Interwiews

P!nk on Oprah Winfrey Show! Interview+performance!

6. února 2010 v 12:18 | °°P!nky_GirL°°
Myslím, že je nám jasné, že se P!nk za své excelentní živé vystoupení na grammy, dostala mezi hvězdy na internetu,a zaplnila největší známé americké televizní show. Jednou z nich,o které se nejvíc mluví byla včera natáčená Oprah Show. V rozhovoru P!nk mluvila o tom, proč se jí lépe zpívá při těžké choreografii ve vzduchu,narozdíl od zpěvu na podiu, nebo o manželství s Careym, a nebo o jejím vystoupení na grammy... A nakonec vystoupila s písní I don´t believe you - její komorní krásná verze s kytarami...Vystoupení s I´dont believe you z alba Funhouse myslím bylo podařené,nevím jak vám,ale myslím že P!nk to tam neuvěřitelně slušelo! Co si tom myslíte vy?? Mě příjde,že tam má krásné doplňky,jak ve vlasech,tak na sobě,a je překrásně nalíčená..podle mě je tam nádherná.. Vystoupení bylo krásné,a komorní,jak známé z tour,a myslím že se celkově tahle show vyvedla...
Tady live performance on Oprah Winfrey Show:
krásný.....
Video s vystoupením si ještě můžete shlédnout --TADY-- kdo chcete,přímo z officiálních stránek Oprah Show,ale zase myslím že kvalita je stejně dobrá a mně se to z téhle stránky trochu sekalo,nevím jak to půjde vám..

!No a mě se dokonce podařilo najít CELÉ INTERVIEW s Oprah!!
Omlouvám se,sice je opravdu v hodně špatné kvalitě,ale nikde jinde známé ještě není,takže aspoň že vůbec!! :

PART 1
PART 2:
Druhá část už je možná trochu zbytečná,obsahuje vystoupení I don´t believe you,ale stejně je tam ještě velkou část rozhovoru! Je to bohužel ve špatné kvalitě,ale až se to objeví official,dám to sem ještě v lepší kvalitě a s nějakým menším překladem.
 • P!nk sat down with Oprah today to discuss her jaw dropping Grammy performance, touring and how she keeps in shape. She also performed her hit single "I Don't Believe You" for the audience.
 • P!nk si sedla s Oprah,diskutovali o jejím "čelisti padajícím" grammy vystoupení,a jak se udržuje ve fromě. Také vystoupila s jejím hitem - singlem I don´t believe you, pro publikum.
Twitter,který P!nk zanechala po natáčení:
-en: Oprah was fun. She's very beautiful and her energy is pure power. I don't think I sound my "best" at 7 am, but atleast sound came out.
-cz: Oprah byla zábavná. Ona je krásná a její energie je čistá síla. Nemyslím, že zním nějak "nejlépe" v 7 hodin ráno,ale aspoň zvuk vyšel.
_______________________________________________________________________________________
article was written by me..
All was transleted by me...
odkazy,videos-searched by me! ThanX for your copy with my source! :)
↓↓↓↓↓↓↓↓

P!nk and Carey on Rove 2009

16. ledna 2010 v 20:43 | °°P!nky_GirL°°
 • Dvě části videa - Rove interwiew z roku 2009 během Funhouse Tour v poměrně pěkné kvalitě.. Shlédněte si obě části, myslím že stojí za to až do konce..
 • PART 1: uvidíte P!nk s moderátorem show při rozhovoru na "Funhouse stage" - moderátor se podívá na kulisy: Páni,to je úžasný. A P!nk na to: Yeah,THIS IS FUNHOUSE.. Přesně tak,TOHLE je prostě Dům srandy...k tomu nemám co dodat..
 • Na začátku inerwiew je roztomilé obrázkové seznámení s P!nk a Careym, a nakonec i jako hvězdný pár dohromady.
 • část 1. je velmi dobře udělaná a upravená,jsou tam dokonce dokonalé ukázky z Funhouse show! P!nk mluví o tom, jak je to pro ní krásná zábava a co je to vůbec Funhouse,pak mluví o písních např. Family Portrait a Sober...
 • Ve videu můžete celkově vidět ukázky z videoklipů Sober, Family Portrait, Who knew, Please don´t leave me,nebo v druhé části už delší ukázky videoklipu So what- ta část videoklipu ke konci společně s Careym.
 • Začátky videa jsou rozhovory,ale dokoukejte video, ke konci první části P!nk říká, že Bungee jumping je super,má ho ráda,a jsou to zklusit,předvede se P!nk a pak velice vtipně moderátor,P!nk nejenže jí to moc sluší ale je tam skvělá :)
 • Ke konci také odpovídá na otázku: Jaké to bylo stát na pódiu s careym? P!nk odpovídá jednoduše: Awesome,awesome..!!
 • PART 2: Hned na začátku druhé části je carey,malý rozhovor s ním a pak vynikající jeho triky na motorce, páni ja být P!nk tak se o něj někdy docela bojim:) Rozhodně to skoukněte,to co tam předvádi, WOW!
 • V motokrosovém ráji na rampách společně s Careym se potom objeví i s moderátorem také P!nk. Pak jsou tam pořád spolu,běží tam také ukázky z videoklipů,a na konec odpovídají po jednom na rychlokvíz o 5ti otázkách :) Víc už se podívejte ve videjích.
 • + napiště mi vaše ohodnocení :)
MOJE HODNOCENÍ: *****


Copy with source!
 
 

Reklama