Září 2010

Justin Derrico´s wedding with Clare Turton!

19. září 2010 v 16:30 | *m!ss_Corky Moore* |  Akce
 • 4. září 2010 se v městečku Charlottesville za krásného letního dne vzali P!nkčin dlouholetý kytarista - Justin,kterého snad nikomu z vás představovat nemusím (:D) a P!nkčina bývalá tanečnice - Clare Turton z éry I´m not dead.. Kdo má DVD,tak se mu obličej Clare hned určitě připomene.. ;)
 • Přidávám vám pár překrásných fotek ze svatby,které se samozdřejmě účastnila i P!nk s Careym! Byla to ta trapná situace,kdy si P!nk nadávala na twitteru na to,že si zapomněla věci.. :P "Jsem idiot. Letěla jsem na svatbu bez svého oblečení. Je nezdvořilé jít tam nahá? A co třeba jeany?" P!nk si nakonec šaty půjčila,samozdřejmě by vypadala mnohem krásněji se svými věcmi,ale tak hlavně že tam nemusela jít nahá,nebo v těch jeansech.. :D Stejně s Careym tu jsou roztomilí.. ;) Užijte si i nádherné fotky Justina a Clare! Přeju jim hodně štěstí,ať jsou štastní a dlouho jim to vydrží.. ;) Mimochodem,Clare tady vypadá podle mě naprosto kouzelně.. Byla nevěsta k sežrání,jak vydíte na fotkách na svatbě byli prostě oba dva moc krásní.. ;) <3
www.site-of-pink.blog.cz // alecia.er.cz
www.site-of-pink.blog.cz // alecia.er.cz
Další foto v celém článku!.. ;)

P!nk & Carey shopping for camping trip! (9.9. 2010)

19. září 2010 v 15:28 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
 • Ahoj všem! Zase se našlo trochu času,a tak dopřidávám všechny nové informace.. ;P Začnu dalšími paparazzi fotkami,které jsou pokračováním k těmto fotkám,taktéž z 9. září,jeden den po P!nkčiných narozeninách,kdy se Carey s P!nk chastali,balili a nakupovali na odjezd na kempování,oslavit narozky P!nk.. ;) Přidávám druhou část fotek,tentorkát P!nk i s careym,jak nakupovali zásoby pro jejich výlet.. ;)
www.site-of-pink.blog.cz / alecia.er.cz
www.site-of-pink.blog.cz

P!nk leaving the Danny´s restaurant - 9.9. 2010

14. září 2010 v 8:00 | *m!ss_Corky Moore* |  Paparazzi fotky
 • Paparazzi fotky P!nk po dnu svých narozenin,jak opouští Dannyho restaurant v Thousand Oaks.. (9. září 2010) Byla tady moc hezká. Ty vlásky teď má supr,a je tam pro ní i tak typicky oblečená.. :P Pěkné fotky! Užijte si je.. ♥
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
 Fotky v celém článku!

Third video from P!nk - FSCTour: Funhouse!!

13. září 2010 v 13:00 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
 • Tak,a tady už třetí video od P!nk z letního turné,které pro nás poskytla a nahrála. Třetí vpořadí je dalo by se říct titulní video - Funhouse! Které vlastně obepíná celou éru Funhouse,a obě dvě turné,a hrál na plátně hned na začátku koncertu,po intru GTPS kdy P!nk slétla na pódium a začala zpívat titulku: Funhouse.. ;)
 • Doufám,že se vám bude líbit! Z tohoto videa se vám hned určitě připomenou tyhle fotky a článek,které pocházely právě novinkově z tohoto videa. Tak,a teď už si ho pusťte..;)
Také naprosto skvělé... ♥

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Bravo Girl! / DÍVKA 19/2010 - Plakát P!nk!

13. září 2010 v 10:00 | *m!ss_Corky Moore* |  Scany
 • V novém vydání časopisu Bravo Girl!,číslo 19/2010 najdete krásnej plakátek s P!nk ! Tu fotku asi většina z vás už zná,ale někdo jako třeba já tenhle plakát zrovna ještě nemusí mít doma! Takže kdo ne,utíkejte do trafik vyprodat Bravo Girl! ;) Těch pár kaček za ten poster vážně stojí.. ;) No,udělejte si názor sami,níže fotky. Jinak neděste se,kdybyste v trafikách v ČR někde Bravo Girl! nenašli.. Kupte si časopis DÍVKA a budete mít časák Bravo Girl!,tímpádem plakát taky.. Tyhle dva časáky (BG! + DÍVKA) se totiž spojily! Takže já třeba dostala od babičky časák právě tu DÍVKU,a otevřu to,titulní strana normálně obal DÍVKA,ale začnu listovat a první strana uvnitř byla právě titulka toho nového Brava Girl.. No tak si řikám,jé hele,pro ten chci jet,tady je ten plakát..Listuju dál a najednou ten plakát uvnitř!! Takže ono jakoby je v "deskách" obalu DÍVKY vložen připlej časák Bravo Girl!,uvnitř s plakátem,a uplně stejným časákem.. Takže i tohle je možnost..;) Tady už náhledy:
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

akže já ho díky babičce už mám doma.. :D A co vy?? :P

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz !

Next special video from Summer Carnival Tour! Leave me alone (I´m lonely)!

12. září 2010 v 18:20 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
 • V pořadí druhé video zprostředkované přes twitter od P!nk,z letního turné. Tentokrát Leave me alone,I´m lonely. Taky skvělé. Myslím že Please don´t leave me u mě zatím boduje víc,ale tohle je taky senzační. Ale v tom prvním ten Carey,to nemělo chybu..;) ♥
Užijte si ho! Tady je! ♥

Názory??:)

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

P.S. U článků k těmto videím máte vždy i anketu,o tom které u vás je na prvním místě,
tak jsem pak zvědavá na vaše ohlasy.. ;)Happy 31 birthday for P!nk!

12. září 2010 v 14:23 | *m!ss_Corky Moore* |  News

8. 9. 1979

 • Před čtyřmi dny,oslavila naše láska 31. narozeniny.. ♥ Nemůžu uvěřit tomu,jak rychle ten čas pořád utíká,ale 8.9. 2010 je P!nk 31 let.. Ze celého své P!nkovního srdce se ke všem přáním připojuji,a přeji vše nejkrásnější,a nejlepší v dalším roce života.. Určitě krásný,spokojený život,samozdřejmě napořád s Careym,ať se jim všechny plány vydaří,podaří se jim jejich vysněná rodina a miminko brzo přijde v pořádku na svět.. Ať tu naší lásku už čekají samé krásné věci,a přes negativní ať se přenese v dobrém,a taky přeju zdraví,aby méně kouřila (:P),lásku,štěstí,a pak pořádný boom po miminku snad co nejdřív zpět k fanouškům s novým CD!.. ;) ♥ Milujeme tě P!nk,slovy ani nejde vyjádřit za co všechno ti děkujeme,a co ti / si přejeme.. Doufám že pro tebe něco nádherného Carey s rodinou vymyslí! Protože to si sakra zasloužíš.. ;) Určitě to skvěle oslaví..
 • Happy,happy B-Date,our Alecia Beth Moore!!!
Thank you for everything.. We love you. Happy 31 birthdate!
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Doufám,že jsem tak celkově shrnula vše co jsem chtěla napsat,popřát,a teď už snad jen vyzvat vás,abyjste také napsali aspoň ty dvě slůvka happy birthdate,nebo víc k narozeninám.. ;) A kdyby ne,snad jsem ve článku shrnula přání za vás všechny... ;)

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

3 special videos from P!nk - Funhouse Summer Carnival 2010

12. září 2010 v 11:00 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
 • P!nk v srpnu na svůj twitter účet,a oficiální stránky přidala informace o třech speciálních videích z letního Funhouse Karnevalu! Kdo byli na koncertě určitě hned pochopí o čem e řeč. Jedná se celkem o čtyři speciální videa,ze kterých P!nk poskytla pro veřejnost tři,která byla exkluzivně natočena pro letní tour. Jsou to ty čtyři (Funhouse,Please don´t leave me,Mean,Leave me alone/I´m lonely),které při těchto písních běžely v pozadí koncertu na plátně. Určitě souhlasíte že všechny jsou jak nápadem,originalitou,kostýmy a vším udělané opravdu dokonale,vtipně,a krásně. ;) A P!nk byla tak hodná,že pro své fanoušky nechala na twitteru tuhle zprávu:
- P!nk´s twitter: "Udělala jsem tři videa exkluzivně pro moje letní tour,a jen pro mé fanoušky,protože vás moc miluju,a oceňuji všechnu vaši podporu!"

- "Můžete získat první z nich tady ode mě! Jste připraveni??

P!nk dokonce poskytla videa pro nás i ke stažení!
↓↓↓
P!nk´s twitter: "Klik http://bit.ly/cNigBn pro stažení prvního videa! Použijte kód PDLM !!!"

- "Přihlaště se do mého newsletteru tady http://bit.ly/b6Bgjp pro přístup k dalším videům. Druhé příjde příští týden!"

A takhle bych mohla pokračovat,takže,tady máte první video,a další
twittery a videa jednotlivě v dalších článcích. ;)

A ještě informace ode mě k tomu stažení,ten odkaz na pinkspage s kódem PDLM už bohužel nefunguje,já jsem si to tak stáhla,ale to bylo hned jak to zveřejnila,teď už je ten odkaz nefunkční,takže ani už s přihlášením do toho P!nkčiného newsletteru odkazy nefugnují. Ale jinak jsou samozdřejmě dostupné k přehrání na twitteru i na youtube. Protože teď už vám ty videa stáhnout bohužel nepůjdou.. :( Ale věřím že někteří z vás už tuhle záležitost znají delší dobu..

enjoy it!

P!NK´S FIRST SPECIAL CARNEVAL VIDEO - PLEASE DON´T LEAVE ME:


Ke všem těm videím nemám slov.. :P To je prostě dokonalost. Miluju je♥
Tady to Please don´t leave me je prostě nádherný.. Je tam ten malý Carey..♥ ;)
Doufám že se i vám líbí;) Na další dny přednastavím zbylé dvě.

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Carey on stage - Last show of Summer Carnival: Photos!

11. září 2010 v 14:45 | *m!ss_Corky Moore* |  The Funhouse summer carnival tour
 • Jistě si ještě všichni pamatujete tuhle Careyho akci,kdy překvapil P!nk na pódiu,na poslední show The Funhouse Summer Carnival v Norsku. Tady máte ještě také pár fotek z tohohle skvělého okamžiku.. ;)
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
Další fotky v celém článku!

P!nk s Careym na Art Of Elysium Awards - videa!

11. září 2010 v 10:22 | *m!ss_Corky Moore* |  Akce
Ahoj všem. Moc se omlouvám, že v poslední době tu toho moc nepřibylo. Ale začal školní rok,já nastoupila na gymnázium,a mám toho teď opravdu dost.. Tak se ještě jednou omlouvám,víc o tom vám napíšu v jiném článku. Tady už konečně aspoň nějaký update,protože novinek je plno,co jsem nestihla přidat. Teď tady máte tři videa,kde můžete vidět P!nk a Careyho na akci The Art Of Elysium Genesis Awards. Na prvním videu jsou vidět na akci,a na druhém,jak akci opouštějí,a P!nk rozdává podpisy. Fotky k těmto videím,a k této akci jsem přidávala tady. Jsou opravdu skvělý,škoda jen že nejsou trochu v lepší kvalitě,ale i tak jsou dobré. ;)

Check it!
↓↓↓
¨
P!nk & Carey leavign the Art of Elysium Awards:

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

P!nk & Carey on - The Art Of Elysium Genesis Awards (28.8. 2010)

1. září 2010 v 8:30 | *m!ss_Corky Moore* |  Akce
Moc krásné fotky z The Art of Elysium Genesis Awards,kde byla P!nk i s Careym. Akce se účastnil i Butch Walker. P!nk i Careymu to strašně slušelo,P!nk - nádherné vlásky,líčení,a celý elegantní černý outfit (včetně bot samozdřejmě.. :D),
Careymu strašně sluší ta košile a klobouk.. ;)
↓↓↓
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz