P!nk se pár dnů před pražským koncertem zranila v Norimberku!!

25. července 2010 v 17:10 | *m!ss_Corky Moore* |  News
  • Ahoj všem,tenhle článek není přednastavený,hlásím se zpět z tábora,ale zítra zase jedu pryč.. :) No,ale protože teď se dělo tolik významných věcí,nemůžu nenapsat ještě min. dva články na blog.. :) Za prvé,v době kdy sem byla na táboře mi jedna kamarádka (praktikantka),která z tábora na koncert P měla jet taky mi v bazénu řekla: Hele,psala mi mamka smsku že se P!nk vážně zranila na koncertě v Norimberku.." A já jen.. - ?? What?? Jak jako?? Cože?? Jak se to jako stalo? Proč?? - "No že prý spadla"..
  • Divím se že sem tam v tom bazénu neomdlela.. :) No upřímně,vzalo mě to dost,dozvěděla sem se to ani ne čtyři dny před naším pražským koncertem v ČR,už sem byla celá natěšená jak mě táta s tou praktikantkou kterou jsme tam měli vézt bude odvážet.. No o první volné chvilce jsem  - celý den mimo a rozhozená - zavolala mamce,která mi taky hned řekla jestli to nevím,že má pro mě hroznou zprávu,jestli vím co se stalo apod.. :) No už sem o tom věděla,no a tak sem začala vyzvídat a bavit se o tom s mamkou,která mě teda docela uklidnila..,no,že to dávali i ve zprávách,že koncert nedokončila a že jí odvezla sanitka na rentgeny atd.,že snad nemá nic zlomeného,a že ještě ze sanitky psala z mobilu na twitter že se moc omlouvá,jak jí to mrzí,že se stydí (což samozdřejmě neměla za co) a že snad bude v pořádku a že následující koncerty by neměly být v ohrožení,že se cítí silně,jen jí vše hrozně bolí,že je pomlácená.. No,tak protože P!nk znám doufala jsem a věřila že ona je fyzicky i psychicky tak silná,že to bude dobré,že vystoupí,že to bude fajn.. Jen mě hrozně štvalo že se to vůbec stalo,přemýšlet někde v chatce v lese bez internetu a beze všeho kde je moje P!nk,v nemocnici,co jí je,jak se daří,nemohla sem si o tom nic víc zjistit,a mrzelo mě že se něco vůbec stalo i když sem věděla že náš koncert naštěstí není v ohrožení.. No jen mi ještě mamka řikala že třeba nebude moct dělat všechnu akrobacii jestli má pohmožděniny nebo tak,tak ať nejsem zklamaná.. No upřímně,bylo mi vážně líto i těch němců v Norimberku,že přišli o ten velký závěr (stalo se to před začátkem So what..)
  • No,a protože jsem byla teda pryč na tom táboře,tak se omlouvám že se tu to zranění a věci okolo toho,a okolo koncertu v tu dobu nemohly objevit,tak teď přináším pozdně. Tady máte videa z Norimberku,abyste viděli jak se to vůbec stalo,a ještě twitter od P!nk,který P!nk po incidentu hned zanechala pro fanoušky.
P!nk spadla z pódia!
Tady se podívejte na tohle videa,je v super kvalitě a je tam vše vidět!

(na druhém krátkém videu už jen pohled zezhora,kde je vidět že to byla docela velká rychlost,a je tam vidět jak úplně slítla dolů z podia..)

Jak se to vůbec stalo?
  • Tady vidíte,že incident byl před velkolepým závěrem - So what,když P!nk upínali do akrobatického kruhu v kterém se pak měla točit nad hlavami tisíce fanoušků. Je tam vidět že i Nikki to docela dost odhodila,a že se jí i snažily obě tanečnice chytat. Taky vidíte že to chyba Nikki není. P!nk tam zvedlou rukou do zákulisí a o pár vteřin později jasně ukazovala poté co se podívala na připnutí,že ještě NE,ať to ještě nepouští a počkají. No a pak už vše jelo,technici to pustili,když P!nk ještě nebyla pořádně upnutá,pak už jak jí to táhne jenom volá "No,No,No" a sletí z pódia,kde bohužel bylo hrazení na které P vletěla. Hned tam přestane hrát hudba a v sálu je ticho,P!nk si pořádně ještě zanadává jak slyšíte ve videu.. No a tady v dalších videích i to jak se zvedá,dojde na pódium a ještě něco řekne fanouškům:

Je vidět že sice přišla po svých,ale že byla pořádně pomlácená a bolelo jí to.. :/
No a pak jí odvezli do nemocnice,vidíte že na tom plátně už dali po jejím rozloučení to Good Night,Thank you,což mělo být až na úplný závěr po poslední písni a potlesku. Škoda že přišli o finále,a hlavně že byli u toho jak se to P!nk stalo,byla bych z toho hrozně vyvedená z míry.. :/ no ale hlavně že už hned pár dnů potom byla úplně v pořádku,a nic vážného neměla,a v pořádku mohla vystoupit a předvést dokonalou show u nás v Praze - 20.7. 2010 !

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dixie A. Dixie A. | Web | 27. července 2010 v 20:53 | Reagovat

Ja som to tiež videla v správach a hneď ako to začalo a ako ukázali to video kde spadla tak som si spomenula na teba a hneď som bola mimo že chúďa ona (ty..:P) sa na to strašne tešila a teraz to P!nk určite zruší a potom ten reportér na záver povedal, že P!nk sa už zotavila a jej koncert v Prahe nieje vobec ohrozený..Tak som si vydýchla..:P
A čakám ten komentár!.. ;-)

2 Monika =)) - tvoje SB Monika =)) - tvoje SB | E-mail | Web | 15. srpna 2010 v 17:33 | Reagovat

Ošklivě tam zaletěla, ale hlavně, že se jí nic vážnějšího nestalo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama