Červen 2010

Nový photoshoot 2010 - Sandra Steh (During the summer carnival)

30. června 2010 v 13:30 | *m!ss_Corky Moore* |  Photoshoots 2010
Během úspěšného pokračování letního turné - The Funhouse summer carnival - se objevila jedna nová fotka,od německé fotografky Sandry Steh. Strašně moc jí to tam sluší,ta fotka mi příjde úplně nádherná.. ;) Ona i v "obyčejném" černém tílku vypadá prostě jako bohyně.. :) <3 A má tam ty své obří krásné náušnice tohoto typu,které má teď snad na každé show,dělají tu fotku taky takovou neobyčejnou,a ten výraz je krásný,co říkáte na foto vy?
Já upřímně doufám že se objeví ještě další fotky k této! :)
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
ThnX for Photo: by Sandra Steh,2010 - www.steh.de

Butch Walker i u nás v Praze na karnevalové show!

28. června 2010 v 22:18 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
www.alecia.er.cz // www.site-of-pink.blog.cz
P!nk měla v několika zemích s sebou svého věrného kamaráda,a úžasného muzikanta Butche Walkera,kterého všichni tady z nás jistě znají.. S Butchem během Letního Funhouse Carnival Tour zpívají společně songy Mean,My Generation (od GreenDay),nebo Roxette.

Butch si vybral z celého turné na následujících koncertech pouze 11 zemí,a naše Česká Republika,a to koncert 20.7. 2010 v Pražské Synot tip Aréně v Edenu,je mezi nimi! Úžasná zpráva,za prvé je to určitě pro Českou Republiku pocta,a je senzační,že si Butch udělal 20.7. čas také na Prahu! Pro ty co třeba Butche tolik neznají,nebo mu o předskokany tolik nejde,upozorňuju,že díky tomu,že u nás Butch bude nepříjdeme například o dokonalý P!nkčin song Mean,a o ty ostatní co s ním během turné zpívá!.. A já která ještě tak žeru jejich hlasy a hudbu dohromady jsem úplně nejvíc nadšená.. :D <3 Když jsem se to dozvěděla hrozně moc mě to potěšilo,tak doufám že aspoň i věšinu z vás! ;) Butch nejede jenom zpívat s P!nk,ale také bude předskokanem!,takže ti co mají rádi i jeho tvorbu a písně budou mít možnost si ho také poslechnout. Officiální předskokan Good Charlotte samozdřejmě také platí. Po nich příjde Butch,a pak P!nkčina show,kde během ní ještě Butche uvidíme jednou při jejich společných písních.. ;) A tady ještě malý "důkaz": :)
www.alecia.er.cz // www.site-of-pink.blog.cz
Za info o Butchově návštěvě děkuji pink.er.cz !

P!nk na twitteru: O Careyho ex-přítelkyních.. :)

28. června 2010 v 10:10 | *m!ss_Corky Moore* |  Twitter
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
P!nk se před pár dny na svém účtu na twitteru pořádně rozjela! :D Napsala několik dokonalých twitterů o Careyho ex-přítelkyních! ;)

(na twitteru to probíhá tak,že se přidávání lidí neříká jako např. na facebooku - přidání do přátel,ale vyhledávání (following), tohle slovo také P!nk ve twitterech použila, - UN follow je naopak odebrání..)

P!nk - via UberTwitter:
Není divné,když si vás přidávají do přátel ex-přítelkyně vašeho manžela? (21st June)

A není ještě divnější když si vás z přátel odebírají? (21st June - via UberTwitter)

Ohh,Přála bych si aby si mě tam nechala :( (21st June - via UberTwitter)

Dělala jsem si SRANDU.. Je divné mít v přátelích lidi,které zná můj manžel a chodil s nimi.. Jsou absolutně divní!!! (21st June - via Uber Twitter)
_________________________________________________________________________

Bože,já ty její twittery miluju :D <3 Naprosto jsem nadšená z toho že na twitteru vyhrála Miss Twitter!! :) (Tím že tam teď mám účet tak tam vím o těch věcech co se dějí..) ;) Gratulace! Dostala obrovský počet hlasů,první místo z náskokem.. ;) Ale uznejte,není tohle dokonalé?? :)) Jakou si z toho dokáže udělat srandu.. :) Já když tohle četla,jen jsem si znovu řekla: Oh my god,ona je prostě dokonalá,žeru ty její twittery,její humor a srandu,žeru JÍ!.. :D
To je prostě dokonalost.. :), Nemyslíte?

Můj Překlad!: www.alecia.er.cz

Nový design • Tender.. + info o prázdninách a pozastavení

27. června 2010 v 21:22 | *m!ss_Corky Moore* |  Desingy
Ahoj..Naprosto nezvládám.. Nestíhám.. Nepíšu... Achjo,tolik novinek co tu z poslední doby není..Ale teď málo co doženu,za tři dny odjíždím,budu týden v Itálii,a hned den na to jedu na 14 dní na tábor z kterého přejedu na koncert naší lásky a pak se vrátím... Takže tak měsíc tu od středy nic nepřibyde.. Bohužel.. :/ Za což se omlouvám,ale věřím že i vy nebudete mít možnost celé prázdniny být u PC,takže se snad nebudete zlobit,protože já prostě budu pořád někde lítat... :) No,je to škoda,ale prázdniny,co čekat,to nikdy nejde nic stihnout přidávat.. Ale - jasně,nezapomněla jsem - takové přednastavování článku třeba... :) Na to bych měla dnešní zbytek noci.. Zítra po škole tu jsem jen minutu a v úterý to samé,ve středu mám vysvědčení a hned ze školy mě rodiče odvážejí a jedeme do té Itálie.. Sužující pocit,že?:) No,OK,stačí,jen sem si potřebovala vypsat to jak nezvládám blog,no jo,dělat ho o takové star jako je P je těžké.. Ale promiňte že to odnášíte vy..Já chci moc aby to tu bylo lepší,strašně moc,to si nemyslete,ale bohužel je léto a nestíhá se..já nestíhám..;) (to vlastně není k úsměvu...) :) No,teď sem se chvíli těšila představou že v sprnu už budu víc doma,(rodiče budou určitě moc nadšení že zbytek prázdnin bych trčela u počítače..) :), nebo že po prázdninách to tu pořádně rozjedu,doplním.. Jo,..chvilka eufórie.. :D => po prázdninách nastupuju na dvojjazyčný - česko italský gympl.. Páni,to mi toho času přibyde!! :D.. Už tam dávám smajlíky,nemá cenu brečet,zkoušela sem to.. :) Nic moc... =) Ale ok,nechci přenášet negativní energii i na vás,zvlášť já,která z lidí s kterými se znám přináším vždycky nejvíc optimismu a smíchu!!;) To je docela ironie..No,tenhle článek jak tak koukám pojímám spíš jako "Dear Dear Diary" než jako článek o novém designu.. :) Který v závěru stejně stojí za prd...Bože,dneska se to všechno nějak sesypalo..;) Radši začnu o dessu:

To záhlaví se samo o sobě zdálo být fakt pěkné,(taky že je),něžné a světlé-čisté,proto sem ho taky tématicky nazvala: Tender/(Křehký)..Tak nějak totiž na mě ty fotky z toho překrásného shootu které jsem použila působí.. Křehce,něžně,sladce,čistě...atd.. ;) Tady náhled záhlaví:
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
Já nevím,samo o sobě se mi vážně docela hodně líbí,ale jak sem ta začala nastavovat dopadlo to podle mě nic moc..Co myslíte..?? Asi jak dneska nemám moc dobrou náladu tak dobrá nálada ani není znát na výsledku v blogu.. Ale je to asi přechodné,nebo to nějak upravím..nebo napište návrhy co změnit,nebo co udělat jinak.. :) Kdyžtak to ještě celé donastavím,stejně to ještě není.. Ale to už bohužel nestíhám.. Do středy bych chtěla přidat několik nových článků,upravit a dodělat design,udělat ikonky pro affs,novou klikačku,celé menu udělat nově s popisky!.. Nemám šanci..Ale je to škoda,vážně!,štve mě to,protože pak to tu měsíc zůstane takhle..,chtěla jsem blog opustit na prázdniny hotový,v bezva stavu,ale teď je to tu nějak divné.. No,a byla bych MOC ráda,kdyby jste mi napsali taky vy,krátce v bodech,nebo aspoň orientačně napsali jak tu budete a nebudete,kdy bude u vás pozastaveno,kdy budete přidávat,kdy ne..a tak.. :) Abych se taky trochu orientovala.. ;)

A tady máte taky moje info o pozastavení na tomhle webu v následujících týdnech:
30. června - Vysvědčení
30. června - 9. července : Jsem na dovolené s rodinou - Itálie..
10. července - 24. července : 14 dní na táboře
(mezitím -  20. července odskok na pražský koncert lásenky..) :)
No,pak ještě vím že na týden jedu k babičce a dědečkovi na Moravu,a to: od 26. července do 1. srpna.. (to datum kdy už budu doma v Praze nevím přesně,mamka řekla že tam budeme týden,takže cca 1. srpna už bych měla být v Praze..) No a pak srpen už je volný! takže v podstatě to není tak strašné!,teda ten červenec - ten mám celý absolutně jak vidíte 100% plný.. ;) Ale v srpnu už já nemám nic moc,teda nebo jen takové ty výlety,obědy,návštěvy a já nevím..:) apod.,ale už budu každopádně v Praze,a budu mít přístup k internetu,v červenci bohužel nee:(,a to sem budou objevovat ty novinky k našemu koncetu a tak,achjoo škoda že nemám I-phone,nebo tak.. :) Něco s netem.. :D

No,tak to by dneska stačilo,já jdu dneska na zítřek něco přednastavit,ale tohle si doufám všichni přečtěte,protože nevím jestli budu ještě jednou to vypisovat,nebo dělat článek s pozastavením,kdy kde jsem.. ;)
________________________________________________________________
No,už předem všem přeju předem krásné vízo,a ať je co nejlepší,a nádherné prázdniny,a těm co jdou na koncík taky další nezapomenutelný zážitek díky naší miss_P! ;) <3 Kéž bych se tam třeba s některými z vás na chvíli potkala!:) No ale ještě se určitě neloučím,protože články tu ještě nějaké přibudou určitě,a taky k vám samozdřejmě ještě skočím,a napíšu vám,oběhnu.. ;) Taaak,názory na článek bobíci?? =o) Doufám že se máte co nejlíp,krásnou noc.
Mám vás moc ráda,děkuju za podporu a atmosféru,kterou tady zpracováváte.. ;) <3

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

P!nk dorazila už i do Českého Cosmopolitanu!

26. června 2010 v 18:04 | *m!ss_Corky Moore* |  Scany
Jistě si všichni pamatujete na články o americkém červnovém COSMU,s rozhovorem a P!nk na coveru. Postupně dorazilo přeložené vydání do zemí jako je například Maďarsko,Polsko,nebo Rusko,a teď - v červencovém čísle - je už konečně Cosmopolitan s P!nk také u nás! V českých trafikách ho můžete získat buď ve velkém formátu klasického časopisu - za 100 Kč,nebo zmenšenou - ale naprosto totožnou verzi - za 60 Kč. Uvnitř je to samé jako v originálu,jen tam není ten test,který P!nk vyplňovala,a je to trochu zkrácené,v americké originální verzi byl článek rozsáhlejší. Ty strany co jsou ale u nás tam i ze stejnými fotkami najdete jako v americkém. A narozdíl od zemí jako Maďarsko,nebo Rusko,(kde byla taky fotka z totožného nového photoshootu,ale jiná) máme cover - obálku s P!nk - stejnou jako v americkém,takže fotku i s fialovým pozadím už jistě poznáváte.

Cosmo 2010: Červenec
Titul: EXTRÉMNÍ P!NK
=> "P!nk - Nejdrsnější žena,s kterou jsme kdy mluvili."

"DRSŇAČKA PINK NA OBÁLCE
Drsňačku Pink rozpálily naše otázky natolik, že se červenala. Co asi předvede na svém pražském koncertě? Přečtěte si exkluzivní rozhovor!"

Informace o fotu na titulní straně:

Cover: Photoshoot - P!nk fotil Matt Jones,2010
Předvedla šaty+boty: Gucci
Náušnice: Itay Malkin
P!nk líčila: Pati Dubroffová / Wall Group
P!nk česala: Jenna Hippová / Butter London
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
P!nk v rozhovoru: O jejím dětství,o tom jak začínala její kariéra,o hudbě,o tom co o ní říkají její přátelé,o jejím vystoupení na Grammy awards,a samozdřejmě o Careym,i o jejich pauze (rozvodu) - v roce 2008,a o jejich současném vztahu,o rodině,o tom jak P!nk nechtěli dávat na titulní strany časopisů a o jejím nastávajícím letním koncertu v ČR..

>> Scany a fota v celém článku <<
(omlouvám se,že to nejsou scany doslova,ale doma scener nemám,mám ho u babičky,kde momentálně tenhle víkend nejsem,jinak by scan logicky byly.. ;) Ale tak aspoň takhle..,pořád mi to příjde lepší a originálnější než ty scany vzít z jiného blogu protagované a zkopírovat je..)

The Funhouse summer carnival TOUR BOX SET 2010

21. června 2010 v 21:01 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
Na motivy probíhajícího letního karnevalového turné naší miss P. je udělán tzv. The Funhouse summer carnival BOX SET complete 2010. Najdete v něm parádní kousky,senzační určitě pro každého fanouška,a myslím že každý z nás by byl šťastný mít tyhle věci doma;) => Dámské tričko,tetovačky s motivy reálných P!nkčiných tattoes,přívěšek na klíče,samolepky,karty...
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
Celebrate Pink's 2010 Tour with this Funhouse box set!
=> Box Set Includes:

P!nk Funhouse Tracks Babydoll
P!nk Logo Keychain
P!nk Funhouse Tattoo Sheet
P!nk Funhouse Tarot Cards
P!nk Funhouse Laminate Lanyard

Cena/Prize: $75,nebo € 90,cca 2340 Kč,-

Tak co,jak se vám líbí? Mě hrozně moc,chtěla bych ho hned.. <3 Aach já jsem na tyhle P!nkovní věci jako sbírka úplně vysazená.. :) Strašně moc bych chtěla všechny ty věci z něj.. :) Bohužel se mi to nesplní ho mít doma.. :( A není to jen kvůli té cenně,která docela odpovídá,i když by mohl být levnější,ale ani nemám zkušenosti s kupováním věcí přes internet,a ještě ze zahraničních portálů.. :/ Kdyby to byla aspoň česká stránka.. I když i u nás se bude dát určitě koupit na nějakém officiálním fóru řekla bych.. No super summer carnival překvapení pro fanoušky! ;)

Kopírovat se zdrojem,děkuju. ;)

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

The Funhouse summer Carnival - Köln 28.5. Videa!

20. června 2010 v 14:41 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
Carnevalová show naší miss P. odstartovala 28.5. 2010 v Německu - v Kolíně nad Rýnem. Fotky přidám dneska taky,ale je jich hrozně moc,strašná práce to přidávání,mám z toho zamotanou hlavu,ale pokusím se :P Ale teda aspoň abych začla přidávat něco konkrétního k letním koncertům,tady přidávám první videa právě z Kolína,jak jdou popořadě,aspoň ty které jsem našla. U toho opening se nebojte,jak začne hrát Get the party started je tam záběr na balónky a bednu.. ;) Doufám že se vám budou líbit,je to nádherný,a to teprv ta dokonalost příjde,ještě víc se mi to líbí na těch festivalech třeba co byly,to už bylo několik dnů po začátečních koncertech - mimochodem to taky přidám videa: Pinkpop festival a Isle of Wight., ale právě na to že je to první koncert tak mi tam vůbec nepříjde žádná zmínka nervozity,ale schválně si to pak můžete srovnávat s těmi dalšími show,kde už je možná zkušenější s choreografií a vším,ale každopádně to stojí za to,a ještě hezčí jsou některé z festivalů,tam je to totiž mnohem víc vidět,je to zblízka zabrané na pódium profesionálními kamerami,ale tak zatím tady z Kolína:

P!nk - The Funhouse Summer Carnival
First show: Deutschland - Köln am Rhein
Place: Köln Rhein Energie Stadion (Cologne)
Date: 28.5. 2010
Fans: 45,000 peoples

1. Opening
+ krátká intro verze - Get the party started

(tadyto druhé sem dala taky,ten delší začátek si přetočte,
pak jsou tam krásně vidět ty padající balónky a P s megafonem..) ;)

2.) Funhouse
=> Tady ještě jedno video z Opening,kde je společně s krátkým GTPS i Funhouse - všechno úvodní v jednom videu. Je to fakt dobře snímaný video,úplně z míst na sezení zeshora!
(je tam vidět celýstage i lidi..) Z tohohle videa ze zhora jak začne Funhouse je občasně vidět i to tour video,od těhle fotek.

Isle of Wight Festival - P!nk and Paul McCartney

18. června 2010 v 18:04 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
Přidávám jednu překrásnou fotku s nedávného Isle of Weight Festivalu v Anglii. P!nk tady měla svou další show v rámci Summer Funhouse carnivalu,a prý byla dokonce lepší než legenda Paul McCartney,s kterým sdílela pódium právě na Isle of Weight Festivalu. Tady jedna krásná fotka P!nk s Paulem! <3 Je tam nádherná,je to kouzelné foto.. :)
www.site-of-pink.blog.cz // alecia.er.cz
P!nk: "Isle of wight! To šlo!!!! 65 000 lidí,a všichni jsme byli pro sebe navzájem. Byl to love fest. Ohromeni,téhle věci říkám život. :)" - 4 days ago

"Čas pro Isle of Wight. Historické. Magické. Sdílení pódia s Paulem McCartneym. Byl to dobrý den!" - 5 days ago

-- Translate and article by me --
alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Za měsíc vystoupí v Pražské Synot tip aréně americká hvězda P!nk: Fotbalová Slavie ale nesmí koncerty hostit! (reportáž České televize)

17. června 2010 v 18:28 | *m!ss_Corky Moore*
Taky jste před pár dny dívali na zprávy České televize,a narazili na reportáž o koncertě naší
P!nk? Já ano,hrozně mě zezačátku zahřálo u srdce,že sem viděla ty plakáty v televizi,mluvili o P!nk a jejím koncertě u nás,a že je to první reportáž o letním koncertě,kterou vidím v televizi,ale potom se reportáž rozvinula.... :) Tato zpráva z reportáže českých zpráv zaplavila teď všechny blogy,tak vám kdo o tom ještě třeba neví přináším o co jde.. Ale nemějte strach podle titilku jak jsem článek navala,ke konci vyplyne že koncert není v ohrožení,a zažalování možná být může,ale až PO koncertě.. :) Takže jak to říkají ve videu v reportáži,která je ta samá,kterou ti co se dívali viděli ve zprávách a můžete jí skouknout kliknutím na odkaz níže - "Koncert ale v ohrožení není,pro radost fanoušků,a smůlu okolních obyvatel",nebo tak něco.. :) Stejně,jak tam říkali,že jim vadí hluk po desáté hodině večerní,tak se asi nenastěhuju k fotbalové aréně kde se pořádají i koncerty a fotbal logicky bývá i v pozdních večerních hodinách.. Ale myslím že to je možná takový humbuk teď spíš..,hlavní je,že koncert snad,nejspíš na 100% není v ohrožení.. ;)
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz
Praha - I když do koncertu americké zpěvačky Pink v pražské Synot Tip aréně zbývá jen asi měsíc, nový slávistický stadion podle kolaudačního rozhodnutí vůbec nesmí koncerty hostit - nesplňuje totiž hlukové limity. Také fotbalisté a jejich fanoušci by ho kvůli tomu měli opouštět před 22 hodinou večerní. Ani jedno se ale neděje, a to bez ohledu na pokuty i stížnosti místních.

Představy někdejších zástupců společnosti z doby, kdy byl stadion čerstvě dokončen, zněly podle slov Alexandra Klimenta ze společnosti E Side Advertising: "Musí to být multifunkční areál, to znamená, musí být otevřený sedm dnů v týdnu a jeho funkce nemůže být pouze fotbalová, ale musí to být kombinované. Plus samozřejmě se zde musí konat co nejvíc akcí."

Teď na otázky České televize reagovali jen e-mailem, že postupují v souladu s platným kolaudačním rozhodnutím. Názor stavebního odboru městské části i hygieniků je ale jiný. "Stadion nebude pronajímán ke konání hudebních a jiných produkcí, jimiž může docházet ke zvýšení hlukové zátěže obyvatel v lokalitě," uvádí Iva Chmelová z Hygienické stanice hlavního města Prahy.

Na Edenu se objevili třeba i "rekordní" Depeche Mode.
Ještě před americkou popovou hvězdou P!nk přitom stadion přivítal třeba zatím rekordních 32 tisíc diváků na koncertu britské skupiny Depeche Mode. Následovalo správní řízení a pokuty od místní radnice i hygieniků v řádu statisíců. Majitelé stadionu, společnost E Side Property, se ale proti pokutě brání žalobou. Městská část Praha 10 stadion jako takový vítá, porušování pravidel jí ale vadí, jak dokládají slova mluvčího Městské části Praha 10 Jana
Charváta: "Od občanů, kteří žijí zde v okolí stadionu, máme samozřejmě řadu stížností jak na fotbalové zápasy, které překračují 22. hodinu, tak i na koncerty, které se samozřejmě konají v rozporu s kolaudačním rozhodnutím."

"Na pořádání koncertů by muselo dojít buď ke kompletnímu zastřešení budovy, nebo by se tam musely konat akce, které by byly tak výkonově omezené, že by asi nebyly atraktivní," dodává Chmelová.

Úřad nemůže akci zakázat dopředu a správní řízení, včetně případné pokuty, přichází až po jejím skončení. K radosti fanoušků a k nelibosti místních.

<< Reportáž - VIDEO kliknutím na odkaz <<


P!nk with Carey leaving their hotel in Berlin (9.6.2010)

17. června 2010 v 9:44 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
Právě ještě před pár dny P!nk strávila společně s Careym poměrně dlouhou část turné právě v Německu. Tady máte pěkné fotky jejich opouštění Berlínského hotelu v Německu - z 9. června.
www.site-of-pink.blog.cz // alecia.er.cz

Big apology! Disorder of my computer.

15. června 2010 v 20:37 | *m!ss_Corky Moore* |  Others/Nezařaditelné
Tak,všechny moc zdravím. Tak nádherně to tady před týdnem dlouho už zase konečně frčelo,a já měla tolik dalších připravených a nachystaných foteka článků co chci zase přidávat,ale chci se moc omluvit za mou nepřítomnost v minulém týdnu,ale rozbil se nám počítač! Takže jsem měla přístup na internet jen jeden den,a to v sobotu u babičky,kdy jsem si ale musela udělat referát do školy a stihla jen přečíst nové komentáře od vás a co se děje new okolo letního turné. Takže se moc omlouvám,ale počítač bylv opravně,takže sem nemohla nic přidat,nebo k vám psát komenty a odpovídat :(,ale nebojte,to všechno doženu,a computer se nám naštěstí podařilo v opravně zachránit,takže teď jdu jen na večeři,a zítra se dočkáte 110 fotek z prvního koncertu v Kolíně. Přijměte všichni mojí omluvu,a děkuju všem za vaše komentáře. Už to tu zase poběží. ;-) Hezký večer,vaše *m!ss_Corky Moore* .. ♥ :)

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

P!nkčin tour bus v plamenech!? P!nk: "Je to absolutně falešné!"

8. června 2010 v 21:47 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
Média (internet) včera zplnila až děsivá zpráva o tom,že P!nkčin tour bus,kterým cestuje po letním turné,a jela s ním z Mnichova do Berlína začal hořet. P!nk ale naštěstí na svém twitteru odvrátila celý smyšlený příběh!
Tady jsem vám přeložila uváděný text:
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz
Tohle rozhodně není to,co P!nk myslela,když zpívala "Get the Party Started".
Na cestě z Mnichova do Berlína během Evropského turné P!nkčiného cirkusového karnevalu zpěvaččin tour autobus časně v pondělí skončil v plamenech. Naštěstí nikdo nebyl zraněn.
Mluvčí německé policie řekl,že plameny okolo pondělní páté ranní hodiny zachvátily filter ve výfukovém systému. Řidič rychle dostal autobus na stranu silnice a ještě než dorazila policie a hasiči,oheň zlikvidoval. Pěvecká hvězda v tu dobu naštěstí v autobuse nebyla,ale jejích osm hudebníků ano. Ale show musí pokračovat,a tak hudebníci byli schopni pokračovat v cestě náhradním autobusem a P!nkčin koncert v Berlíně jel podle plánu. Špacír pokračuje navazujícími dny ve Velké Británii a v Irsku,včetně místa Isle of Wight Festival a
stadionové show v Belfastu a Dublinu.

P!nk vše popřela a pravdivě odůvodnila na svém twitteru: "Můj tour bus NEZAČAL hořet! Ta zpráva je falešná tak,až je to skoro k smíchu!"

Translate by alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz !
Prosím,nekopírovat BEZE ZDROJE! Anglický originál: E! Online

Předskokanem letního carnival tour v ČR budou Good Charlotte!

8. června 2010 v 21:12 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
Přijela jsem z Anglie,a už konečně všude po ČR velké plakáty,skoro na každém rohu
k P!nkčinému letnímu koncertu v Praze! A už je na něm vytisklé i jméno "special guest". Dvacátého července jím u nás v České republice budou Good Charlotte!
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz
Tak co,jste spokojení? Čekali jste někoho jiného,znáte Good Charlotte?

Další fotky v celém článku.. ;)

P!nk je měsíc a půl před koncertem v Praze prakticky vyprodaná!

7. června 2010 v 18:35 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
  • Na ticketpro.cz (na stránce k prodeji lístků) má naše P!nk a její letní turné - 20.7. 2010 Praha - Synot tip Aréna (Eden) - opravdu velký úspěch! Před pár dny už byly lístky ke stání k pódiu naprosto vyprodané! A dnes projíždím po pár dnech ticket portál znovu,a už je vyprodané i PLATINUM sezení! (to bylo ale snad úplně první hned zaplněné.) I v ostatních sektorech už nezbývá moc míst,krom těch nejlevnějších - BRONZE sektorech a modrých - GOLD.. Je to určitě úspěch a je super že už je P!nk teprve skoro měsíc a půl před koncertem u nás z větší části vyprodaná. Tady máte obrázky,které mluví za vše: :)
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz

P!nk vydává další singl - Glitter in the air!

7. června 2010 v 15:37 | *m!ss_Corky Moore* |  Diskografie,CD,Alba
  • P!nk vydává svůj další singl z obrovsky úspěšné desky Funhouse. Tentokrát se jedná o kouzelnou a mnou zamilovanou píseň Glitter in the air. Možná si někgteří z vás pamatují - vždyť Glitter in the air nedávno jako singl vyšlo..?? - jednalo se ale o speciální verzi singlu po Grammy awards 2010,kde P!nk naprosto očarovala svým živým vystoupením právě z GITA,tohle je ale klasické vydání písně jako singlu. Cover singlu je tady:
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz
  • Singl bude k dostání na iTunes,a to od 15. června 2010,a bude obsahovat klasickou verzi studiové nahrávky Glitter in the air z CD,a live verzi z Austrálie!

Tak jak jste s ním spokojeni? Mě osobně příjde,že mohl být originálnější.. Fotku použili krásnou,jenže je k letnímu turné a s Glitter in the air nemá žádnou souvislost.. Cover JE pěkný,ale k takové kouzelné písni jako ja GITA bych čekala něco "krásnějšího".. Každopádně s písmem si mohli vyhrát stylisti coverů singlů více,nebo ty tečky jako glitter mi tam moc nesedí.. :) Ale rozhodně jsem moc ráda že P!nk jako singl vyadává Glitter in the air,protože je to nádherná píseň a je bezva že bude mít taky sólo vydání.. :) Co říkáte vy?

Konečný setlist k Funhouse summer carnival tour!

5. června 2010 v 17:20 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
Tak tahle nakonec vypadá setlist k P!nkčinému letnímu turné!
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz
1.) Get the party started (Krátká verze GTPS na úvod)
2.) Funhouse (tentokrát dala P!nk Funhouse i GTPS na začátek,obě bývali vždy ke konci!,ale např. u GTPS mi to příjde logičtější,že je konečně na začátku :D)
3.) Ave Mary A
4.) Who knew
5.) Bad Influence
6.) Please don´t leave me
7.) Sober
8.) I´m not dead
9.) Unwind
10.) Mean (with Butch Walker! Zajímalo by mě,jestli bude s ní zpívat všude,
to by bylo parádní!)
11.) My Generation (neznám..)
12.) Roxanne (neznám..) :)
13.) Whatya Want From Me (song,který napsala P!nk pro Adama Lamberta!)
14.) Just like a pill
15.) Try too hard
16.) U + Ur hand (už jí zpívat nechtěla,ale ještě jí pro fanoušky zazpívá,údajně tenhle song
už moc nemá ráda,já osobně jsem ale moc ráda že jí ještě dá..:) )
17.) Leave me alone (I am lonely)
18.) So what (So what a létající P!nk! + budou šlehat ohnivé plameny!)

Jak vidíte,P!nk vyškrtla balady,a do setlistu z Funhouse,který jsme viděli v 02 aréně přidala starší věci,nebo ty které ještě live nezpívala.. Takto vypadá setlist.. Samozdřejmě na každém koncertě nemusí být úplně stejný,v listopadu u nás P!nk taky zpívala Dear Mr. President,tuším že místo Crystall ball.. Takže třeba na festivalech to může mít jinak,už se to tak trochu ukázalo na Pinkpop festivalu v Holandsku,kde např. zpívala Free Falling. Ale v ČR by měl nejspíš takhle vypadat setlist. Tak jak jste s ním spokojeni? Mě se docela líbí,i když mě trochu mrzí že vynechala balady,ráda bych opět slyšela klasiky jako Family Portrait a I don´t believe you.. No a třeba nedávno jsem objevila úžasnou píseň z TT - Humble Neigborhoods,kterou teď hrozně žeru:-) I když uznávám,že ta se tam do žánru a typu show summer carnival nehodí.. :) Jinak jsem ráda že dala s Butchem Mean!,no a taky plus že zpívá něco z TT,jako Unwind nebo Try too hard! Jako něco bych ještě ráda slyšela,ale v celku většina věcí tam je super!.. :) Co říkáte vy,co nechcete slyšet,a co naopak v setlistu podle vás chybí?

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Jsem zpět,aneb - přichází update!:)

5. června 2010 v 16:51 | *m!ss_Corky Moore* |  Others/Nezařaditelné
Ahoj všem. Jak jste si měli možnost všimnout před několika minutami,už jsem přidala první nový článek,a u některých z vás hodila i nové komentáře. V pořádku a úspěšně se hlásím z návratu z Anglie a Skotska,bylo to úžasné. :) Ale stýskalo se mi po P!kovním světě a blogu,a po vašich všech blozích,a blozích o P!nk,zvlášť když v dobu co jsem byla pryč začínalo summer turné! Ale k tomu vám také musím něco napsat,v tu dobu jsem tady s vámi se všemi,s P!nk,se začátkem letního carnevalu byla spojená jak nejvíc to šlo. :) Datum 28.5. 2010.. :) Začátek letního carnevalového turné naší P!nk.. Začátek mojí cesty vlaky směr Anglie... Všichni asi uhodnou,nebo určitě ví,kde v tenhle den turné začínalo,a kde naše P!nkuška měla první letní funhouse show.. :) V Německu - v Kolíně nad Rýnem. Ale většina z vás už určitě neví,nebo neuhodne kde přesně jsem v plánu mé cesty 28.5. byla já.. :) V NĚMECKU,V KOLÍNĚ NAD RÝNEM!!:) Takže si asi dokážete představit jaká to pro mě atmosféra byla,pořád jsem koukala na hodiny,večer odjížděla s Kolína a pořád si říkala jak teď už show asi probíhá,že už na P!nk fanoušci čekají,nebo: Teď už určitě hraje předkapela,nebo: Teď už bude show pomalu končit!,atd.. :D Bylo to skvělý! Hrozně sem na P!nk myslela a tušila že to bude dokonalý!:) Tomu říkám náhoda,úplně jsem to sní a svámi vnitřně prožívala.. :-) No ale ani nevíte pak to nedočkání z toho dalšího dne,a to nadávání: sakra,sakra,včera byl první koncert summer tour,a už jsou všude jistě další informace,set list,fotky z prvního koncertu,videa atd.. :-) Takže v podstatě následující dva dny bylo mým posláním jenom honit dva dospěláky kteří byli se mnou (a nebyli to rodiče! + se mnou byli ještě dva spolužáci,kámoška,a jeden kluk),aby mi co nejdřív na jejich mini notebooku našli wifinu!!:-)) A dočkala jsem se,jednoho kráásného večera,usazená v Mc Donald´s jsem nejmíň 15minut projížděla set list,novinky,a o pár dnů později,když jsme už odjížděli z Anglie,a byli na letišti,tak u čekacího prostoru na letadla byly počítače a online internet!! Za jednu libru 10 minut na netu! :) Jistě víte kam směřovalo moje první zadávání adres.. :D,a pak to nadšení,a všechno nepopsatelný,když jsem uviděla poprvé fotky z prvních dvou koncertů.... :) No,to jen jako že to bylo fajn,atmosférou a tím vším být i tam trochu propojení.. :D A ještě jsem potkala asi 4krát v Londýně krásný plákat (jiný než v ČR) s P!nk na letní turné na wirelles festivalu,London: Hyde park! Takže tímpádem vám tu přidávám i nějaké fotky z mého pobytu v Anglii.. :) A teď jsem si uvědomila,že jak jsem nedávno byla ve Vídni,tak jak jsem psala,taky jsem potkala jako první věc u které jsem si sedla v první resturaci,plakát P!nk - LINZ (AUSTRIA) - SUMMER CARNIVAL TOUR: P!nk.. :) A nejsem si jistá,jestli jsem přidávala fotky sem,nebo jen na facebook.. Takže když už jsem tohle pojmula jako článek na "přivítanou" a malé vypsání se ze zážitků,tak tady těch pár fotek z Vídně a z Londýna! ↓↓↓

Wienna 2010:
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz

První fotky z úvodního P!nkčiného videa na letní turné!

5. června 2010 v 15:33 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
Za dobu co jsem tu nebyla se objevilo hrozně,hrozně moc novinek,fotek,videí a informací k letnímu turné. Jako první článek k tomuhle tématu přidávám pár fotek,kde to P!nk vážně moc sluší. Připomíná mi to něco ve stylu Lady Gaga a P!nk v letech 2002 až 2003. :-) Jsou to fotky,které se objevily od Pereze Hiltona,a pochází z připravování letního turné,konkrétně z úvodního videa! Byly to první fotky,které se objevily k letnímu turné,krom těch které jste mohli vidět Z NATÁČENÍ videa,ten článek tu byl celkem nedávno. Co na tyhle dvě fotky říkáte?
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz