Funhouse Tour

Funhouse Tour - Photo #Set 1

11. března 2010 v 11:00 | *m!ss_Corky Moore*
Ahojky..První bych vás chtěla krátce seznámit s touhle rubrikou,respektive dvěmi rubrikami založenými na stejném principu.. ;) Rubriky "Funhouse Tour" a "I´m not dead Tour"... Mohli jste si jich už všimnout,protože založené už jsou déle,a v každé i je určitě jeden článek nejmíň..No ale já jsem nedávno dělala v rubrikách trošku pořádek,ty které mi chyběly jsem doplnila,ty co přebývaly odstranila,nebo jsem zjistila,že třeba dvě jsou založeny na stejných věcech,takže sem nějaké zjednodušila,nebo "spojila" dohormady.. :) No a v těchto dvou rubrikách,bych chtěla trošku přidávat do archivu,a zaznamenávat víc věci z turné.. Takže budu do těhle dvou rubrik přidávat postupně: za a) fotky from tours a za b) hlavně! => hlavně sem budu postupně po jednom přidávat videa jednotlivých songů,které P!nk na jednotlivých turné předvedla.. Jednoduše jedná se o videa z DVDček zmíněných dvou turné,později připojím i Try This Tour.. Takže budu to brát podle track listu,a postupně chci do archivu těhle rubrik zaznamenat všechny songy (respektive videa) z DVD - Funhouse Tour live in Australia,a I´m not dead Tour DVD live from Wembley.. Nejspíš většina z nich DVD máte a znáte,ale mám tady i holčiny které třeba I´MND DVD nemají.. Ale stejně jsem to tak jako tak už delší dobu chtěla updateovat,protože sem projížděla rubriky a zjistila,že tady z turné moc věcí nemám.. Takže,protože tenhle článek je taky přednasatvený,a já jsem pořád pryč,bude to zatím jenom takový "úvod" do rubriky Funhouse Tour..Takže jsou to jenom fotky ze začátku koncertu,oblečení,které měla P!nk na začátku.. :) Jedná se jenom o pár fotek,ale i tak doufám,že se vám budou líbit.. ;) (I celý článek,s tím textem a popřípadně mi krom k fotkám,napíšete názor i na to s rubrikami,co jsem vám právě sdělila.. :D)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Já mám ty fotky děsně ráda.. :D
Jsou i v super kvalitě,a naše slečna růžová je na nich prostě dokonalá... :)
↓↓↓↓
Nejvíc tady na té první > to je dokonalá fotka,je tam překrásná..Tuhle fakt miluju.. :-*
↓↓↓↓
-klik na celý článek.. ;)

!HOT! ACTUAL! - video P!nk with Carey So what on Funhouse Tour!!!

21. prosince 2009 v 18:14 | °°P!nky_GirL°°
Jistě jste si na několik blozích všimli těchto fotek, P!nk s Careym, články s nadpisem Carey překvapil P!nk atd...Jsou opravdu rozkošný... :)
Tady máte fotky (vím že ty dvě základní znáte,ale tady je jich víc):
♥♥♥
tohle foto je překrásné: ♥
tohle je nejrozkošnějšííí: ♥
Tohle je prostě rozkošný,dokonalý !!! =D já ty fota miluju...♥♥♥

Carey byl domluvený s jedním z P!nkčiných tanečníků(s Leem), že jsi vymnění roli v choreografii v písni So what na Funhouse Tour.. Takže místo Lea tam stál Carey,p!nk byla velmi překvapená a působila šťastně..!!! :) Byla překlvapená křičela,nakonec si na něj sedla =) Prostě dva zamilovaní Live at Funhouse Tour..Byl to poslední koncert funhouse tour ( v Německu v Hannoveru),tak ji přichystali chlapci překvapení =) No ale tohle všechno víte, já ale přináším exklusivně hot news, VIDEO z tohoto okamžiku..!!!!!
Ještě jme si s blogaři u těchto článků u těhlech fotek psali,jak bychom byli rádi za video,že je škoda,že ještě není nikde známo.. A JÁ AKTUÁLNĚ TOHLE SENZAČNÍ VIDEO PRO VÁS MÁM!!! tady:
Koukejte na ten výraz P!nkushky když mu odkryje tu kapucu :D =)
To je prostě senzační! :)
Tak si to zkoukněte,myslím že stojí za to, nebo jak je ta polštářová bitka a Carey je tam polonahej,nebo jak ho tam P!nk líbá a je tam mnoho takových super momentů..
Jsem jedna z prvních, který má tohle video,které nikdo nemohl sehnat, u sebe na blogu, takže:
!!!!KOPÍRUJ SE ZDROJEM!!!!
°°P!nky_GirL°°
xoxo :P ♥


 
 

Reklama