Červenec 2010

P!nk na svém twitteru okomentovala píseň Christiny Aguilery - You lost me!

31. července 2010 v 21:42 | *m!ss_Corky Moore* |  Twitter
www.site-of-pink.blog.cz // www.alecia.er.cz


 • P!nk před pár dny na svém twitter účtu okomentovala píseň své "rivalky,kolegyně,a ne příliš velké kamarádky" Christiny Aguilery z jejího nového CD Bionic - You lost me.

P!nk: "Právě jsem poslouchala novou píseň Christiny Aguilery - "You lost me". Zatraceně,tahle holka umí zpívat. Miluju tuhle píseň.

Takže,řekla bych že to jejich nepřátelství je možná trochu zmédializované,ale možná už prostě i trochu vypršelo,nebo se P prostě vyjádřila k dobré písni kolegyně,kterou přes to nemusí mít ráda,ale komentovala zpěv,a tuhle píseň. Já jsem si díky P!nk tenhle song našla a poprvé pustila,je to balada,pomalý song,což je moje,takže uznávám,ten song je vážne dobrý. Nic proti Xstině,ale upřímně - nikdy nebyla vážně "mojí star".. :) Hlas má určitě skvělý,jen jsem názoru že na začártku - např. alba Back to Basics nebo Stripped byla vážně dobrá,s plnem dobrých,kvalitních písní nabitých jejím velkým hlasem,ale pak už podle mě si ho nějak nechala zaniknout,jako např. v albu Bionic,kde je ten styl už prostě takový jaký teď dělá.. I když zas moc jsem to album celé nezkoumala. Každopádně respect,ale Christina mě prostě nezajímá skoro vůbec,i když některé songy od ní neumírají,a třeba tahle píseň,You lost me zaplní další místo v mp3,protože se mi vážně líbí,a taky tam jejímu hlasu dala prostor,tak to jen takové vyjádření ke Christině a P!nk,jestli chcete i vy,píseň si můžete poslechnout rovnou tady:


Prosím,kopíruj se zdrojem,translate & article by alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

P!nk přistála v Norsku - 25. 7. 2010

26. července 2010 v 13:13 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
P!nk přilétla do Norska,25.7. 2010.
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Obrovská éra končí..Končí Funhouse.. Poslední koncert již dnes večer..

25. července 2010 v 22:30 | *m!ss_Corky Moore* |  News
 • www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
   Tak,ať nebrečím dlouho,rychle do toho.. 14 měsíců dřiny.. 14 měsíců přejíždění ze země do země,14 měsíců lásky,smíchu,hudby a přinášení lásky a nadšení fanoušků.. 14 měsíců éry Funhouse. Nemůžu prostě uvěřit,že to takhle uteklo,a že to dnešní nocí je definitivně pryč.. Celé..Celé to období,které bylo naprosto dokonalé,a důležité! Velký zlom v P!nkčiné kariéře,velmi důležitý moment jak v hudbě,tak v životě,a to nejen pro P,ale i pro nás všechny.. Pro fanoušky a obdivovatele.. 14 měsíců pro nás a pro sebe P!nk obětovala,aby mohla dělat to co dělala.. Za to ani nejde poděkovat,ani nevím jak bych za tohle za nás všechny mohla poděkovat.. Za to že 14 měsíců přinášela naše hvězda teplo do našich srdcí.. Prostě nemůžu skrýt emoce toho že celý éra Funhouse,jejich pecek,celého CD,obou turné,cest,fotek,videí,informací.. - Že to všechno dnes končí..
 • 14 měsíců,2 obrovské neuvěřitelně senzační,úspěšné,dokonalé turné:
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
 • The Funhouse World Tour: Trvající celý rok,Turné přes 3 kontinenty! - Evropa,Amerika,Austrálie.. Za toto turné naše star stihla předvést dokonalou show v desítkách zemích,a to přesně neuvěřitelných 150 koncertů. První koncert se konal ve Francii,v roce 2009. 19.11. během tohoto turné P!nk navštívila i Českou Republiku,v pražské 02 aréně. Vyšlo také DVD - The Funhouse Tour: Live In Australia. Po konci světového turné si dala P ni ne půlroční pauzu,a hned začala jezdit po Evropě s letním turné pod holým nebem,s názvem The Funhouse Summer Carnival.
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
The Funhouse Summer carnival Tour 2010: P!nk v něm odehrála 34 koncertů,odehrávalo se jen pár měsíců,a jen v Evropě. tento letní karneval P!nk pojala jako letní závěr a dohru k CD Funhouse,a celé této velké kapitoly. Před pár dny,ke konci turné - 20.7. 2010 - vystoupila opět u nás,v Praze - Edenu (v Synot tip aréně),a přinesla nám opět dokonalou,neuvěřitelnou energetickou show nabitou akrobacií,a hlavně dokonalým zpěvem a osobností.. P!nk tedy během kapitoly Funhouse stihla odehrát 184 vymakaných,náročných,skvělých show,které kritici a fanoušci nemohli vynachválit.. 14 měsíců,a 184 × zvládnutá show.. A jaká.. :) Až neuvěřitelné.. A dnešním POSLEDNÍM koncertem během letního karnevalu - 25. 7. 2010 - v Norsku: Kristiandsandu,tohle všechno definitivně končí.. Pořád tomu nemůžu uvěřit,a nejdou mi skrýt emoce.. Během dne mi už dnes při čtení těchto informací a při přehrávání vzpomínek kapalo tolik slz!.. Věřím že pro většinu to je stejně emotivní jako pro mě,a budete na tuto nádhernou,neuvěřitelnou a maximálně úspěšnou kapitolu navždy vzpomínat.. Teď ještě všichni můžeme doufat aby vyšlo třeba DVD z letního turné.. ;)


