Akce

Justin Derrico´s wedding with Clare Turton!

19. září 2010 v 16:30 | *m!ss_Corky Moore*
 • 4. září 2010 se v městečku Charlottesville za krásného letního dne vzali P!nkčin dlouholetý kytarista - Justin,kterého snad nikomu z vás představovat nemusím (:D) a P!nkčina bývalá tanečnice - Clare Turton z éry I´m not dead.. Kdo má DVD,tak se mu obličej Clare hned určitě připomene.. ;)
 • Přidávám vám pár překrásných fotek ze svatby,které se samozdřejmě účastnila i P!nk s Careym! Byla to ta trapná situace,kdy si P!nk nadávala na twitteru na to,že si zapomněla věci.. :P "Jsem idiot. Letěla jsem na svatbu bez svého oblečení. Je nezdvořilé jít tam nahá? A co třeba jeany?" P!nk si nakonec šaty půjčila,samozdřejmě by vypadala mnohem krásněji se svými věcmi,ale tak hlavně že tam nemusela jít nahá,nebo v těch jeansech.. :D Stejně s Careym tu jsou roztomilí.. ;) Užijte si i nádherné fotky Justina a Clare! Přeju jim hodně štěstí,ať jsou štastní a dlouho jim to vydrží.. ;) Mimochodem,Clare tady vypadá podle mě naprosto kouzelně.. Byla nevěsta k sežrání,jak vydíte na fotkách na svatbě byli prostě oba dva moc krásní.. ;) <3
www.site-of-pink.blog.cz // alecia.er.cz
www.site-of-pink.blog.cz // alecia.er.cz
Další foto v celém článku!.. ;)

P!nk s Careym na Art Of Elysium Awards - videa!

11. září 2010 v 10:22 | *m!ss_Corky Moore*
Ahoj všem. Moc se omlouvám, že v poslední době tu toho moc nepřibylo. Ale začal školní rok,já nastoupila na gymnázium,a mám toho teď opravdu dost.. Tak se ještě jednou omlouvám,víc o tom vám napíšu v jiném článku. Tady už konečně aspoň nějaký update,protože novinek je plno,co jsem nestihla přidat. Teď tady máte tři videa,kde můžete vidět P!nk a Careyho na akci The Art Of Elysium Genesis Awards. Na prvním videu jsou vidět na akci,a na druhém,jak akci opouštějí,a P!nk rozdává podpisy. Fotky k těmto videím,a k této akci jsem přidávala tady. Jsou opravdu skvělý,škoda jen že nejsou trochu v lepší kvalitě,ale i tak jsou dobré. ;)

Check it!
↓↓↓
¨
P!nk & Carey leavign the Art of Elysium Awards:

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

P!nk & Carey on - The Art Of Elysium Genesis Awards (28.8. 2010)

1. září 2010 v 8:30 | *m!ss_Corky Moore*
Moc krásné fotky z The Art of Elysium Genesis Awards,kde byla P!nk i s Careym. Akce se účastnil i Butch Walker. P!nk i Careymu to strašně slušelo,P!nk - nádherné vlásky,líčení,a celý elegantní černý outfit (včetně bot samozdřejmě.. :D),
Careymu strašně sluší ta košile a klobouk.. ;)
↓↓↓
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Grand Opening of Hart & Huntington Tattoo - 21.8. 2010 in Canada,Ontario!

25. srpna 2010 v 16:11 | *m!ss_Corky Moore*
 • Před dvěmi dny,v sobotu 21.8. 2010,se P!nk a Carey účastnili slavnostního otevírání Hart and Huntington Tattoo v Ontariu. Carey společně s P!nk a obch.partnerem Huntingtonem odstřihli otevírací pásku. Z této akce se objevily dvě fotky (zatím) a krásné video. Text k níže. ;)
• V sobotu v Ontariu proběhlo slavnostní otevření pobočky Hart and Huntingt Tatoo. Carey Hart, známá motocrossová hvězda, zde otevřel společně s obchodním partnerem Johnem Huntingtonem jejich první tetovací pobočku v Kanadě. Otevíračky se zúčastnila i manželka Careho Harta - zpěvačka
P!nk. Pár byl uvítán stovkou fanoušků, kteří na ně čekali ve VIP recepci v Margaritaville.

• Před začátkem party v sobotu večer,se popová hvězda P!nk podívala na Niagarské vodopády.
• "Je to podruhé,co jsem tady,"řekla jedna z top-nejprodávanějších zpěvaček posledních deseti let. "Minule jsem tu byla na "Maid of the Mist."Tentokrát jsem zvažovala." S hity jako So what a Trouble 30ti letá P!nk - vlastním jménem Alecia Moore - byla ve městě Ontario,kde se svým manželem,motocrossovou hvězdou Careym Hartem slavnostně otevřela pobočku Hart & Huntington Tattoo,prvně umístěný v Kanadě. Pár byl uvítán stovkami fanoušků shromážděných na VIP recepci v Margaritaville. Na červeném koberci se objevilo hned několik tetovacích umělců,ale byla to P!nk,na kterou většina lidí čekala. I když nebyla naplánováno vystoupení či autogramiáda, několik fanoušků promočených od deště čekalo v přeplněné Margaritaville jen kvůli letmému pohledu na hvězdu. Ta byla po krátkém rozhovoru s médii (včetně ET Canada a MuchMusic) rychle odvedena nahoru na VIP párty.

Photos here:
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz = Pink-79.blog.cz´s icon
 • Stříhání pásky!
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
 • Fotky v celém článku!

Photos: Carey slavil narozeniny! P!nk byla překrásná..

9. srpna 2010 v 16:37 | *m!ss_Corky Moore*
 • Hi my lovely readers,tak mě tu máte zpět,a ode dneška čekejte update a nové a nové články.. :) Bohužel mě pořád od počítače někdo vyhání,nebo musím dělat víc věcí,ale mám už napsaný papír A4 celý popsaný články a úkoly které musím zveřejnit a splnit,takže teď už se mě nezbavíte a nikam vám neodjedu ani neodejdu,až na jednodenní výjimky.. :)
 • Tak,tady přináším pár fotek,bohužel jen jedna je v dobré kvalitě,ale jiné zatím nejsou k sehnání,s Careyho oslavy narozenin doma v Americe se všemi lidmi! (Carey už oslavil narozeniny v Praze! jen s P!nk,o tom vám taky přidám,ale tohle je hrozmadná další oslava s kamarády a lidmi v Americe). P!nk byla opravdu neuvěřitelně HOT,myslím že Carey z ní musel být v sedmém nebi.. :) Nádherné šaty,krásné líčení,tady jsou fotky:
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
Další fotky v celém článku,zbytek už bohužel v tak dobré kvalitě není.

20.7. 2010 - The Funhouse Summer carnival Tour - in PRAGUE:)

20. července 2010 v 14:00 | *m!ss_Corky Moore*
Ano,ano.. :) Už se to blíží.. :) Dnes v Pražské Synot tip aréně - na fotbalovém stadionu v Edenu - vystupuje u nás v ČR naše P.. <3 Určitě už mnozí z vás v sobě dusí nedočkavost,nadšení a všechno okolo co u P!nkčiných koncertů prožíváme.. :) :* A já místo abych mohla sedět doma u počítače a sledovat novinky a aktuální info k rychle blížícímu se koncertu,jsem někde v chatce na táboře,bez signálu,a samozdřejmě internetu.. :D (ano,tento článek je také přednastavený.. :D). Má to samozdřejmě své nevýhody,ale také to není úplně k nepřežití.. :) Ani nemůžu popsat moje pocity,nebo to jak strašlivě se těším..,ale až toho dvacátého mě taťka bude odvážet z tábora,abych si odskočila na koncert naší lásky,ty pocity budou o 90% silnější,nepopsatelnější a vážně velký,jako tomu bylo v listopadu při koncertě v O2 aréně.. :)) Ale to jak se budu ten den cítit bohužel nemůžu teď předem napsat a popsat.. :D Je to vážně zvláštní psát článek na týdny dopředu,a zrovna v den kdy je koncert,a já tenhle článek píšu přes dva týdny předem.. Ale tím že tu nejsem celý červenec jsem si říkala,že tahle událost - článek k ní - by tu vážně chybět neměl.. :) Ale tohle je takové jenom - před info.. :) Bohužel ani to ne,protože teď při mém psaní je to skoro tři týdny před koncertem,kdybych doma 20.července byla,mohla bych tento článek pojmout vážně jako článek s informacemi,bohužel ale v tu dobu kdy se tyhle věci budou zjišťovat,budu někde v Brdech.. :-P No,napíšu aspoň něco,ale hlavní EMOCE,FOTKY,ZÁŽITKY,POPISOVÁNÍ,to příjde až po koncertě..,1. srpna,kdy už budu v Praze,i zpátky z tábora a koncertu,a budu mít internet k dispozici.. :-) Teď aspoň napíšu malilinké mini - info,a detaily,které už ale asi většina z vás ví,ale je to v tuto chvíli vše,co já můžu poskytnout,z toho co vím tři týdny předem.. :D

Action: P!nk : The Funhouse summer carnival
Place: Czech Republic,Prague
Synot tip aréna,Eden (multifunkční areál) - fotbalový stadion Slavia,Praha 10 - Vršovice
Special Guests: Good Charlotte,Butch Walker
Starring: P!nk + Funhouse Family.. ;)
Time of beginning: 19:00
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
A bude to vypadat takto:
19:00 - 20:00 => Good Charlotte
20:00 - 21:00 => Butch Walker
21:00 - cca 22:30 (show bude cca 1 hodinu a půl,ale nejspíš i míň!) => P!nk ´s Funhouse carnival summer show! :)

Tak piště,vy co jste v Praze,a máte přístup k informacím,kdo z vás jde?,jaké máte pocity,jak moc se těšíte?? já už se nemůžu dočkat,vím,že atmosféra bude opět dokonalá.. :) Kam máte lístky?
Já už jsem úplně nervy bez sebe,a to píšu tenhle článek tři týdny před koncertem,a jdu ho přednastavit.. :),ale co teprv kdybych vám ho psala z domova přímo dvacátého.. To by bylo tolik nadšení,a tak by to nedávalo smysl,prostě jen eufórie.. :DD Každopádně,bude to jeden z nezapomenutelných zážitků,a věřím,že se to zapíšu do našich nejlepších dnů,pro mě jdou zatím z nich naprosto: 19. 11. 2009 a dnes se mezi něj zařadí také 20.7. 2010.. :) Přeju všem nejnádhernější show!,a užijte si to na maximum.. Pak budeme společně sdílet pocity,info,fotky,a všechno okolo koncertu.. Už se na vás v srpnu těším.. :P papa :*

Všem nejnádhernější zážitek z koncertu!!.. Doufám že si to všichni naprosto na maximum užijeme..,jestli se s někým potkám z blogu,bylo by to super! ;)

vaše: *m!ss_Corky Moore*

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Coachella Music Festival - P!nk singing with Petty Cash

4. května 2010 v 21:01 | *m!ss_Corky Moore*
- Přidávám ještě jedny slibované fotky (poslední) z Coachella Music and Arts Festivalu,tentokrát
P!nk "on stage" při vystoupení s její oblíbenou kapelou Petty Cash,společně si zazpívali song Free Fallin. Zatím jsem nikde neviděla video z tohohle festivalového vystoupení,ale jestli ho najdu tak se ho dočkáte,ale vážně nevím jestli někde vůbec bude k dostání.. :) Teď mrkněte na fotky.. :) Co na ně řikáte? Já osobně mám fakt moc ráda i fotky from stage,ale zrovna na těhle se mi moc nelíbí.. Samozdřejmě je krásná jako všude,a obdviuju to,jak vypadá nenalíčená,což musím taky pozdvihnout,ale měla zajímavý outfitek,a třeba ta poslední fotka je moc krásná.. :) <3 Jestli budete chtít vy,a bude se chtít mě (xD),tak vám sem poslední dvě fotky přidám později ještě ve velkém rozlišení,zatím koukněte na tyhle fotky:
P.S. moc vám některým vážně opět moc,moc děkuju za vaše názory a komentáře,rozhodně zejména: Abigail,Alecia (z alecia.sk), >Miss.GirlsteenQa< a Ewushka.
Vážně mě moc dáváte sílu v tom - robit blog :) Vaše komentáře mě doplňují,dávají mi dobrou náladu a sílu nějak tady pracovat,něco doplňovat,mám vás strašně moc ráda a děkuju,doufám že tu pro vás budu takhle i nadále a že i vy u mě jste rádi,mám vás strašně ráda,děkuju za to že mi pomáháte dělat tenhle blog lepší,vašeho "psaní" si neuvěřitelně vážím a je to super pocit.. :) .. být s někým na "jedné vlně".. :)) A taky nemluvím jen o vašich komentářích tady,ale samozdřejmě také v neposlední řadě články na vašich blozích,a obecně vaše blogy,miluju je.. :) ♥

Coachella Music & Arts Festival - 3th Day

3. května 2010 v 21:31 | *m!ss_Corky Moore*
 • Jak jsem vám nedávno psala článek o Californském festivalu v městečku Coachella,kterého se P!nk zúčastnila (s ostatními umělci jako je například Beyoncé,Katy Perry,Petty Cash..),byl třídenní,a první fotky jste si doufám užili,mě osobně se moc líbí.. :) No a dnes vám přináším fotky z třetího dne festivalu.
 • Moc se mi tam líbí.. :) A taky si všimněte: jak tam P!nk sedí před těmi lidmi,a jsou naprosto v pohodě.. xD Já vím že si všímám takových "zajímavých" detailů,no =D Ale já takhle stát na festivalu a předemnou sedí P!nk tak se asi pod*lám :D No ale vážně! xD
 • No,každopádně si užijte fotky,opět jí to tam sluší,dneska (teda spíš zítra,protože to jdu přednastavit - na zítřek) se můžete těšit na ještě jedny fotky z Coachella festivalu,a to už poslední.. :) Teď tady máte třetí den,doufám že se vám líbí ;-)

P!nk on > Coachella Music & Arts Festival

28. dubna 2010 v 13:30 | *m!ss_Corky Moore*
 • P!nk se zúčastnila s mnoha ostatními známými umělci třídenního festivalu v městečku Coachella v Kalifornii. Festival nese název "Coachella Music & Arts Festival" a trval od 16. do 18. 4. 2010. Tady máte fotky z prvního dne festivalu. P!nk to tam ohromně slušelo,některé fotky jsou opravdu děsně cute! :-) Líbí se mi ty šatičky.. :) A její vypracovaný lejtka.. :D Ale ty vždy.. :-))) Tady máte fotky,co na ně říkáte?
www.site-of-pink.blog.cz
Prostě nádherná <3
Ostatní fotky v celém článku!

P!nk and Carey - Photos: Grammy awards 2010

23. března 2010 v 21:15 | *m!ss_Corky Moore*
Ahojky všem.. ;) Tak po další době přidávám článek.. S váma sem tu byla,ale článek se mi nějak nechtělo zatím přidávat,ale dneska už přihazuju něco nového.. =) Našla jsem spoustu dalších krásných fotek P!nk a Careyho z Grammy.. Je na nich naprosto překrásná,á už fakt nemám slov.. xD Vypadá senazčně,dokonale.. :) Miluju jí.. xD Doufám,že se vám budou ty fotky líbit stejně tak moc jako mě.. Nějaké jsem z grammy už samozdřejmě zveřejňovala,hned z výsledky,ale přidávám rozsáhlejší článek s jejich mnohem větším množstvím.. Je to celý update fotek z celého večera.. Je na nich okouzlující.. Ale už nebudu zdržovat,podívejte se na ně sami.. =) Jinak,co je nového.. Tak,MOŽNÁ pojedu na koncert do Německa na summer carnival tour! Ale není to ještě jisté,uvidíme,ale momentálně v to doufám jak nejvíc na světe.. xD Ale bohužel ty nejlepší lístky,nebo které jsem chtěla jsou,a nebo i v ostatních městech v Německu budou už vyprodané.. :(:( Ale uvidíme,snad to všechno dopadne.. =) A jinak,co se týče blogu,už připravuju ten design,a co nejdřív ho chci nastavit,na tenhle už se fakt nemůžu nějak dívat.. :( Takže než vymyslím třeba něco super new,nastavím nějaký přechodný,průměrný,ale aby aspoň nějaká změna barev a záhlaví byla,protože jinak mě už z toho brzo zcvokne.. ;-)) A ještě jedna organizační věc týkající se blogu.. => POTM na březen.. :) Nakonec jste zvolili fotku č. 4.. =) Ta je fakt krásná,ten její look je tam roztomilej.. :DD A zrovna jak náhodou,je zrovna z akce grammy 2010.. :)) Takže se do tohohle článku skvěle hodí.. :DD Pudu jí hned hodit do menu.. ;-) A na začátku dubna vám zase dám další na výběr k POTM na duben.. =) Tak,a jak se máte vy? :-) Tady už ty fotky.. :)
From action and red carpet
--Příjdou božštější fotky,clik na cč! :DD

P!nk & Butch Walker - Live from hotel Cafe - Butch´s new album and amazing duet feat P!nk +tweets

27. února 2010 v 0:10 | *m!ss_Corky Moore*
23.2. 2010
P!nk & Butch Walker
LIVE FROM HOTEL CAFE
× V úterý proběhlo v Hotel Café živé vystoupení Butche Walkera,jako představení jeho nového alba,které teď novinkově vyšlo,s poměrně dlouhým názvem:
=> I Liked It Better When You Had No Heart
× Butchovo nové CD velice stouplo nahoru,a je jedno z nejstahovanějších v Americe. P!nk na této akci nemohla chybět,jako "hudební kolegyně" a skvělá kamarádka.. Butche má nicméně pěkný hlas a zpívá hezky,i když jeho tvorbu tak moc neznám..,ale slyším o němčasto z P!nkčiných twiiterů,nebo fotek atd.. Duet "Here comes the..." ,který P!nk zazpívala a představila s Butchem v Hotel Café mě ale totálně dostal.. Překrásná skladba,P!nk tomu dodala překrásnou barvu,bez ní by tomu něco chybělo.. Tyhle balady jí sedí,s Butchem jí to neuvěřitelně sedlo,myslím,že si to užilia krásně spolu ladili,P!nkčin hlas v této skladbě krásně vyniká,doufám že se mi podaří jí stáhnout.. ×)

P!nk (i Butch) na tohle téma zanechala poměrně dost bezva tweetů.. :)
-en: I am verrrrrry excited about @butchwalker 's album coming out tomorrow!!!! one for the house, one for the car..... yaye!!!!!!!!!!!!!
-cz: Sem děsněěě nadšená, Butch Walkerovo album vyjde zítra!!! Jedno domů,jedno do auta.... Yeae!!! :)
- 4 days ago

-en: yeah butch!!!! @butchwalker's album is #14 on I-tunes!!!! wooohooooo!!!! rock n roll. for serious.
-cz: Jo Butchi!! Jeho album je čtrnácté na I-tunes!! Wohóóóo!! Rock n roll.

-en: @butchwalker: #16 on iTunes now... i am giddy as a little girl..... er.....boy... Yaye butch!!! Congrats :)
-cz: Teď šestnáctý na iTunes.. Trpím závratí jak malá holka...nebo...kluk.. Jo Butchi!!
Gratuluju! :)

P!nk to Butch Walker:
-en: @butchwalker's show last night at hotel cafe was magical. he can put on a show. i wanna be that good one day.
-cz: Butchova show minulou noc v hotel café byla magická. On může dát na show. Chtěla jsem být dobrá tenhle den.

Twitter Butche:
-en: yeah.. @Pink,@jakessinclair,@ChapinSisters,@kpattengale, Wesley, and Doc Patt on stage with me last night!! such a fun time at @HotelCafe...
-cz: Yeah.. P!nk,Jakes Sinclair, Chapin Sisters. Kpattengale,Wesley a Doc Patt (poznámka: členové jeho kapely-krom P!nk samozdřejmě.. :D) na pódiu se mnou minulou noc!! Tolik srandy a času v Hotel Café...

Jak se vám ten song Here comes the.../a celkově album,a to co bylo ten večer/líbí??
Mě moc,ten song je skvělej,s P!nk to zní jako pohádka..

article by *m!ss_Corky Moore*

Stars on RED CARPET - Grammy Awards 2010

14. února 2010 v 19:21 | °°P!nky_GirL°°
AHoj! =P
(Tak už mám tričko i DVko od včerejška obojí doma,a jsem nadšená>tričko vypadá ve skutečnosti mnohem hezčeji,než na tom malém obrázku>později sem možná přidám nějaké fotky.. :o)
______________________________________________________________________
Našla jsem si poměrně velké množství fotek z "červeného koberce" na grammy awards 2010. Konkrétně se jedná o největší známé "hvězdy" a jejich nejlepší outfity (celkově jsem našla 58 fotek,a s těmi všemi vás opravdu otravovat nebudu-stejně bych jich tolik nepřidala :) a čtvrtinu pak těch dalších lidí ani neznám :-)),ale vybrala jsem pro nás jen ty nejlepší,a ani né vždy nejlepší šaty nebo fotku,ale takové ty pro nás nejznámnější interprety,nebo tváře které jsme na grammy my nejčastěji viděli,nebo o nich na grammy nejvíce slyšeli... :)) Podotýkám že se nejedná jen o hvězdy,které bych všechny znožňovala,nebo se mi líbily jejich šaty na grammy!,ale jsou tam ti,kteří si myslím znáte,nebo během večera se o nich slyšelo. Samozdřejmě nesmím opomenout naší P!nk,která svým překrásným,elegantním a ohromujícím VKUSNÝM outfitem(konkrétně nádherné šaty stylu "mořská pana"),se kterými se myslím stala i velkou favoritkou na pomyslnou cenu-nejlepší šaty na grammy 2010. ×) Nevím jak vám,ale mě se děsně líbí,jak byla oblečená! S takovou vyspělostí..a dospělostí... :O) Elegancí a půvabem.. (dříve už jsem několik fotek s jejími šaty dávala do článku ke grammy,takže teď už jenom tahle jedna..:))
Rozhodně její šaty byly velmi okouzlující a vypadala v nich senzačně!! Moc se mi líbí i ty doplňky, (pozn.:miliardové :D)
co měla na sobě,jak na rukou,tak ve vlasech. (na tomhle fotu už nejsou tak moc vidět,ale kdo si projede starší fotky ve článku PO grammy awards,může se ještě více pokochat :))
No ale to už můžete posoudit sami, podívejte se na několik fotek,a váš názor na nejlepší outfitek večera můžete vyjádřit v anketě! :o)
Here it is...
P!nk
O P!nkčiných šatech bylo napsáno tohle:
Pink looks mermaid-esque in a layered and gradual white-to-black gown at the 2010 Grammys.
-cz: Pink vypadala na Grammy 2010 stylem jako mořská pana,ve vrstvitých šatech,sestupujících od bílé,postupně ztmavováním do černé.
Lady GaGa
DoOst crazy styl...Ale aspoň originální.. xD I když musím říct,že vzhledem k typu této prestižní akce u mě vedou překrásné elegantní šaty P!nk... Potom se mi líbí také šaty Taylor,nebo přišla také elegantně na svůj věk oblečená Miley.

Pěkné šaty měla i Carrie Underwood... :o)
Beyoncé
Tak předem chci říct,že nejsem zaujatá P!nk =P Ale tyhle šaty se mi opravdu moc nelíbí..K ní se mi líbilo ty kraťounké šedé,v kterých vystupovala,ale tyhle se mi kní vůbec nehodí!...Nevím jak vám.. A věřte že to fakt není tím,že bych to říkala kvůli tomu že P!nk neprávem "vyfoukla její grammy"..:) ×) Ale jako opravdu se mi tyhle šaty na Bey (ani ty šaty samotné)moc nelíbí..ale věc názoru! :o)
Taylor Swift
↓↓ click na cč! ↓↓

Největší nespravedlnost..aneb výsledky Grammy Awards 2010

4. února 2010 v 20:13 | °°P!nky_GirL°°
moje poznámka:
Tak hned na začátek,abyste to pochopili,je v tom trošku zmatek :) tenhle článek sem psala nějak už před pár dny,hned po zveřejnění grammy 2010.. ale proč to je zveřejněné až dnes?? prostě mě to tak štvalo a vyvolávalo ve mě ten divný zajmavý nepříjemný pocit vždycky s P§nk a něčím úžasným,a teď se to nepovedlo,nemlžu dýchat když se dívvám na vystoupení s glitter in the air na grammy ale stejně mě to nutí pořád si to pouštět,chce se mi brečet vyvolává to ve mně pořád ty pocity...ale bez ní nejde žít.... :) No ale tak mě to přišlo nespravedlivé,přitom s mamkou taťkou,se všema sem si to už vyjasnila,že přece nějaká soška grammy sice udělá radost interpretovi,ale VŮBEC nerozhodje o jeho kvalitě,beyonce může mít milion grammy a nikdy by nebyla schopná předvést P!nk,potom v mém skoro breku a zároveň rozčilení mě máma a táta (mimochodem VELCÍ fanoušci P!nkushky:)), mi taky říkali,že ti "odborníci"fakt odorníci ani většinou nejsou,sou to novináři, lidi z časopisů a tak různě,a že je to celé věc byznysu. P!nk jak sem viděla v rozhovoru hned po grammy nebyla nakonec vůbec nějak "vyřízená",nebo jak to říct..:) ale smála se a měla proč!hodnocení nejlepší vystoupení večera a celých grammy awards v historii to si zaslouží poklonu,ty naše lady! :) No pořád opakovala: I got a standing ovation...A to je pravda...lidé stáli,měli slzi v očích,říkali že to není možné a psali a říkali to jak sem zmínila a ještě v průběhu článk to bude více...No takže už jsem z téhle nespravedlnosti "VYLÉČENÁ" a věřím že i P!nk jak víme..Prostě jo zamrzí to,každopádně si určitě třeba řekla něco v tom smyslu,že ví že je lepší a tolik se nadřela a oni to neocení..ale co,je takový profesionál,že tohle podle mně bere bokem a nedělá si z toho těžkou hlavu,my fanoušci VÍME SVOJE!! =D ne? :) A jinak myslím,že co je důležitější? posuďte sami: = kdo má já nevim, třeba 6 cen grammy,nebo jako P!nk která má VYPRODANÉ TURNÉ,SKVĚLÉ DVD,HODNOCENÍ NEJLEPŠÍ VYSTOUPENÍ GRAMMY,STANDING OVATION,NEUVĚŘITELNOU ATMOSFERU NA KONCERTECH...??? myslím že za druhé..když někdo slyší o takovém interpretovi jako naše P!nk, tak se neptá kolik má grammy,jestli 2 nebo 4,to ho vůbec nezajmá,ale ví a slyší a vidí to ostatní...a to všichni ví....a tyhle trpané twittery se mi ani nechtěly sem dávat jak jsou trapné a s prominutím debilní,,ale tohle ukazuje na pravou UBOHOST, tady (od sestry Beyonce):

Solange Knowles: "Omlouvám se, ale mám tu jeden kanyeovský chvástavý moment. MOJE SESTRA POKOŘILA REKORD a jako JEDINÁ ŽENA DOSTALA ZA JEDEN VEČER NEJVÍC GRAMMY V HISTORII. Takže proč pořád vidím "jiné umělce", kteří jsou nazýváni "velkými vítězi"..."

- není stoprocentně jisté koho tím myslela, buď P!nk nebo Taylor nebo obě, každopádně je to od ní neuvěřitelně sprosté.
(moje poznámka: je fakt možná že P!nk,protože PO PRÁVU,byla označována za vítězku večera,standing ovation,označení královny show a nejlepšího vystoupení grammy...jestli se ona a její sestra zmůžou jen ta tohle,tak mě Beyonce dost zklamala...)
za tento tweet thX pink.er.cz

No tak to bylo vysvětlení k tomu,proč to bylo tak dlouho,protože mi to zhnusilo myšlenky a neměla sem na to vůbec náladu..:)no jak už jsem psala,jsem "vyléčená"..tohle byly mé dnešní fajn myšlenky...no a tady to když sem to psala po zveřejnění....jestli se vám to někomu chce číst.. :) trošku dětské,ale proč ne..byla jsme prostě jak malé děcko udivené tou událostí+nějaké fota a tweety...za čarou:
____________________________________________________________________________
Sžířá mě to zevnitř.....co teď dělám?? zírám...tupě koukám do monitoru počítače...:( a některé věci teď prostě překonat nejde..a nemůžu...:( Tohle není možné..Teď použiju slova alecii,máš pravdu: pořád dokola Rihanna,Beyonce,Taylor Swift?? koho to baví..:-( nechte toho..to je for?? živé vystoupení rihanny se nedá poslouchat..P!nk vysí hlavou dolů točí se dělá přemety a nezazpívá jediný falešný tón??..ne prostě..NO COMMENT..já už nic nebudu psát..byla bych sprostá..byla bych TAK sprostá..a vůbec mi to nepříjde k smíchu...Nejhorší na tom je,že víme,že P!nk chtěla vyhrát..(jsem smutnější o to víc)=( a že s tím nikdo z nás nemůže NIC dělat...jen tupě koukat a opakovat si pořád dokola tytéž slova,že jestli to neměla dostat P!nk,tak už prostě nikdo.. Bohužel online v TV sem se dívat nemohla,dneska jsem musela do školy,ale mám to celé nahrané,zkouknu si to ještě celé jak to probíhalo..ale znáte ten pocit,dneska ve škole sem první dvě hodiny myslela že nepřežiju,samozdřejmě tréma jak něco..nemohla jsem vydržet bez toho abych to nevěděla..to nešlo..nejohorší na tom bylo že kamarádi mě vůbec nechápali...:( Smáli se a akorát mi řekli,že už jsem fakt magor do P!nk,že to nějak moc prožívám..ale oni to nechápou..to není jen můj oblíbený interpret,to už se ani slovy popsat nedá..ona je prostě už můj celožvotní vzor,láska a hudba..Ona je ta nejlepší co mě v showbyznysu "potkalo"... Můj táta byl taky zklamanej,mamka taky..Taťka řikal,že je to divný,že je to nějaký showbyznys,že to je divný,Beyonce 6 grammy! ?? :D sranda ne? a P!nk nula? DĚTE DO HÁJE, a to jsem si myslela,že když to hodnotěj ti "odborníci" že má P!nk fakt šance..Ale teď mě to slovo docela rozesmává..:"odborníci"..opravdu velicí..tyjo tak to asi nemají uši a nevidí to co ona předvedla(a předvádí a ještě bude!)..Už mě dochází slova..nechce se mi na to pořád myslet..zkazilo mi to celej den..ještě po shlédnutí toho EXCELENTNÍHO VYSTOUPENÍ..nej z celého večera..použiju už jen tyhle jednoduché fráze:
 • P!nk byla královnou večera..svoje vystoupení Glitter in the Air získalo NEUVĚŘITELNÉ ovace i od kolegů..několik se jich dokonce postavilo při potlesku! dívala jsem se na to s kamarádkou (jediný dvě holčiny mě chápaly a sdílely moje názory..) A viděla jsem Rihannu jak stojí..byla sem naštvaná na všechny tyhle hvězdičky a tak jsem v tu chvíli zařvala do toho monitoru kompu: "Ty čupko to čumíš co,máš proč stát!! :) prostě mi to fakt ujelo..:):D kámoška se jenom tak koukla??a rozesmály sme se :D
 • její šaty..nejnádhernější lady snů.. ↓↓ GRAMMY OUTFIT: ↓↓
!!click na cč....

Je to tady! Grammy Awards 2010

31. ledna 2010 v 21:05 | °°P!nky_GirL°°
Je to tu! Dlouho očekávané 52.předávání nejprestižnějších hudebních cen Ameriky. Grammy Awards 2010. Grammy se budou odehrávat ve Staples Center v Los Angeles. Jak víte, P!nk je nominovaná ve dvou kategoriích. A to: BEST POP VOCAL ALBUM (nejlepší popové album roku) - kde je s Funhouse a BEST FEMALE POP VOCAL PERFORMANCE (nejlepší ženské popové vystoupení) s hitovkou Sober (vystoupení na hrazdě s Funhouse tour,za které by si tuto cenu rozhodně zasloužila,protože s amerických hvězd jsem ještě nikoho neslyšela zpívat tak dobře živě v naplňěné hale a ještě viset hlavou dolů dělat přemety a přitom pořád živě zpívat celou píseň..ona je jak atlet sportovec.neuvěřitelný...) Grammy hodnotí odborníci,takže myslím že se všichni schodneme,že má tento rok P!nk velké šance,protože je jedinečná..I s Funhouse by se mohla (A MĚLA!) umístit,protože co si budem povídat o P!nkčiných deskách..:) Funhouse obsahuje plno senzačních pecek. A rozhodně daly P!nk dost práce a vzniklo z toho super CD, fantastické tour, krásné DVD, a celosvětové hity,a teď by bylo pěkné kdyby i dvě (nebo aspoň jedna) cena grammy.:) P!nk bude během večera i vystupovat a to s krásnou pomalou písní z Funhouse CD: Glitter in the air. Vystoupení proběhne podobně tak krásně jako jsme viděli na koncertě Funhouse,P!nk bude zavěšená ze stropu s tanečnicemi,budou padat třpytky a na podiu bude umístěná vana do které se P!nk elegantně ponoří,tak jako tomu bylo na tour. Na to vystoupení se moc těším,bude to neobvyklé..:) Určitě to převede v senzačním podání:) Doufám, že odborníci to posoudí spravedlivě..:), a my zítra budeme moct slavit. Grammy můžete sledovat v ČR na ČT2 dneska (v neděli-respektive v pondělí ráno) ve 2:00 hod. Nebo online na internetu. Celé si to nahraju,bohužel online se dívat ve dvě nebudu,protože zítra musím do školy:( ale zítra se hned na to podívám!...
Už sem tak nervózní!!! ... :)
Ať už se budete dívat dneska v noci, nebo si to nahrajete každopádně držte palce P!NK
!!!!!!
SHE WANT HER GRAMMY,
SHE WANNA WIN!
SHE MUST WIN!! :)
...good luck P!nk...
(bože,tak chci aby to dostala!!)
___________________________________________________________________________
© °°P!nky_GirL°°
article was written by me...
pictures was inserted by me...:)

 
 

Reklama