Desingy

• Nový Design Blogu - P!nk & Carey in the clouds,© 2010

2. srpna 2010 v 22:04 | *m!ss_Corky Moore*
• Ahoj miláčci,tak jsem se vám o víkendu vrátila,a jsem zase tu.. A budu se vrhat do odškrtávání mého papíru který je z obou stran popsán titulky článků které za dobu co jsem tu nebyla musím zveřejnit a chybí mi tu.. :) Zatím sem stihla jen ten twitter o Xstině,a teď sem si řekla,že neš ve středu zase odjedu (neděste se,budou to jen dva dny,ani to ne!),tak že bych aspoň nějakou změnu měla udělat,když jsem už nestihla přidat větší množství článků,ale jako zítra přidávat budu,to se nebojte. No a tak jak vidíte je tu nový design.. Takový zasněný,je to dělané z překrásné fotky,což se mi fakt líbí,a řekla bych že ty mraky v pozadí tomu dodávají dokonalé *fell in love* a hezkost.. ;) Mě se docela líbí,hlavně už jsem chtěla změnu,příští týden se pokusím urobit něco ze summer carneval tour.. :) Ale tohle snad zatím přežijete,není to žádná grafická dokonalost a nádhera,ale to záhlaví se mi líbí.. Je ode mě,takže mi promiňte nedokonalosti,ale snažila sem se! :P A snad to není tak hrozné.. ;) Tak,tady náhledy:

Záhlaví:
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
Ikonka + Klikačka: (nebo něco jako zdroj blogu a bonus k dessu) ;)

Nová ikonka k designu:
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
Klikačka/Zdroj:
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
Ještě tam přidám URL mého webu,a zítra,nebo až bude čas z toho udělám klikačku a bude to hotovo ;) A jak se máte vy? Co prázdniny,kde jste,co děláte?? :) Zítra ještě pořádně skočím na vaše blogy,nsetihla jsem okomentovat vše. I´m sorry,I hope u have gr8 time,see you later. ;)

Tak..názory? :)

Nic z obrázků a grafiky ze článku nekopírovat!!,prosím!

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Nový design • Tender.. + info o prázdninách a pozastavení

27. června 2010 v 21:22 | *m!ss_Corky Moore*
Ahoj..Naprosto nezvládám.. Nestíhám.. Nepíšu... Achjo,tolik novinek co tu z poslední doby není..Ale teď málo co doženu,za tři dny odjíždím,budu týden v Itálii,a hned den na to jedu na 14 dní na tábor z kterého přejedu na koncert naší lásky a pak se vrátím... Takže tak měsíc tu od středy nic nepřibyde.. Bohužel.. :/ Za což se omlouvám,ale věřím že i vy nebudete mít možnost celé prázdniny být u PC,takže se snad nebudete zlobit,protože já prostě budu pořád někde lítat... :) No,je to škoda,ale prázdniny,co čekat,to nikdy nejde nic stihnout přidávat.. Ale - jasně,nezapomněla jsem - takové přednastavování článku třeba... :) Na to bych měla dnešní zbytek noci.. Zítra po škole tu jsem jen minutu a v úterý to samé,ve středu mám vysvědčení a hned ze školy mě rodiče odvážejí a jedeme do té Itálie.. Sužující pocit,že?:) No,OK,stačí,jen sem si potřebovala vypsat to jak nezvládám blog,no jo,dělat ho o takové star jako je P je těžké.. Ale promiňte že to odnášíte vy..Já chci moc aby to tu bylo lepší,strašně moc,to si nemyslete,ale bohužel je léto a nestíhá se..já nestíhám..;) (to vlastně není k úsměvu...) :) No,teď sem se chvíli těšila představou že v sprnu už budu víc doma,(rodiče budou určitě moc nadšení že zbytek prázdnin bych trčela u počítače..) :), nebo že po prázdninách to tu pořádně rozjedu,doplním.. Jo,..chvilka eufórie.. :D => po prázdninách nastupuju na dvojjazyčný - česko italský gympl.. Páni,to mi toho času přibyde!! :D.. Už tam dávám smajlíky,nemá cenu brečet,zkoušela sem to.. :) Nic moc... =) Ale ok,nechci přenášet negativní energii i na vás,zvlášť já,která z lidí s kterými se znám přináším vždycky nejvíc optimismu a smíchu!!;) To je docela ironie..No,tenhle článek jak tak koukám pojímám spíš jako "Dear Dear Diary" než jako článek o novém designu.. :) Který v závěru stejně stojí za prd...Bože,dneska se to všechno nějak sesypalo..;) Radši začnu o dessu:

To záhlaví se samo o sobě zdálo být fakt pěkné,(taky že je),něžné a světlé-čisté,proto sem ho taky tématicky nazvala: Tender/(Křehký)..Tak nějak totiž na mě ty fotky z toho překrásného shootu které jsem použila působí.. Křehce,něžně,sladce,čistě...atd.. ;) Tady náhled záhlaví:
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
Já nevím,samo o sobě se mi vážně docela hodně líbí,ale jak sem ta začala nastavovat dopadlo to podle mě nic moc..Co myslíte..?? Asi jak dneska nemám moc dobrou náladu tak dobrá nálada ani není znát na výsledku v blogu.. Ale je to asi přechodné,nebo to nějak upravím..nebo napište návrhy co změnit,nebo co udělat jinak.. :) Kdyžtak to ještě celé donastavím,stejně to ještě není.. Ale to už bohužel nestíhám.. Do středy bych chtěla přidat několik nových článků,upravit a dodělat design,udělat ikonky pro affs,novou klikačku,celé menu udělat nově s popisky!.. Nemám šanci..Ale je to škoda,vážně!,štve mě to,protože pak to tu měsíc zůstane takhle..,chtěla jsem blog opustit na prázdniny hotový,v bezva stavu,ale teď je to tu nějak divné.. No,a byla bych MOC ráda,kdyby jste mi napsali taky vy,krátce v bodech,nebo aspoň orientačně napsali jak tu budete a nebudete,kdy bude u vás pozastaveno,kdy budete přidávat,kdy ne..a tak.. :) Abych se taky trochu orientovala.. ;)

A tady máte taky moje info o pozastavení na tomhle webu v následujících týdnech:
30. června - Vysvědčení
30. června - 9. července : Jsem na dovolené s rodinou - Itálie..
10. července - 24. července : 14 dní na táboře
(mezitím -  20. července odskok na pražský koncert lásenky..) :)
No,pak ještě vím že na týden jedu k babičce a dědečkovi na Moravu,a to: od 26. července do 1. srpna.. (to datum kdy už budu doma v Praze nevím přesně,mamka řekla že tam budeme týden,takže cca 1. srpna už bych měla být v Praze..) No a pak srpen už je volný! takže v podstatě to není tak strašné!,teda ten červenec - ten mám celý absolutně jak vidíte 100% plný.. ;) Ale v srpnu už já nemám nic moc,teda nebo jen takové ty výlety,obědy,návštěvy a já nevím..:) apod.,ale už budu každopádně v Praze,a budu mít přístup k internetu,v červenci bohužel nee:(,a to sem budou objevovat ty novinky k našemu koncetu a tak,achjoo škoda že nemám I-phone,nebo tak.. :) Něco s netem.. :D

No,tak to by dneska stačilo,já jdu dneska na zítřek něco přednastavit,ale tohle si doufám všichni přečtěte,protože nevím jestli budu ještě jednou to vypisovat,nebo dělat článek s pozastavením,kdy kde jsem.. ;)
________________________________________________________________
No,už předem všem přeju předem krásné vízo,a ať je co nejlepší,a nádherné prázdniny,a těm co jdou na koncík taky další nezapomenutelný zážitek díky naší miss_P! ;) <3 Kéž bych se tam třeba s některými z vás na chvíli potkala!:) No ale ještě se určitě neloučím,protože články tu ještě nějaké přibudou určitě,a taky k vám samozdřejmě ještě skočím,a napíšu vám,oběhnu.. ;) Taaak,názory na článek bobíci?? =o) Doufám že se máte co nejlíp,krásnou noc.
Mám vás moc ráda,děkuju za podporu a atmosféru,kterou tady zpracováváte.. ;) <3

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

• Actual design - G&G

24. května 2010 v 21:23 | *m!ss_Corky Moore*
Milí návštěvníci:-) Jak si už někteří z vás všimli,konečně se mi povedl udělat 100% vlastní tvorbou nový design.. :) Určitě všichni uznáte,že už to moc chtělo změnu,a ta růžová už nás "přeplnila".. :-) A navíc měla sem s ní i adminovské problémy,protože stránka byla vážně hodně úzká,takže skoro jakékoliv trochu větší fotky nebo blendy a obrázky se scvrkly a snížila se jejich kvalita,u některých jsem zrovna potřebovala aby to tak nebylo a u několika článků a případů se tak stalo,takže jsem i já moc ráda že je tady změna ne jen kvůli grafickým "problémům":),ale také kvůli tomuhle,takže další výhoda výroby vlastního dessu:).. No,jsem moc ráda že to tu má opět nový "kabátek" a ještě mojí tvorby,a že mě aspoň trochu opět po delší době poslechlo grafické tvoření.. :D No já osobně strašně žeru ty fotky,které jsem na tento design použila,obzvlášť ta vpravo.. <3 No,a barevnost se mi taky celkem líbí,nebyla jsem si jistá volby zelené k té šedé,ale nakonec to vypadá docela hezky.. :) No,je to poměrně dost jednoduchý design,a i přesto mě zabral hodně času.. :D Hlavně byla katastrofa vybrat nějaké dobré,ideální písmo k tomu záhlaví,ve photoshopu..,tam není skoro žádné dobré písmo,které zrovna chci!! :D Ale snad to jde.. :) Pro jistotu sem si uložila jen samotné záhlaví s pozadím a dvěmi fotkami,takže všechno v záhlaví můžu ještě udělat znova nebo poupravit.. ;) No,doufám že se změna líbí i vám.. :) A jak vidíte v titulku článku,název mě nenapadl žádný moc originální.. :-) => G&G (Grey & Green) :-) Ale graficky se mi to líbilo a nechtěla jsem zbytečně trápit svou mysl skládáním slov jen pro název designu.. :D Tady ještě klasický,typický náhled designu v blogu..:
www.site-of-pink.blog.cz / www.alecia.er.cz

Hotovo!!?..

25. února 2010 v 18:33 | *m!ss_Corky Moore*
Zdravím vás moji bobíci.. :D
No tak hned na začátek,už jste si asi všimli,
že sem se pokusila nějak "urobit" ten nový design.. ×) Nevím jestli úspěšně,nebo ne,s tím už mi pomožte sami.. =D No aspoň záhlaví se mi teda líbí,i když celkově si teď z toho dessu nějak nejsem úplně jistá... =P Třeba se mi to jenom zdá,ale když sem dělala záhlaví a měla jsem ho uložené a viděla jenom jej samotné,tak sem z něj byla nadšená,vypadalo/a vypadá/fakt cool..:),ale (xD): Jak už sem napsala,jak jsem to postupně donastavovala přímo na blog a už jsem k tomu musela nějak připojit okraje,barvy a tak,tak si nejsem úplně jistá jestli to tak můžu nechat..,nebo já nevim jak to říct,prostě si s ním nejsem na 100% jistá.. xD (I když zas tak horzný to snad neni..) => Řekla bych,že to dělaj ty okraje stránky,protože jak sem řikala,tak záhlavko se mi líbí,pozadí stránky pěkný,to jako je tam danej obrázek kde je jenom z programu-kapátkem přendaná stejná barva,jako je v záhlaví v pozadí,aby to ladilo/to tak dělám obvykle vždycky,aby splynulo tím přechodem záhlavko s pozadím,a celou stránkou.. No písmo => jsem taky našla vyhovující v podrobnějších kódech >takovou svítivou růžovou,jak vidíte..×) *Menu => V menu je taky obrázek z tou tmavší bílou,která je v pozadí stánky..,no a písmo stejný jak u stránky,takže tam není problém (jenom musím donastavit ještě ty popisky jako archiv,rubriky atd. jinak,protože tou úplnou bílou,jak bylo v přechozím desu,nejsou skoro vůbec vidět..) Odkazy => ,jsem dala jenom s barvou písma/bez výplně pozadí/a jenom čárkovaným podtržením u aktivních..Pak bych chtěla z těch více organizačních věciček upozornit na zápatí.. => (+konec stránky) Toho jste si nejspíš nevšimli,i když je tam změna už celkem dýl,ale pochybuju že někdo jen tak projíždí celou stránku až dolů.. :D =) Ne,ale jako píšu to proto,že sem tam udělala jenom nějaké úpravy,napsala tam nějaký text o blogu,jak to tam obvykle bývá (xD) a do úplného nejdolnějšího řádku v zápatí dala jenom nápis webovky... Tak,dneska je mi sice dost špatně,a zítra ani nejdu kvůli mejm "marodním problémům" (xD) do školy (btw:ne že by mi to vadilo :D),ale mám teď zas náhodou dobrou náladu,a dneska mě nějak dost baví vám tady psát/takže ještě pár slov napíšu/ =>vrátíme se k začátku článku,což znamená,že se ještě vyjádřím k okrajům stránky.. (jestli to ještě dotrpíte :D). Ty dělají u tohohle dessy/nebo mě to aspoň tak příjde/největší problém.. =( Fakt si u desu něčím nejsem jistá (xD),ale těma docela nejvíc.. :D No to znamená asi tohle>v okrajích je dán obrázek jak v pozadí stránky,bez jakéhokoliv textu,do kterýho sem dala zase přesně kapátkem danou barvu,nabranou z toho písma do růžovo-fialova v záhlaví.. (+jsem k nim dala tenký černý rámeček).. No na začátku jsem tam zkoušela dát třeba ten samej obrázek s tou tmavší bílou co je v pozadí stránky,ale to zase vypadalo opravdu podle mě divně.., :) >,Protože ta stránka byla najednou ještě s tím záhlávkem,které má v pozadí tu stejnou tmavší bílou barvu moc do toho bíla.. Najednou byl v té barvě celý blog,a můžu vám to zkusit ještě nastavit,ale fakt to nebylo nic moc,protože jak si můžete všimnout u té fotky vlevo v záhlaví,jak je opřená/leží/v té židli,tak tam od těch jejích noh jde stín u toho obrázku,který je samosebou tmavý,takže ten přechod najednou od záhlaví ke stránce a k okrajům vypadal divně,a tou bílou se ten stín ještě víc zviditělnil.. =P Tak jsem vás zase seznámila s desem,napsala něco o mym "stavu" (xD) a myslím že by to už mohlo stačit,ať netrápim vaše oči.. :D
  • Tak,třeba ste to někdo dočet až sem,takže vám můžu napsat,že cokoliv k desingu,nebo tak,klidně i negativní názory(i positivní :D),cokoliv můžete napsat,ráda dostanu třeba nějakou radu,nebo jestli by někoho ještě napadlo jak to nějak vylepšit,nebo např. konkrétně ty okraje,tak klidně..!! ×)
  • No a závěr-detaily: Ještě by bylo fajn,napsat co ještě budu dodělávat,takže jak sem psala upravit boxy písma v menu,potom/to už jste si možná všimli/je nový avatar v komentářích pro uživatele.. Ten co tam je teď (takový "sestřih" fotek z vystoupení na grammy-Glitter in the air/je moc pěknej,ale je možný/nebo spíš to chci udělat,že ten dán třeba pro sebe,nebo ho zrušim a udělám nový s fotkami s desingu,aby to bylo nějak jako celek.. (jestli mi rozumíte..Prostě chci vyrobit avatar s barvami a fotkami,které jsou v tom záhlaví.. Třeba se mi to podaří..) ;-* No a dál ještě možná trošku upravím komentáře/tím myslím barvu pozadí nových,hlavně starých komentářů.. A ještě chci upozornit na to,že nevím jestli je tu tenhle dess na nějakou delší dobu,mám víc fotek a nápadů =>konkrétně do bílo-tyrkysova(světle modra) -ale to se nechci opičit po Alecii.. :-),potom do bílo červena,nebo bílo zelena.. Takže je možný,že se tu do konce tejdne/třeba tak do neděle/objeví ještě nějaký úplně jiný,když s ním budu víc spokojená,ale jak říkám,tohle záhlaví je na druhou stranu náhodou supr,
-ale celkově pro mě ten design nepůsobí 100% přesvědčivě,ale možná v tom hledám zbytečně moc chyb.. Ale náhodou docela ujde.. Jak působí na vás..??
Ale jako docela plus,beru to,že se to tu tímhle světlým dessem tak rozsvítilo... :))
...............................................................................
pixelky Tak,to je asi všechno,teď jdu ještě k vám(dneska mám fakt nějak náladu psát-komentovat.. :D),no a ráda si pak přečtu něco od vás.. :)
Papa :-*
vaše *m!ss_Corky Moore*

Shrnutí..

29. ledna 2010 v 21:06 | °°P!nky_GirL°°
..dnešního dne..neboli: něco ke čtení+new dess..dnes jsem se doslova VYPSALA..:)
no....tohle si asi nikdo nepřečtete co..:( =D To je to, co jsem dělala dnešní den...:)
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
hojky všem :-) jak se vám líbí nový dess a.k.a. Lady purple P!NK ?? :D takže jednoduše: proč? protože už sem si ho okoukala,nevím jak vy, vy ste ho asi tak často jak já nevídali ti co tu nechodí pravidelně a hodně často ale mě se dneska o volném odpoledním dnu tkzv. "pololetní prázdniny" hodně zachtělo udělat nový dobrý dezz, takže dneska jsem převážně celý den na kompu..je to sice hrozný,já vim, ale dneska bylo tak strašně věcí na co jindy nemám čas na co se mi na kompu chtělo a bylo toho tolik co bylo zapotřebí, napsala sem článek do školního časopisu na únorový číslo, mělo to být do 18.týho ale už sem si takhle oddychla a zrovna to bylo téma do kterýho se mi chtělo, že sem ho napsala už teď a mám pokoj, vždycky jsem to posílala většinou přes termín :D No a pak už sem se dlouho,opravdu DLOUHO:)věnovala blogu:) Nějakou dobu mi dalo než sem udělala ve photoshopu záhlaví, okraje (původně měly být jiné) atd..záhlaví jsem tentokrát dělala déle(a to o hodně déle),než obvykle.. vždycky mě záhlavka extrémě dlouho netrvaly,ale dneska poměrně jo,nwim číím to je,působí pro někoho MOŽNÁ jednoduše,ale mě dal dnes docela práci :D no a pustila jsem se do nastavování, původně jsem si jen tak představovala u tohohle dessu jak chci aby to vypadalo, nakonec sem v polovině nastavování myslela že z toho zešílím a že se na tenhle dess prostě vykašlu že na to nemm nervy, protože zrovna dneska,jak "na potvoru" začal úplně pomalu pracovat compik (asi tím jak sem na něm byla celej den:D), no a to si dovedete představit když z hnědejch barev do tmavěmodro-fialovorůžovejch máte přestavovat každej krok, a jak dlouho ten každej krok asi trval se zasekanym kompem:D takže ještě k tomu jak to je ÚPLNĚ JINÝ styl záhlaví než desing předchozí, celkově ste museli žejo všechno přeupravit, písma a tk..no ale nakonec=je to tady a já jsem šťastná že to ke konci přece dopadlo a je to tak, jak sem si to na začátku představovala, což se moc často nestává :-) no a teď změny:takže určitě všechny co souvisí se změnou desingu logicky-tkže záhlaví, pozadí stránky,okraje,barvy zápatí, barvy písma. Dále jsem udělala ale i pár změn které by s neW deSsEm ani tK nEmuSely sOuViSeT:a tO:změna TYPU písma, avatary v komentářích-změněné jak pro nepřihlášené uživatele tak pro mě, (oba dva p!nk+carey). no a nazávěr sem si nechala MENU:moje milvoané ZATRACENÉ:) menu...z toho šílím celou dobu co mám blog, měla sem tam ten divnej obrázek s čajem copy with source,peace,ten nápis peace 4EWA a tydle blbosti z 11nácti let:),co mi rušily dessy hrozně mě to štvalo a nenašla sem odkaď to dát pryč, to jsem totiž si na blog dala úplně když sem ho zakládala:to na mě "vybaflo" v úvodních krocích no tak sem si to tam dala ty věci+tu anketu názor na P!NK(to jediny se mi tam líbí a byla sem ráda že tam mam:)) no ale pak koukam do menu,do volitelnejch boxů,do profilu kam sem si někdy dávala obrázky,že byly vidět v menu no a tak ja vlastně ani nevěděla ODKUD si to odstranit,až dneska po dělším nastavováním dezu sem si uvědomila že to bude po tom změnění systemu blog .cz v položky menu no tam byl nějakej box tak sem ho přetáhla zpátky a fuč-hurééy :D no anketu sem tam nechala,jak vidíte, takže hlavní změny se týkaj menu, místo v pravo je vlevo,jsou tam odebrané "rušivé elementy":P ,a změněné písma. No tolik o vzhledu menu, teď o obsahu: odebrala sem ty věci jak už sem psala, ZMĚNILA ANKETU,z názoru na best CD P!nk takže hlasujte, kdo jste ještě předtím nehlasoval, no a pak taky jsem konečně přidala oblíbené stránky kde sem si vypsala nej affíky :) předtim sem je bohužel neměla zveřejněné v menu za co se omlouvám ,takže teĎ ok napravenoo :D No a to je všechno..dneska se jinak nic EXtra nedělo, tak doufám že se vám změny líbí! budu MOC ráda když mi napíšete VŠICHNI názory to comments... :-* dneska jsem tady udělala dost radikálních změn,doufám že k dobrému, blog trošku tím myslím "dospěl" i takovým "dospělějším" tímhle dezem. Název desSu: Purple_Lady* Hodnocení: no tak po té velké námaze na konečnej výsledek musim dát 100% :) ne že yb byl tak úúplně NEJNEJ nejdokonalejší,ale celkově to je jak sem chtěla,barevnost se mi líbí,menu taky,celkově mi to v blogu ladí a změnila sem k lepšímu několik věcí takže nakonec za to všechno dávám 100percent :D
Tak už sem unavená, bobani ahoj zítra, těště se o weeku přidání článku.
PS: nezapomeňte si nahrát v neděli ve 2:00 na ČT2 Grammy Awards 2010, nebo se přímo koukat a držet palce P!nk !! pA a piště váš názor..potěšítě mě.. aHoJ :-* xox

Dess č. 3 + new Affs

12. prosince 2009 v 15:41 | °°P!nky_GirL°°

1) desing

Ahojky všem :)
Promiňte že jsem tu teď delší dobu nic nedala,
ale čekala sem až se naskládá více commentů a mezitím sem shormažďovala materiály na new články, a dělala dess, jak vidíte :D
Vím, že předešlý se mi moc nepovedl,
tak teď se to sanžím trošku napravit, tak mi zase prosím napiště jakékoliv názory na tenhle růžovoučkej dess =) ;)
Jinak všem děkuju za návštěvnost..
Desing je zase dělanej úplně mnou..žádná sláva ale lepčí než předtim(aspoň já myslim ;)) ale já mam pokaždý problém,
že neumim nic úplně dobrýho vymyslet...
Dřív sem dělala parádní dessy,
ale ted uz mam jen photoshop a odesel mi photophilter, kde sem byla zvyklá dělat blendy a coláže...
A ted mi dessy uz moc nejdou :D
Mozna je to i tim ze na ne nemam tolik casu.
No už zase se mi z tohohle dessu líbí jen záhlavko ;)
A ani to neni dokonalý,
protože nemam uz vice programu
a ještě sem neměla moc času
a dělala ho mezi osmou a devatou hod. ;)
Tak pisnete a hlasujte v ankete...
desing jsem dělala z tohohle podle mě úžasnýho,
krásně roztomilýho obrazku:D :
obrázek je z: www.google.cz
Název desu: *Lovely and cut P!nk*
výsledný dess:

2) New affs

Tak a za druhé - mám new affilates. Fan stránka,také o P!nk.. <3

Webmiss: Peggy
´Bout: P!nk
Since: 2008 (cca)

Děkuju za spřátelení!
Jukněte k ní, ma zajímavé články a materiály o P!nk, a krasny desing ;)

P.S. Ještě jsem do horního vol.boxu přidala nějaký hezký videjka,
myslim že dokonalý, kterých jste si možna už všimli...
Tak snad se vám budou líbit ;-) 

Xoxo:-*
°°P!nky_Girl°°

Dess č. 2 - Pink and grey streeps

6. prosince 2009 v 13:34 | °°P!nky_GirL°°
Ahojky. Tak jak jste si asi vsimli,je tady novy desing. Myslim ze se docela povedl, az na to, ze uz po jednom dnu, jako vzdy se mi moc nastaveny na blogu nelibi ;) ale to bych delala obden porad novy dess...Ale myslim ze lepsi nez ten predtim je v tom ze je rize AUTORSKY BY ADMIN!! =) Padla tady predtim pripominka ze ten predesly desing to zahlavko nebylo moje..Tak jen vzkazuju ze pokazdy si musim hledat obrazky z kterych ten dess budu delat a ja si tento pict na zahlavi nasla na verejny strance z obrazkam www.deviantart.com (kde obvykle na dess hledam) a ulozila si ho a UPRAVILA..i ruzne uz pozadi okraje barvy atd byly moje, ale dotycna mela pravdu,. nebyl to mnou vytvoreny obrazek .-)) Tak ted vas muzu ujistit ze to je ciste MÁ PRÁCE. Tahle tvorba desingu probihala zadnym hledanim obrazku (krom toho obrazku p!nk v zahlavi) ale jinak sem ve photoshopu zacinala s ciste bilou vrstvou, na ktere sem dala barvu pozadi, s dessem mi pomahal muj nejlepčí kamarad, ktery u me tou dobou byl.. ;) Dalo nam docela praci z tohohle obrazku:
vytvorit to (ve vysedku myslim moc zajmavy)pozadi a překrýt ty proužky tak, aby se shodovaly a nejak to dotvorit :D na to jsem az davala pismo, slogany atd.. + obrazek P!nk, ltery jsem musela oriznout a na zacatku kdyz sem si ho nasla a ztahla na dess vypadal takhle:
Tak to já jenom pro vysvetleni,aby nepadly commenty, ze je to zkopirovane zahlavko :D
Zdroje dessu: obrazek prouzku a P!nk ze stranky www.deviantart.com
Autor: admin = °°P!nky_GirL°°
Nazev dessu: Pink and Grey Streeps
No a nakonec dess vypada takto:
okraje jsem dodelavala pozdeji a narychlo,tak ty nejsou moc dokonaly a moc do toho neladi mnoo..uzbavam ;)

A Jak dluho tu bude: ?? tak to vazne jeste nevim..ale myslim ze brzo me prejde nalada zas na trochu "tvrdsi"...myslim ze by byla s P!nk treba hezka kombinace cerveno-cernej..!!? ;) nepride vam tenhle takovej moc...no pstě - ruzoveej?? ;) =) ???? No napiste mi nejake vase nazory do commentů, at vim jak se vam libi..davam k clanku i anketu na vas nazor, a jestli je lepčí nez ten predtim :D Tak zatim ahojeec ale dneska doufam!! (i kdyz me mamka opet, a pravem zahani k uceni matematiky na pondelni test z poměru) pridam clanecek, v kterem trosku odbocim od P!nk (i kdyz i s ni chystam v nejblizsi dobe clanek a pridam sem diskografii) a pisnu neco malo o vcerejsim dnu (taky neco z myho zivota-se vyjimecne vykecam a neco napisu) také o včerejším Mikulášovi=to myslim ze se pobavite..no abychom tky uplne neodesli od smyslu meho blogu, ktery je samozdrejme nejvic a hlavne o P!nk,tak k tomu clanecku se mi myslim podarilo nejit jednu docela hezu fotku s P!nk k MIKULASKEMU TEMATU xDD ;) Tak ja chvili vlitnu na to uceni, pce sem si vcera celej den uzivala a ted do obeda tky a nic nedelala - jako vetsinou co je u me zvykem se mi do toho uceni a do niceho o weekendu vubec nechce =) a pak nejak odpoledne nebo v podvecer jeste doraziim!! ;) P.S. jinak dekuju vsem za nazory k clankum, a za commenty..doufam ze se mi i ted vyjadrite v ankete a v komentarich taky neco pisnete ;))

xoxox lofe juu :D
°°P!nky_GirL°°

nove nastaveny avatar:

Jak se vam libi??

Rozjezd! (+ dess č. 1)

27. listopadu 2009 v 21:49 | *m!ss_Corky Moore*
Ahojky lidi!
Po dlouhý době, než jsem měla čas se vrátit k blogování (což je od letních prázdnin .-)) jsem z5 a dělám upravy na blogu. Tento blog (pro informaci) je jediny ktery je muj funkcni a na ktery budu nadale chodit! Po dlouhé době, co jsem sesmolila pár hezu obrázků se konečně objevil new dessing!! hurraay xDD
Není to ještě dodělaný, teď už musim spinkat a nestiham, ale zitra sem URČITĚ hodím new článek a nějaký videjka a report xD podle času.. mno a samo musim dodělat ten dess, tkže se na něj pliisky zatim nekoukejte moc kriticky, pče neni hotovi zapati a nejaky pisma a barvy odkazu atd.. Mno jen davam zpravu ze uz teda je nejakej cas a blog se ROZJIZDII xD takze zatim papaa

Bets
 
 

Reklama