Diskografie,CD,Alba

P!nk vydává další singl - Glitter in the air!

7. června 2010 v 15:37 | *m!ss_Corky Moore*
  • P!nk vydává svůj další singl z obrovsky úspěšné desky Funhouse. Tentokrát se jedná o kouzelnou a mnou zamilovanou píseň Glitter in the air. Možná si někgteří z vás pamatují - vždyť Glitter in the air nedávno jako singl vyšlo..?? - jednalo se ale o speciální verzi singlu po Grammy awards 2010,kde P!nk naprosto očarovala svým živým vystoupením právě z GITA,tohle je ale klasické vydání písně jako singlu. Cover singlu je tady:
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz
  • Singl bude k dostání na iTunes,a to od 15. června 2010,a bude obsahovat klasickou verzi studiové nahrávky Glitter in the air z CD,a live verzi z Austrálie!

Tak jak jste s ním spokojeni? Mě osobně příjde,že mohl být originálnější.. Fotku použili krásnou,jenže je k letnímu turné a s Glitter in the air nemá žádnou souvislost.. Cover JE pěkný,ale k takové kouzelné písni jako ja GITA bych čekala něco "krásnějšího".. Každopádně s písmem si mohli vyhrát stylisti coverů singlů více,nebo ty tečky jako glitter mi tam moc nesedí.. :) Ale rozhodně jsem moc ráda že P!nk jako singl vyadává Glitter in the air,protože je to nádherná píseň a je bezva že bude mít taky sólo vydání.. :) Co říkáte vy?

Diskografie + anketa k CD

17. prosince 2009 v 19:34 | °°P!nky_GirL°°
AHojky...
____________________________________________________________________

Diskografie - 5 sólových desek P!nk:
Většina z vás už asi tohle všechno zná, já ale na svůj blog pro ty, co třeba nevědí všechny track listy a neznají obálky atd., nebo píšu určité zajímavosti a údaje, které by pro vás mohly bejt zajmavé a nemuseli ste je znát :D přidávám krátkou diskografii P!nkčiných CDček + soutěžní anketu o vítězné vámi zvolené "BEST" CD P!nk, takže hlasujte v anketě o nejlepší CD-podle vás.... ;)

1. Can´t take me home


První album P!nk je Can´t take me home, které vyšlo na počátku kariéry P!nk, kdy ještě vůbec nebyla tak známá, ale přesto se z tohoto alba zachoval hit dodnes, které P!nk zpívá jako např. There you go (nebo Most girls..) CD vyšlo 3.dubna roku 2000 (začátek Aleciiné sólové dráhy zpěvačky) a byla to éra kdy měla P!nk červené vlásky. :D Tohle album na P!nk pusobí jako projímadlo, a je v podstatě o tom, kdy byla děsně naštvaná na jednoho chlápka...

Track list:
1. Split personality
2. Hell Wit Ya
3. Most girls
4. There you go
5. You Make Me Sick (Radio Mix)
6. Let Me Let you know
7. Love is such a crazy thing
8. Private show
9. Can´t take me home
10. Stop falling
11. Do what U Do
12. Hiccup
13. Is it love

2. M!ssundaztood

Druhé solové album M!ssundaztood vydala P!nk v 19.listopadu v roce 2001, je druhé album P!nk. Éra, kdy měla P!nk růžové vlasy. Tohle album, jak sama říká brala za hloubější a ještě větší projímadlo :D Říká právě také, že album od alba je čí dál víc citovější, a během dvou let se postupně vyrovnává se vším, co ji v životě potkalo. Podle mě se toto album zapsalo ve fanouškovských hlavách, protože na něm je spoustu hitů, které P!nk zpívá doteďka, i na Funhouse Tour jako např. hity co se zachovaly z tohoto CD: Family Portrait, Just like a pill, Don´t let me get me a Get the party started..

Track list:
1. M!ssundaztood
2. Don´t let me get me (radio edit)
3. Just like a pill
4. Get the party started
5. Respect
6. 18 wheeler
7. Family Portrait
8. Misery (duet P!nk se Stevem Tylerem)
9. Dear Diary
10. Eventually
11. Lonely Girl
12. Numb (Dallas mix)
13. Gone To California
14. My Vietnam

3. Try this

Třetí album nejtalentovanější a nejkvalitnější zpěvačky zahraničního popu P!nk s názvem Try This bylo vydáno 10.listopadu 2003 u Arista Records.
Zajímavosti+co jste možná nevěděli:: Jedna píseŇ z alba: konkrétně je to Feel good time přispěla P!nk touto písní k filmu Charlieho andílci: Na plný pecky. (ve filmu si zahrála roli provozovatelky motokrosové rampy). Tuto píseň napsala ona spolu se zpěvákem Beckem. Produkovala jí potom spolu s umělcem Williamem Orbitem. Další zajmavosti o albu: Osm ze třinácti písní z Try this napsala P!nk s Timem Armstrongem. Prodej tohoto alba byl údajně menší než u CD M!ssundaztood. Z CD Try this se zachovaly hity např.: Trouble, God is a DJ, nebo Last to know, už méně známá píseň.. S vydáním alba Try this P!nk absolvovala první velké turné po Evropě, kdy poprvé zavítala i do ČR!!

Track list:
1. Trouble
2. God is a DJ
3. Last to know
4. Tonight's the Night
5. Oh my God
6. Catch Me While I'm Sleeping
7. Waiting for love
8. Save my life
9. Try too hard
10. Humble Neighborhoods
11. Walk away
12. Unwind
13. Love song (tohle je srdeční záležitost,já osobně tuhle píseň mám strašně moc ráda a patří mezi velmi citové a JEDNA Z mých nejoblíbenějších P!nkčiných pomalých písní)

4. I´m not dead

I´m not dead = 4. studiové album P!nk, vydáno 31.března 2006 se změnou vydané v LaFace records.
P!nk si před tímhle albem dala chvíli pauzu a byla se svým manželem Careym a skládala nové písně právě pro desku I´m not dead (Nejsem mrtvá), která už podle názvu byla zpěvaččiným návratem po pauze. Toto album jak sama říká je o tom být živý,divoký, ne sedět doma na zadku a mít ústa zavřená. =) U tohoto alba všichni zajisté uznáme že se největším hitem stala dokonalá píseň Stupid Girls, kterou mám strašně ráda, a jak všichni víme má senzační text a paroduje v ní P!nk všechny namyšlené fifleny a barbínky jako je Paris Hilton, Britney Spears, nebo Jessica Simpson..atd.. =) ;) Dalším hitem z tohoto alba je např: Who knew (píseň o tom jak P!nk ztratila kamaráda, který se předávkoval drogami). To ale nejsou všechny známé písně, které se staly hitem, dále to byly např.bombové písně jako např.pomalé: Nobody nows a Dear Mr. President, ve které P!nk zpívá a promlouvá k presidentovi Ameriky (tehdá byla píseň myšlena na George Bushe), ve které se zpívá o tom, jak může usínat a probouzet se, když tisíce dětí umírá, nemá své rodiny, umírá ve válkách a na hlad a nemají kam jít...... Píseň Dear Mr. President, se dokonce jednu dobu právě kvůlu urážce George Bushe dokonce zakázala hrát v rádiích. Další rychlou hitovkou je dokonalá písnička Leave me alone(I´m lonely), a U + Ur hand,které se také z tohoto alba zařadily mezi velmi známé...

Track list:
1. Stupid girls
2. Who knew
3. Long way to happy
4. Nobody knows
5. Dear Mr. President
6. I´m not dead
7. Cuz I Can
8. Leave me alone (I´m lonely)
9. U + Ur hand
10. Runaway
11. The one that got away
12. I got money now
13. Conversations with my 13 year old self
14. I have seen the rain (featuring James T. Moore)

5. Funhouse


Paté solové studiové album P!nk, zatím poslední, které vyšlo v roce 2008, patří určitě mezi nejvydařenější zahraniční popové music..Myslím, že mezi lidmi se stalo možná i nejpopulárnější ze všech P!nkčiných alb...Pilotním singlem z desky je skladba "So what". Hlavním singlem, stejnojmeně, jako album je také píseň Funhouse. Další velice známé skladby, ostatně jako je celé toto CD, plné skvělých pecek, i pomalých písniček, jsou skoro opravdu všechny.., např: již zmíněné So what,Funhouse,Sober,Bad influence,Please don´t leave me,I don´t believe you, Glitter in the air..atd..Mohla bych zmínit celou desku, všechny písně jsou skvělé a všichni je známe. P!nk s tímto albem uspořádala v pořadí třetí obrovské turné v její kariéře po Evropě, a to Funhouse Tour 2009, kdy potřetí zavítala také do ČR a to do Prahy 19.11. 2009 v O2 aréně. (koncert byl nejlepší zážitek v mém životě,prostě dokonalost)!!!!Více o tomto albu snad psát nebudu, protože je poslední a myslím, že ho všichni znáte. Jen ještě na závěr přihodím poznámky jako např. že P!nk na této desce spolupracovala mimo domov a poprvé v jiných místech,než kdy jindy (navštívila spolupráci například v Londýně) s umělci jako Tony Kanal, ze skupiny No doubt, jak sama v rozhovoru uvádí, a s jeho autorským partnerem Jimmym Harrym, se kterými se do práce s nimi opravdu zamilovala a napsali společně fakt dobré písničky - Funhouse a Sober.!!!

Track list:
1. So what
2. Sober
3. I don´t believe you
4. One foot wrong
5. Please don´t leave me
6. Bad influence
7. Funhouse
8. Crystal ball
9. Mean
10. It´s all your fault
11. Ave mary A
12. Glitter in the air
13. This is how it goes down
+ bonusy, o kterych jsem ani ja nevedela ze na albu jsou a patří do něj xD :
14. Could´ve Had Everything
15. Why did I ever like you
___________________________________________________________________
Tak doufám, že jsem to napsala srozumitelně a budete s článkem spokojeni a dozvíte se zajmavé informace..Tento článek jsem napsala sama, doufám že budete spokojeni..no tak něco napište do commentů =D a kopírujte se zdrojem,protože mi to dalo docela práci :O)

xoxo:-*
°°P!nky_GirL°°

**A hlasujte v anketě o nejlepší CD P!nk,jsem zvědavá,jak soutěžní anketka dopadne...**
P.S. Děkuju vám všem za krásných 18 komentářů v posledním článku..!!!! :-* *muck*
 
 

Reklama