Tak,a co se po dnešní noci bude dít dále? Nic.. Přichází pauza nejspíš na dlouhou dobu...

=> P!nk řekla,že teď opravdu nehodlá pracovat,a že si dává rok pauzu.. Taky si to po téhla kapitole tak moc zaslouží! P!nk s Careym začínají ale dokonce pracovat na miminku!.. Takže nejspíš všichni vzpomínejte na pražské koncerty,protože teď se pár let ničeho nového v hudební kariéře nedočkáme.. Hrozná představa třeba dva nebo tři roky čekat než se začne pracovat na novém albu.. No každopádně,docela to se mnou zamávalo.. Emoce,slzy,úsměv,všechno.. Ale až teď sem si na 100% uvědomila,jak moc jsem na ní závislá.. Co všechno díky ní mám v životě lepšího.. Co všechno díky ní prožívám,co mi ona přináší v hudbě,která je pro mě tak důležitá.. Jak moc bez ní nedovedu být.. A za co všechno bych jí měla poděkovat,a ani nevím jak by to šlo vyjádřit.. Hrozně to uteklo.. Éra Funhouse už bude do hodiny skončená.. P!nk teď stojí někde "on stage" letního karnevalu v Norsku,a volá: "Are you ready?"... :) <3 Nebo něco podobného.. A všichni si tuhle poslední show včetně P!nk určitě naprosto na maximum užívají.. A pak,všichni se rozejdou a půjdou domů,a P!nk odletí s Careym zpět do Ameriky,a tam na pěkných pár let zůstane,a za chvíli už tam možná budou žít s běhajícím mimčem,tak jim přeju tenhle krásný život,a zdravou holčičku.. :) Ale nemůžu zastírat to jak se mi derou slzy ze všech smíšených emocí okolo tohoto.. Ale tak,nebudu to popisovat jak kdyby umírala,jen je to zlom pro ní i pro nás,a teď budeme čekat,čekat na to že když něco končí,tak něco nového začíná... Možná krásnějšího,možná úplně jiného.. A možná se za chvíli která hrozně rychle uteče začnou objevovat fotky zakulaceného P!nkčiného bříška.. <3 Přeju jim dvoum,a celé rodině jen to nejlepší.. Ale ona na své fanoušky nezapomene,a příjde zpět.. Příjde,jen nemůže žít celý život pro nás.. Neskutečné díky zato co pro nás děláš.. Neskutečné díky za to co díky tobě prožívám,a za to jaké emoce díky tobě mě pohlcují.. Za to když pokaždé brečím,ať už když tě vytáhnou z pódia s obrovskou červenou róbou,nebo slétneš s křídly z karnevalové krabice,a já jen pokaždé řvu,pláču a prožívám co nikdy jindy..A můžu si říkat: Tohle je P!nk,je přede mnou,ona,můj největší vzor,půlka mého života,všechno.. A je tady v Praze,pár minut od mojeho domova.. Nechce se mi věřit že éra Funhouse je za námi... Za tuhle dlouhou dobu se toho tolik odehrálo,za všechno díky.. A to celému týmu,celé naší milované Funhouse Family,celé band.. Nebudu ani vyjmenovávat všechny: P!nk,Carey,Justin,Butch,Mark,Stacy & Jenny,Eva,Paul,Jason,Nikki a všichni s P!NK!... DĚKUJEME... WE ARE ALL P!NK INSIDE... <3 Bože,už mi zase slzí oči... :/:) <3

A TADY TWITTERY NĚKOLIKA LIDÍ Z FUNHOUSE CREW,JAK SE LOUČÍ A DĚKUJÍ..
Když sem je četla poprvé,tak ty zprávy mě dorazily,a kapaly mi slzy..

P!nk: "Dneska večer poslední show Funhouse Tour. Nemůžu uvěřit, že se to blíží ke konci. Tohle byly nejdůležitější a nejsmysluplnější roky. Jsem neuvěřitelně vděčná všem lidem, kteří to sdíleli se mnou. Moje rodina, moji přátelé po celém světě. Tak pojďme rozjet tuhle poslední noc!"

Carey: "Poslední den evropského turné. To byl výlet! Užili jsme si úžasné chvíle na úžasných místech. Ještě jedna show pro P!nk dnes večer a razíme domů. Dobrý časy."

Butch: "Dneska poslední show turné. Právě teď mám v sobě HODNĚ zmixovaných emocí. Nejlepší show vůbec a pravděpodobně nejlepší rok vůbec! Tak pojďme Norsko!"

Eva: "Poslední show tohohle turné dneska večer Norsku. Nemůžu uvěřit, že se Funhouse Tour blíží ke konci. Ale jaká neuvěřitelná cesta to byla!"

Jason: "Tohle je pro všechny, kteří přišli podpořit Funhouse Summer Carnival Tour (a pro ty, kteří nemohli, ale ukázali, že nás podporují i tak): DĚKUJEME za stvoření toho NEJBÁJEČNĚJŠÍHO, zábavou vyplněného léta VŮBEC!!! Vy všichni jste hustý a bez VÁS by to nebylo ono!!" 

Ach jo,my taky děkujeme.. :) A nadále vás podporovat budeme,a co teprv my?! Tolik díky za strávených skvělých dnů  a měsíců s vámi.. <3 Navždy.. Přeju dál všem co nejlepší..

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

p.s. zítra ráno už zase odjíždím,ale přednastavila jsem rychle něco,ale jen málo,snad jen jeden článek,možná dva,ale v posledních týdnech tu přibylo hrozných článků a některé ještě ani nejsou okomentované,takže podkladů tu máte dost,to se nebojte,projít si to můžete až dolů,hodně dolů,najdete hrozných věcí co jste ještě nekomentovali,takže budu moc ráda za vaši návštěvu i v následujících dnech.. ;)
 • A taky vám všem neuvěřitelný dík,všem P!nkologům,spřáteleným blogům i když nejsou o P!nk,všem kamarádům,lidem z blogu a z internetu,rodině,všem díky kterým jsem krom P!nk a Funhouse family mohla tuhle neuvěřitelnou éru prožívat a s někým sdílet a komunikovat tak jako jsme to společně dělali.. DÍKY.. A teď už jen štěstí do dalších dnů.. A na tomhle blogu to ještě jentak nekončí!!,s tím počítejte!! :D <3 P!NK NEUMÍRÁ,ANI NEPŘESTÁVÁ ZPÍVAT,JEN SE BUDE VĚNOVAT TAKY RODINĚ KROMĚ NÁS.. FUCKERS!! :DD A všichni pak společně budeme sdílet např. názory o rozkošné Moorové/Hartové,nebo o krásném Hartíkovi/Moorovi... :)) Moc bych jim přála holčičku.. Tak,a teď už konec.. Mějte se krásně,za pár dnů ahoj!! ;) <3

P!nk se pár dnů před pražským koncertem zranila v Norimberku!!

25. července 2010 v 17:10 | *m!ss_Corky Moore* |  News
 • Ahoj všem,tenhle článek není přednastavený,hlásím se zpět z tábora,ale zítra zase jedu pryč.. :) No,ale protože teď se dělo tolik významných věcí,nemůžu nenapsat ještě min. dva články na blog.. :) Za prvé,v době kdy sem byla na táboře mi jedna kamarádka (praktikantka),která z tábora na koncert P měla jet taky mi v bazénu řekla: Hele,psala mi mamka smsku že se P!nk vážně zranila na koncertě v Norimberku.." A já jen.. - ?? What?? Jak jako?? Cože?? Jak se to jako stalo? Proč?? - "No že prý spadla"..
 • Divím se že sem tam v tom bazénu neomdlela.. :) No upřímně,vzalo mě to dost,dozvěděla sem se to ani ne čtyři dny před naším pražským koncertem v ČR,už sem byla celá natěšená jak mě táta s tou praktikantkou kterou jsme tam měli vézt bude odvážet.. No o první volné chvilce jsem  - celý den mimo a rozhozená - zavolala mamce,která mi taky hned řekla jestli to nevím,že má pro mě hroznou zprávu,jestli vím co se stalo apod.. :) No už sem o tom věděla,no a tak sem začala vyzvídat a bavit se o tom s mamkou,která mě teda docela uklidnila..,no,že to dávali i ve zprávách,že koncert nedokončila a že jí odvezla sanitka na rentgeny atd.,že snad nemá nic zlomeného,a že ještě ze sanitky psala z mobilu na twitter že se moc omlouvá,jak jí to mrzí,že se stydí (což samozdřejmě neměla za co) a že snad bude v pořádku a že následující koncerty by neměly být v ohrožení,že se cítí silně,jen jí vše hrozně bolí,že je pomlácená.. No,tak protože P!nk znám doufala jsem a věřila že ona je fyzicky i psychicky tak silná,že to bude dobré,že vystoupí,že to bude fajn.. Jen mě hrozně štvalo že se to vůbec stalo,přemýšlet někde v chatce v lese bez internetu a beze všeho kde je moje P!nk,v nemocnici,co jí je,jak se daří,nemohla sem si o tom nic víc zjistit,a mrzelo mě že se něco vůbec stalo i když sem věděla že náš koncert naštěstí není v ohrožení.. No jen mi ještě mamka řikala že třeba nebude moct dělat všechnu akrobacii jestli má pohmožděniny nebo tak,tak ať nejsem zklamaná.. No upřímně,bylo mi vážně líto i těch němců v Norimberku,že přišli o ten velký závěr (stalo se to před začátkem So what..)
 • No,a protože jsem byla teda pryč na tom táboře,tak se omlouvám že se tu to zranění a věci okolo toho,a okolo koncertu v tu dobu nemohly objevit,tak teď přináším pozdně. Tady máte videa z Norimberku,abyste viděli jak se to vůbec stalo,a ještě twitter od P!nk,který P!nk po incidentu hned zanechala pro fanoušky.
P!nk spadla z pódia!
Tady se podívejte na tohle videa,je v super kvalitě a je tam vše vidět!

(na druhém krátkém videu už jen pohled zezhora,kde je vidět že to byla docela velká rychlost,a je tam vidět jak úplně slítla dolů z podia..)

Jak se to vůbec stalo?
 • Tady vidíte,že incident byl před velkolepým závěrem - So what,když P!nk upínali do akrobatického kruhu v kterém se pak měla točit nad hlavami tisíce fanoušků. Je tam vidět že i Nikki to docela dost odhodila,a že se jí i snažily obě tanečnice chytat. Taky vidíte že to chyba Nikki není. P!nk tam zvedlou rukou do zákulisí a o pár vteřin později jasně ukazovala poté co se podívala na připnutí,že ještě NE,ať to ještě nepouští a počkají. No a pak už vše jelo,technici to pustili,když P!nk ještě nebyla pořádně upnutá,pak už jak jí to táhne jenom volá "No,No,No" a sletí z pódia,kde bohužel bylo hrazení na které P vletěla. Hned tam přestane hrát hudba a v sálu je ticho,P!nk si pořádně ještě zanadává jak slyšíte ve videu.. No a tady v dalších videích i to jak se zvedá,dojde na pódium a ještě něco řekne fanouškům:

Je vidět že sice přišla po svých,ale že byla pořádně pomlácená a bolelo jí to.. :/
No a pak jí odvezli do nemocnice,vidíte že na tom plátně už dali po jejím rozloučení to Good Night,Thank you,což mělo být až na úplný závěr po poslední písni a potlesku. Škoda že přišli o finále,a hlavně že byli u toho jak se to P!nk stalo,byla bych z toho hrozně vyvedená z míry.. :/ no ale hlavně že už hned pár dnů potom byla úplně v pořádku,a nic vážného neměla,a v pořádku mohla vystoupit a předvést dokonalou show u nás v Praze - 20.7. 2010 !

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

20.7. 2010 - The Funhouse Summer carnival Tour - in PRAGUE:)

20. července 2010 v 14:00 | *m!ss_Corky Moore* |  Akce
Ano,ano.. :) Už se to blíží.. :) Dnes v Pražské Synot tip aréně - na fotbalovém stadionu v Edenu - vystupuje u nás v ČR naše P.. <3 Určitě už mnozí z vás v sobě dusí nedočkavost,nadšení a všechno okolo co u P!nkčiných koncertů prožíváme.. :) :* A já místo abych mohla sedět doma u počítače a sledovat novinky a aktuální info k rychle blížícímu se koncertu,jsem někde v chatce na táboře,bez signálu,a samozdřejmě internetu.. :D (ano,tento článek je také přednastavený.. :D). Má to samozdřejmě své nevýhody,ale také to není úplně k nepřežití.. :) Ani nemůžu popsat moje pocity,nebo to jak strašlivě se těším..,ale až toho dvacátého mě taťka bude odvážet z tábora,abych si odskočila na koncert naší lásky,ty pocity budou o 90% silnější,nepopsatelnější a vážně velký,jako tomu bylo v listopadu při koncertě v O2 aréně.. :)) Ale to jak se budu ten den cítit bohužel nemůžu teď předem napsat a popsat.. :D Je to vážně zvláštní psát článek na týdny dopředu,a zrovna v den kdy je koncert,a já tenhle článek píšu přes dva týdny předem.. Ale tím že tu nejsem celý červenec jsem si říkala,že tahle událost - článek k ní - by tu vážně chybět neměl.. :) Ale tohle je takové jenom - před info.. :) Bohužel ani to ne,protože teď při mém psaní je to skoro tři týdny před koncertem,kdybych doma 20.července byla,mohla bych tento článek pojmout vážně jako článek s informacemi,bohužel ale v tu dobu kdy se tyhle věci budou zjišťovat,budu někde v Brdech.. :-P No,napíšu aspoň něco,ale hlavní EMOCE,FOTKY,ZÁŽITKY,POPISOVÁNÍ,to příjde až po koncertě..,1. srpna,kdy už budu v Praze,i zpátky z tábora a koncertu,a budu mít internet k dispozici.. :-) Teď aspoň napíšu malilinké mini - info,a detaily,které už ale asi většina z vás ví,ale je to v tuto chvíli vše,co já můžu poskytnout,z toho co vím tři týdny předem.. :D

Action: P!nk : The Funhouse summer carnival
Place: Czech Republic,Prague
Synot tip aréna,Eden (multifunkční areál) - fotbalový stadion Slavia,Praha 10 - Vršovice
Special Guests: Good Charlotte,Butch Walker
Starring: P!nk + Funhouse Family.. ;)
Time of beginning: 19:00
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
A bude to vypadat takto:
19:00 - 20:00 => Good Charlotte
20:00 - 21:00 => Butch Walker
21:00 - cca 22:30 (show bude cca 1 hodinu a půl,ale nejspíš i míň!) => P!nk ´s Funhouse carnival summer show! :)

Tak piště,vy co jste v Praze,a máte přístup k informacím,kdo z vás jde?,jaké máte pocity,jak moc se těšíte?? já už se nemůžu dočkat,vím,že atmosféra bude opět dokonalá.. :) Kam máte lístky?
Já už jsem úplně nervy bez sebe,a to píšu tenhle článek tři týdny před koncertem,a jdu ho přednastavit.. :),ale co teprv kdybych vám ho psala z domova přímo dvacátého.. To by bylo tolik nadšení,a tak by to nedávalo smysl,prostě jen eufórie.. :DD Každopádně,bude to jeden z nezapomenutelných zážitků,a věřím,že se to zapíšu do našich nejlepších dnů,pro mě jdou zatím z nich naprosto: 19. 11. 2009 a dnes se mezi něj zařadí také 20.7. 2010.. :) Přeju všem nejnádhernější show!,a užijte si to na maximum.. Pak budeme společně sdílet pocity,info,fotky,a všechno okolo koncertu.. Už se na vás v srpnu těším.. :P papa :*

Všem nejnádhernější zážitek z koncertu!!.. Doufám že si to všichni naprosto na maximum užijeme..,jestli se s někým potkám z blogu,bylo by to super! ;)

vaše: *m!ss_Corky Moore*

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Matt Jones - [Cosmopolitan photoshoot 2010] # Set 3

14. července 2010 v 13:30 | *m!ss_Corky Moore* |  Photoshoots 2010
Třetí Set z dokonalého shootu pro magazín Cosmopolitan. Zdravím všechny,tak jak se všichni máte? I tento článek je přednastavený,blog je stále pozastaven. Doufám že se vám i tyto fotky líbí jako všechny předchozí 2 sety. :) U tohoto článku si můžete všimnout i ankety,o nejlepší set podle vás. Akorát asi někdo z vás bude hlasovat až ve článku s pátým setem,jestli v tuhle chvíli někdo z vás totiž ještě nezná set č. 4 a 5.. ;) Tak,teď už 51 fotek ze třetího setu! :) Další překrásný outfit!:)
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Pink Pop Festival - Landgraaf, Holandsko (30.5. 2010)

11. července 2010 v 8:00 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
Přidávám ještě poslední nepřednastavený článek před mým zítřejším odjezdem na tábor.. ;) A doufám že všichni videa zkouknete,a kdo je ještě neznáte,tak z nich snad budete tak nadšení jako já.. :) P!nk je během svého letního karnevalového turné s touto show také hlavní hvězdou několika festivalů. Jedním z nich byl právě Pink Pop Festival v Holandsku(Landgraaf),který se konal 30. května 2010. Já vám přidávám dvě části celkově čtvrthodinového sestříhaného záznamu z tohoto koncertu.. :) Ty videa jsou absolutně božská,dívám se na ně pokaždé na velké televizi,je to nádherné pokoukání,hlavně miluju první část první části.. :) Tam je začátek (krátké intro GTPS),Funhouse,a Free Falling (s tou koulí po divácích..) :) Je to nádhera.. Dále je ve videích ještě závěr - a to: So what s létající P!nk a senzačním nabitým závěrem s plameny a dalšími efekty.. Hezkou podívanou všem! ;)


alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

P!nk - Out & About in London (England) - 28.6. 2010

10. července 2010 v 15:15 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
Další upload nových paparazzi fotek,tentokrát už jsme se s P!nk v čase a místě přesunuli až do Anglie,fotky jsou z Londýna. P!nk vyrazila mezi dvěma koncerty v Anglii s producenty turné a přáteli do Londýna nakupovat a na procházku.. Tyto fotky jsou prostě překrásné.. O dalším překrásném outfitu už nemá cenu mluvit, stejně jako o krásných výrazech.. :) <3 Fajn že jsou ty fotky aspoň tři.. Na těch prvních dvou je úplně k sežrání,kočka naše.. ;P <3
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Eminem feat. P!nk - Won´t back down

10. července 2010 v 13:00 | *m!ss_Corky Moore* |  Others/Nezařaditelné
Eminem nazpíval na jeho nové desce Recovery duet s P!nk - song se jmenuje Won´t back down. Je to dokonce druhý singl z této desky. V celém článku máte text P!nkčiného refrénu,který v songu zpívá.. Ten nekonečnej Eminemův rap si ani nepřekládám a ani vám ho sem vážně nedávám.. :-P Jaký máte na song názor?
↓↓
• Mě příjde teda P!nkčina část úplně bombová,a vážně se mi to líbí.. Já jako nejsem na typ Eminemovy hudby,ale na jejich spojení sem byla zvědavá.. No abych byla upřímná už to taky několik dnů,co je ten song známý,ale když sem to poslouchala poprvé tak sem to ani nedoposlechla.. Ale pak sem si to kvůli P!nky dala do mp3 a poslouchala to častěji a docela dost sem si ten song vážně oblíbila.. :) takže třeba se vám to taky zalíbí,když se vám to ze začátku nezdá.. :) Já na rap tohohle typu nějak vážně nejsem,ale mě by to nevadilo,jen mi příjde hrozně škoda,když je to DUET,že tam má P!nk jen tři,nebo čtyři verše,a jen tohle,víc nic.. Ten song bych měla ještě mnohem radši kdyby tam nebylo tolik Eminemova pro mě trochu nudného nekonečného rapu ale ta P!nk se mi tam líbí.. x) Jen tam toho mohla mít víc,a mohlo to být trochu rytmičtější,nebo jako melodičtější.. :) Jasně,rap asi nemůže být,ale stejně.. :)) P!nk je tam podle mě skvělá.. :) Ale jak říkám,škoda,,mohla toho tam mít víc.. ;)
↓↓↓
Tady už si poslechněte song..;)
P!nk: (Chorus)
You can sound the alarm, you can call out your guards
you can fence in your yard, you can hold all the cards
but I won't back down, oh no I won't back down, oh no...

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz


P!nk - 20.6. před hotelem

10. července 2010 v 7:07 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
Omlouvám se,že tato fotka je stará už z června,ale doplňuji paparazzi fotky,jestli jste si doufám všimli už jsem během letního turné přidala tyhle paparazzi fotky z Dublinu,a teď vám přidávám fotku z 20.6. - P!nk před hotelem,během summer tour.. Je to sice jen jedna fotka,ale krásná.. ;) P!nk vyšla před hotel,kde na ní čekala spousta fanoušků s fotoaparáty,a jak vidíte,tak si je P!nk na oplátku hned začla fotit také! ;)
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
Hmm,pětihvězdičkový hotel! Taky bych si tohle nechala líbit! :D
Zaslouží si to po koncertech,láska naše :P ;) <3
Škoda,že se objevila jen jedna fotka,ale i tak stojí za to.. P!nky tam má dokonalý outfit,,ach no jo.. její clothes.. ;) ty boty,džíny,i to sáčko,hrozně krásná mi tam příjde.. ;)

Helma pro P!nk - V8 Supercars

9. července 2010 v 19:00 | *m!ss_Corky Moore* |  Others/Nezařaditelné
• Jestli si pamatujete na P!nkčinu reklamu a články o V8 Supercars,pro které P!nk bezva reklamu natočila,tak tadyta parádní helma s P!nk pro P!nk byla darována právě touto společností.. :) Graficky je perfektně udělaná.. :) Mě se teda líbí.. ;)
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

The Funhouse summer carnival Tourbook!

9. července 2010 v 17:13 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
• 53 obrázků nové tourbook 2010 - na Funhouse summer carnival tour. Některé z nich už určitě známe,ale některé nové věci udělané přímo pro summer tour jsou dokonalé,a moc krásné.. Já bych tourbook určitě hrozně moc chtěla.. :) Najdete v ní mnoho obrázků,fotek,nebo i vystřihovací P!nk a mnoho dalších stránek ohledně letního karnevalového turné.. ;) <3 Tourbook bude k dostání samozdřejmě na pražském koncertě v Edenu,tak doufejme že rodiče přemluvím.. :D

TV NOVA zve na koncert P!nk,už 20. července v Praze!

9. července 2010 v 16:16 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
Ahoj všem.Tenhle článek také není přednastavený,dnešek mám totiž volno,a zítra ráno odjíždím směr tábor.. ;) Ale dnes vám chci rychle ještě něco přidat..
Tady mám pro vás zajímavé pozvání a reportáž na koncert P!nk,20.července v Praze - Edenu,jejímž hlavním partnerem je Televize Nova.
________________________________________________________________

Americká zpěvačka P!nk se vrací do České republiky,ani ne po roce! P!nk se českým fanouškům představí poprvé pod širým nebem. 20. července 2010 vystoupí na fotbalovém stadionu v Edenu. Hlavním partnerem koncertu je TV Nova.

• Poslední turné zpěvačky vidělo po celém světě více jak 2 miliony fanoušků. Tentokrát se turné Funhouse promění v událost karnevalového stylu, P!NK představí novou vizuálně ohromující show. • P!NK je umělkyně, která nedělá nic polovičatě - prodala více než 30 milionů alb po celém světě a její současné turné je deváté nejvíce vydělávající turné loňského roku.

Tady se podívejte na hodně zajímavé video - rozhovor s producenty P!nkčiného
Summer Funhouse Carnival tour!

To video si prostě povinně všichni pusťte.. :D Vážně,je to hrozně zajímavé a přínosné!,máte tam jak záběry už s koncertů z nového turné,tak rozhovor ze zákulisí s producenty P!nkčiného turné,říkají tam o show hodně věcí a je to rozhodně velice zajímavý vidět.


Plakát P!nk v novém BRAVU! 14/10/červenec

9. července 2010 v 14:14 | *m!ss_Corky Moore* |  Scany
• P!nk se objevila v novém vydání českého Brava (číslo 14,2010).
Najdete v něm nádherný plakát.
www.alecia.er.cz // www.site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // www.site-of-pink.blog.cz
• Tak to vypadá že si zase běžím koupit Bravo jen kvůli P!nky.. ;)) Podle mě je ten plakát překrásný,tuhle fotku a obecně celý ten photoshoot miluju.. ;) <3 A vypadá to že snad není ten plakátek ani moc přeretušovaný.. :)

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

P!nk před hotelem v Irsku - Dublin (16.6. 2010)

8. července 2010 v 21:53 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
Ahoj všem,tenhle článek není přednastaven! A ty keré zítra a dnes ještě přidám také ne.. ;) No všechny vás moc zdravím,a všem chci moc moc poděkovat za příspěvky za dobu co jsem tu nebyla.. Ale pozastavení pořád platí. Pozítří ráno hned zase odjíždím na tábor na 14 dní z kterého si odskočím rovnou i na koncert naší P.. ;) ♫ No ale dneska jsem sice přijela večer,ale skočila jsem na některé weby k vám,a napsala taky pár komentářů.. :) Jinak jak sem se měla - nádherné,nepopsatelné,prostě super.. :) O tom napíšu později,teď sem vás chtěla jen pozdravit,a když mám zítřek volný (sice budu balit,ale čas na blog se snad chvíli ještě najde :D),tak sem chtěla ještě přidat pár nových článků,které nejsou přednastavené.. Doufám že si i vy užíváte prázdniny. No a teď už ke článku.. Po delší době zase přidávám nějaké paparazzi fotky,které chci během summer tour po-updateovat,protože jsou některé vážně super..,Takže se tu během dneška a zítřka ještě rychle objeví několik článků s paparazzi fotkami během letního carnival tour,a některé budou i starší,jako třeba tyhle. (Omlouvám se za to že jsou starší,ale pořád stojí vážně za to je přidat.. ;) )

16.6. 2010 - P!nk po přejezdě mezi koncerty dorazila do Dublinu v Irsku,odkud se objevily nádherné paparazzi fotky P!nk před hotelem. Po příjezdu tu hned zůstala stát na cigaretu a potkala se tu s milými policisty,s kterými si hned začla klábosit a vesele se fotit. ;)
Ty fotky mám hrozně moc ráda,tady jsou. ;) Co na ně říkáte vy?

• I nenalíčené jí to tu podle mě hrozně moc sluší,a oblečení nádherné.. <3 Ty fotky jsou vážně cute;)
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Matt Jones - Cosmopolitan photoshoot 2010 # Set 2

7. července 2010 v 12:00 | *m!ss_Corky Moore* |  Photoshoots 2010
::Po pár dnech tu máte přednastavený taky Set 2,ze senzačního shootu z roku 2010,z časopisu Cosmopolitan,focen Mattem Jonesem. Z tohoto setu byla použita také fotka na Cover Cosma jak v originální americké verzi,tak v české. V setu dvě je taktéž jako v prvním - 51 fotek. :)

Šaty + Boty: Gucci
Náušnice: Itay Malkin
Photo: Matt Jones (2010)
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Matt Jones - Cosmopolitan photoshoot 2010 # Set 1

1. července 2010 v 8:08 | *m!ss_Corky Moore* |  Photoshoots 2010
:: Takže,aby to tu měsíc nebylo úplně off,což bych nikdy nechtěla dopustit :),z přednastavených článků je tohle jede z nich. Protože jsem si úplně hodně moc oblíbila všechny sety a fotky z nového shootu z roku 2010,focený pro magazín Cosmopolitan,od fotografa Matta Jonese,postupně vám je všechny přidám. Setů je pět,tady máte ten první,obsahující 51 fotek. Doufám,že vás fotky nadchnou tak jako mě.. :) Outfit je krásný.. ;)

Matt Jones: Cosmopolitan (2010) - # Set 1
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz