Za měsíc vystoupí v Pražské Synot tip aréně americká hvězda P!nk: Fotbalová Slavie ale nesmí koncerty hostit! (reportáž České televize)

17. června 2010 v 18:28 | *m!ss_Corky Moore*
Taky jste před pár dny dívali na zprávy České televize,a narazili na reportáž o koncertě naší
P!nk? Já ano,hrozně mě zezačátku zahřálo u srdce,že sem viděla ty plakáty v televizi,mluvili o P!nk a jejím koncertě u nás,a že je to první reportáž o letním koncertě,kterou vidím v televizi,ale potom se reportáž rozvinula.... :) Tato zpráva z reportáže českých zpráv zaplavila teď všechny blogy,tak vám kdo o tom ještě třeba neví přináším o co jde.. Ale nemějte strach podle titilku jak jsem článek navala,ke konci vyplyne že koncert není v ohrožení,a zažalování možná být může,ale až PO koncertě.. :) Takže jak to říkají ve videu v reportáži,která je ta samá,kterou ti co se dívali viděli ve zprávách a můžete jí skouknout kliknutím na odkaz níže - "Koncert ale v ohrožení není,pro radost fanoušků,a smůlu okolních obyvatel",nebo tak něco.. :) Stejně,jak tam říkali,že jim vadí hluk po desáté hodině večerní,tak se asi nenastěhuju k fotbalové aréně kde se pořádají i koncerty a fotbal logicky bývá i v pozdních večerních hodinách.. Ale myslím že to je možná takový humbuk teď spíš..,hlavní je,že koncert snad,nejspíš na 100% není v ohrožení.. ;)
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz
Praha - I když do koncertu americké zpěvačky Pink v pražské Synot Tip aréně zbývá jen asi měsíc, nový slávistický stadion podle kolaudačního rozhodnutí vůbec nesmí koncerty hostit - nesplňuje totiž hlukové limity. Také fotbalisté a jejich fanoušci by ho kvůli tomu měli opouštět před 22 hodinou večerní. Ani jedno se ale neděje, a to bez ohledu na pokuty i stížnosti místních.

Představy někdejších zástupců společnosti z doby, kdy byl stadion čerstvě dokončen, zněly podle slov Alexandra Klimenta ze společnosti E Side Advertising: "Musí to být multifunkční areál, to znamená, musí být otevřený sedm dnů v týdnu a jeho funkce nemůže být pouze fotbalová, ale musí to být kombinované. Plus samozřejmě se zde musí konat co nejvíc akcí."

Teď na otázky České televize reagovali jen e-mailem, že postupují v souladu s platným kolaudačním rozhodnutím. Názor stavebního odboru městské části i hygieniků je ale jiný. "Stadion nebude pronajímán ke konání hudebních a jiných produkcí, jimiž může docházet ke zvýšení hlukové zátěže obyvatel v lokalitě," uvádí Iva Chmelová z Hygienické stanice hlavního města Prahy.

Na Edenu se objevili třeba i "rekordní" Depeche Mode.
Ještě před americkou popovou hvězdou P!nk přitom stadion přivítal třeba zatím rekordních 32 tisíc diváků na koncertu britské skupiny Depeche Mode. Následovalo správní řízení a pokuty od místní radnice i hygieniků v řádu statisíců. Majitelé stadionu, společnost E Side Property, se ale proti pokutě brání žalobou. Městská část Praha 10 stadion jako takový vítá, porušování pravidel jí ale vadí, jak dokládají slova mluvčího Městské části Praha 10 Jana
Charváta: "Od občanů, kteří žijí zde v okolí stadionu, máme samozřejmě řadu stížností jak na fotbalové zápasy, které překračují 22. hodinu, tak i na koncerty, které se samozřejmě konají v rozporu s kolaudačním rozhodnutím."

"Na pořádání koncertů by muselo dojít buď ke kompletnímu zastřešení budovy, nebo by se tam musely konat akce, které by byly tak výkonově omezené, že by asi nebyly atraktivní," dodává Chmelová.

Úřad nemůže akci zakázat dopředu a správní řízení, včetně případné pokuty, přichází až po jejím skončení. K radosti fanoušků a k nelibosti místních.

<< Reportáž - VIDEO kliknutím na odkaz <<


(po rozkliknutí se vám na stránkách čt24 přímo objeví celá reportáž i s textem,když trošku poposunete dolů,vyskočí na vás video,které bylo ve zprávách,kdo neviděl může se podívat,jsou tam záběry jak na plakátky na koncert P!nk tak i na Synot tip arénu - Eden.. ;)
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz
site-of-pink.blog.cz // alecia.er.cz
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ewuska ewuska | 17. června 2010 v 19:28 | Reagovat

Tý jo!!!..že hluk...to je hrozné!!..ja by som takýto "hluk" prijala pod svojím oknom kľudne aj každý den :-) ♥♥♥

2 *m!ss_Corky Moore* *m!ss_Corky Moore* | 18. června 2010 v 14:35 | Reagovat

[1]:;-) Tak to já teda taky!! :-D

3 Dixie A. Dixie A. | Web | 19. června 2010 v 22:28 | Reagovat

Vou..Taký istý problém bol aj s Madonou tuším..:D..Mzslím že je to ten istý štadion..:P
neviem kto to spravil..Nejaká rocková kapela čo ju ani nepočúvam ale raz som to čítala na rock jam radiu..Že niekde v amerike mali takýto istý problém no oni ešte just počas koncertu vyzvali fanúšikou na koncerte aby čo najviac vrieskali..:D..A pokutu zaplatili ževraj velmi ochotne..S úsmevom na tvári..:D..To sú ludia čo si užívajú život za každú cenu..:D
Ale samozrejme..Zoberme si to tak že mi..Tuto fans Pink by sme ju pod oknami privítali velmi ochotne..Ale neviem ako ste na tom vy ale keby som unavená z cellého dňa a na ten štadion mi príde nejaký 50 cent ktorého ja soobne neznášam (teda jeho hudbu..proti nemu nemám nič..:D) tak ma to serie..ale tak jednu poondiatu noc hádam vydržím..o týždeň mi príde pod okná niekto lepší..Možno..:D:D:D
Ale baby zoberme si to tak...My by sme na Pink nečučali z okna..My by sme išli skákať rovno pod ňu..:P

4 funky bridesmaid dresses funky bridesmaid dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 13:10 | Reagovat

I came to this page by searching google. I have located it quite interesting. thanx for providing this. I will have to visit here again!
http://www.isdress.org

5 replicas iwc replicas iwc | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 4:57 | Reagovat

I always like to read on these topics and one of the best thing is this
http://www.begwatches.net

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama