku 2010,a doposud nebyl známý ve velkém rozlišení.. Teď už je ale známo více fotek z tohoto shootu,který byl focen pro magazín COSMOPOLITAN,a fotil ho Matt Jones!
 • Co z toho vyplývá? :) P!nk tento shoot nafotila nově v roce 2010 (okolo doby po předávání grammy),pro magazín Cosmopolitan,konkrétně na červnové číslo (June). Zpráva se rozšířila,jakmile se zveřejnil Cover tohoto čísla,na hlavní straně s fotkou P!nk,právě z tohoto nového,zatím neznámého (oficiálně nezveřejněného) photoshootu. Tady máte původní cover jak jsme ho všichni viděli poprvé,za chvíli tady přidám cover samostatně ve článku ve vysoké kvalitě a větším rozlišení,společně se všemi scany přímo už ze článku a rozhovorou s P!nk v Cosmo. Tady prozatimně jen pro náhlédnutí ve špatné kvalitě: ;-)
www.site-of-pink.blog.cz
- Za chvíli vážně naprosto senzační nové známé fotografie z tohoto shootu a nové scany z Cosmopolitanu s P!nk!! Těšíte se? :-) Máte na co,kdo je ještě neviděl! :)

A tady ještě jedna kvalitní,ale malinká fotka z coveru:
www.site-of-pink.blog.cz

Coachella Music Festival - P!nk singing with Petty Cash

4. května 2010 v 21:01 | *m!ss_Corky Moore* |  Akce
- Přidávám ještě jedny slibované fotky (poslední) z Coachella Music and Arts Festivalu,tentokrát
P!nk "on stage" při vystoupení s její oblíbenou kapelou Petty Cash,společně si zazpívali song Free Fallin. Zatím jsem nikde neviděla video z tohohle festivalového vystoupení,ale jestli ho najdu tak se ho dočkáte,ale vážně nevím jestli někde vůbec bude k dostání.. :) Teď mrkněte na fotky.. :) Co na ně řikáte? Já osobně mám fakt moc ráda i fotky from stage,ale zrovna na těhle se mi moc nelíbí.. Samozdřejmě je krásná jako všude,a obdviuju to,jak vypadá nenalíčená,což musím taky pozdvihnout,ale měla zajímavý outfitek,a třeba ta poslední fotka je moc krásná.. :) <3 Jestli budete chtít vy,a bude se chtít mě (xD),tak vám sem poslední dvě fotky přidám později ještě ve velkém rozlišení,zatím koukněte na tyhle fotky:
P.S. moc vám některým vážně opět moc,moc děkuju za vaše názory a komentáře,rozhodně zejména: Abigail,Alecia (z alecia.sk), >Miss.GirlsteenQa< a Ewushka.
Vážně mě moc dáváte sílu v tom - robit blog :) Vaše komentáře mě doplňují,dávají mi dobrou náladu a sílu nějak tady pracovat,něco doplňovat,mám vás strašně moc ráda a děkuju,doufám že tu pro vás budu takhle i nadále a že i vy u mě jste rádi,mám vás strašně ráda,děkuju za to že mi pomáháte dělat tenhle blog lepší,vašeho "psaní" si neuvěřitelně vážím a je to super pocit.. :) .. být s někým na "jedné vlně".. :)) A taky nemluvím jen o vašich komentářích tady,ale samozdřejmě také v neposlední řadě články na vašich blozích,a obecně vaše blogy,miluju je.. :) ♥

Coachella Music & Arts Festival - 3th Day

3. května 2010 v 21:31 | *m!ss_Corky Moore* |  Akce
 • Jak jsem vám nedávno psala článek o Californském festivalu v městečku Coachella,kterého se P!nk zúčastnila (s ostatními umělci jako je například Beyoncé,Katy Perry,Petty Cash..),byl třídenní,a první fotky jste si doufám užili,mě osobně se moc líbí.. :) No a dnes vám přináším fotky z třetího dne festivalu.
 • Moc se mi tam líbí.. :) A taky si všimněte: jak tam P!nk sedí před těmi lidmi,a jsou naprosto v pohodě.. xD Já vím že si všímám takových "zajímavých" detailů,no =D Ale já takhle stát na festivalu a předemnou sedí P!nk tak se asi pod*lám :D No ale vážně! xD
 • No,každopádně si užijte fotky,opět jí to tam sluší,dneska (teda spíš zítra,protože to jdu přednastavit - na zítřek) se můžete těšit na ještě jedny fotky z Coachella festivalu,a to už poslední.. :) Teď tady máte třetí den,doufám že se vám líbí ;-)

P!nk a Carey na obědě v Los Angeles (19.4. 2010)

3. května 2010 v 21:16 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
 • Ahoj všichni! Tak mě tu opět máte po víkendu! :) Ještě jednou se všem omlouvám.. :) Ale každému sem psala na blog,tak snad OK.. :P Jinak.. Můj blog mešká.. Můj blog strašně mešká,a dneska sem to drtivě zjistila.. :) (no spíš sem měla dát smutného smajlíka) :) 3 dny tu nejsem a tolkoooo novinek,fotek,videí a všech možných tweetů a nových věcí co vůbec nemám přídané,a nestíhám updateovat.. No,ale to tak rozhodně nenechám,aspoň ještě dnes večer,i když tu už asi jen málokdo (spíš nikdo) z vás bude,přidávám článek,a dneska se ještě pokusím máknout,přidat víc za sebou,protože za poslední týden toho je hrozně moc co tady není a má být.. :P Ale aspoň se máte na co těšit,snad stihnu vše co plánuju,uvidíme co s časem,ale dneska se pokusím ještě několik článků přednastavit na zítřek a pozítří. Ale tak aspoň se máte na co těšit. ;-) Takže to tu sledujte :)
 • Dneska přidávám fotky,které jsou už z 19. dubna,za což se omlouvám,ale projíždím archiv a všechny články,a zjistila sem že prostě na tyhle fotky z těch opravdu hodně dubnových jsem na tyhle nějak zapomněla,vůbec nestíhám poslední dobou robit blendy k jendotlivým fotkám,takže promiňte,články graficky a formou asi poslední dobou některé stojí za prd,ale snad to není tak zlé,a rozhodně se snažím doplňovat,a dodělám to.. :) Teď už jen rychle přidané fotky,ani sem nestihla najít si je sama a vyrobit k nim blend,takže hned sem naběhla na uvedení zdroje - za všechny děkuju moc alecia.sk
 • Tak,a teď už si užijte fotky z 19.4. 2010,kdy P!nk v doprovodu Careyho navštívila restauraci v Los Angeles,kde strávila oběd. Na P!nkčiné noze si stále můžete všimnout né příliš pěkné stopě po popálenině z motorky.. :/ Jak jsem ale psala,jsou to fotky starší,takže aktuálně je to už s P!nkčinou nožkou v pořádku! :) Teď už fotky,docela to muselo být hodně nepříjemné (to věřím),chudák tady ani nemohla nastoupit do auta.. :( Ale některé fotky jsou krásné,to jak si tam čenžují ty peníze je taky naprosto dokonalé :PP Co na tyhle fotky říkáte vy? :) Mrkněte.. :)
 • A taky bych vám některým chtěla v neposlední řadě poděkovat za vaše komentáře v posledních dnech! :) Vyjmenovávat nebudu,vy víte kdo jste to byli xD,mám vás moc ráda♥