News

Happy 31 birthday for P!nk!

12. září 2010 v 14:23 | *m!ss_Corky Moore*

8. 9. 1979

 • Před čtyřmi dny,oslavila naše láska 31. narozeniny.. ♥ Nemůžu uvěřit tomu,jak rychle ten čas pořád utíká,ale 8.9. 2010 je P!nk 31 let.. Ze celého své P!nkovního srdce se ke všem přáním připojuji,a přeji vše nejkrásnější,a nejlepší v dalším roce života.. Určitě krásný,spokojený život,samozdřejmě napořád s Careym,ať se jim všechny plány vydaří,podaří se jim jejich vysněná rodina a miminko brzo přijde v pořádku na svět.. Ať tu naší lásku už čekají samé krásné věci,a přes negativní ať se přenese v dobrém,a taky přeju zdraví,aby méně kouřila (:P),lásku,štěstí,a pak pořádný boom po miminku snad co nejdřív zpět k fanouškům s novým CD!.. ;) ♥ Milujeme tě P!nk,slovy ani nejde vyjádřit za co všechno ti děkujeme,a co ti / si přejeme.. Doufám že pro tebe něco nádherného Carey s rodinou vymyslí! Protože to si sakra zasloužíš.. ;) Určitě to skvěle oslaví..
 • Happy,happy B-Date,our Alecia Beth Moore!!!
Thank you for everything.. We love you. Happy 31 birthdate!
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Doufám,že jsem tak celkově shrnula vše co jsem chtěla napsat,popřát,a teď už snad jen vyzvat vás,abyjste také napsali aspoň ty dvě slůvka happy birthdate,nebo víc k narozeninám.. ;) A kdyby ne,snad jsem ve článku shrnula přání za vás všechny... ;)

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

P!nk´s greatest hits album - already in November 2010?

31. srpna 2010 v 12:00 | *m!ss_Corky Moore*
 • Vydání alba největších hituů už v listopadu 2010??
 • Svět dostal zprávu,že by P!nk,měla kolem 22. listopadu tohoto roku vydat album největších hitů. Informace byla slyšena v řeckém rádiu Radio1,které představilo album v sekci "brzy příjde/coming soon".
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
Něco jsem ještě zkoušela pohledat,a zdá se,že zpráva je na více serverech! Tak uvidíme,jsem teda zvědavá! Otázkou je,co by zařadili mezi greatest hits.. :-)
Protože to je podle mě nespočet songů,co by se ani na 1 CD nevešlo... :D
No ale jsem moc zvědavá,jestli je to pravda,bylo by to fajn! ;)

© Translate by me,please copy with source!
Thanks to: PinkJunkie Nathalie,& pink.er.cz

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

P!nk´s Official Calendar 2011!

13. srpna 2010 v 18:56 | *m!ss_Corky Moore*
 • Takže,pro všechny kdo se těšili a doufali,mám dobrou,a novinkovou zprávu,opravdu je zveřejněn nový P!nkčin kalendář,na rok 2011! V Americe už je k dostání,a k nám by se snad co nejdřív měl dostat také! Tady máte pár náhledů kalendáře,které jsou zatím k dispozici+) Fotky jsou krásné. Určitě už je většina z vás skoro všechny zná. ;) Já osobně už se moc těším až na Vánoce zaplní mou sbírku a bude viset na zdi.. ;)
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
P!nk´s official Calendar - 2011:
Format: A3
Size: 420 mm X 297 mm
Cena: £ 7.99 (cca 240 Kč)
(tady ke koupi po internetu na serveru amazon.co.uk se slevou
registrované za cenu £ 5.83 (cca 175 Kč)

Já si počkám až bude k dostání u nás v ČR. V Bontonlandu. Ta cena mě celkem překvapila,
čekala jsem že bude stát víc,kdyby i u nás stál něco okolo 240 Kč bylo by to fajn. ;)

--Obrázky v celém článku--

Obrovská éra končí..Končí Funhouse.. Poslední koncert již dnes večer..

25. července 2010 v 22:30 | *m!ss_Corky Moore*
 • www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
   Tak,ať nebrečím dlouho,rychle do toho.. 14 měsíců dřiny.. 14 měsíců přejíždění ze země do země,14 měsíců lásky,smíchu,hudby a přinášení lásky a nadšení fanoušků.. 14 měsíců éry Funhouse. Nemůžu prostě uvěřit,že to takhle uteklo,a že to dnešní nocí je definitivně pryč.. Celé..Celé to období,které bylo naprosto dokonalé,a důležité! Velký zlom v P!nkčiné kariéře,velmi důležitý moment jak v hudbě,tak v životě,a to nejen pro P,ale i pro nás všechny.. Pro fanoušky a obdivovatele.. 14 měsíců pro nás a pro sebe P!nk obětovala,aby mohla dělat to co dělala.. Za to ani nejde poděkovat,ani nevím jak bych za tohle za nás všechny mohla poděkovat.. Za to že 14 měsíců přinášela naše hvězda teplo do našich srdcí.. Prostě nemůžu skrýt emoce toho že celý éra Funhouse,jejich pecek,celého CD,obou turné,cest,fotek,videí,informací.. - Že to všechno dnes končí..
 • 14 měsíců,2 obrovské neuvěřitelně senzační,úspěšné,dokonalé turné:
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
 • The Funhouse World Tour: Trvající celý rok,Turné přes 3 kontinenty! - Evropa,Amerika,Austrálie.. Za toto turné naše star stihla předvést dokonalou show v desítkách zemích,a to přesně neuvěřitelných 150 koncertů. První koncert se konal ve Francii,v roce 2009. 19.11. během tohoto turné P!nk navštívila i Českou Republiku,v pražské 02 aréně. Vyšlo také DVD - The Funhouse Tour: Live In Australia. Po konci světového turné si dala P ni ne půlroční pauzu,a hned začala jezdit po Evropě s letním turné pod holým nebem,s názvem The Funhouse Summer Carnival.
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
The Funhouse Summer carnival Tour 2010: P!nk v něm odehrála 34 koncertů,odehrávalo se jen pár měsíců,a jen v Evropě. tento letní karneval P!nk pojala jako letní závěr a dohru k CD Funhouse,a celé této velké kapitoly. Před pár dny,ke konci turné - 20.7. 2010 - vystoupila opět u nás,v Praze - Edenu (v Synot tip aréně),a přinesla nám opět dokonalou,neuvěřitelnou energetickou show nabitou akrobacií,a hlavně dokonalým zpěvem a osobností.. P!nk tedy během kapitoly Funhouse stihla odehrát 184 vymakaných,náročných,skvělých show,které kritici a fanoušci nemohli vynachválit.. 14 měsíců,a 184 × zvládnutá show.. A jaká.. :) Až neuvěřitelné.. A dnešním POSLEDNÍM koncertem během letního karnevalu - 25. 7. 2010 - v Norsku: Kristiandsandu,tohle všechno definitivně končí.. Pořád tomu nemůžu uvěřit,a nejdou mi skrýt emoce.. Během dne mi už dnes při čtení těchto informací a při přehrávání vzpomínek kapalo tolik slz!.. Věřím že pro většinu to je stejně emotivní jako pro mě,a budete na tuto nádhernou,neuvěřitelnou a maximálně úspěšnou kapitolu navždy vzpomínat.. Teď ještě všichni můžeme doufat aby vyšlo třeba DVD z letního turné.. ;)


Tak,a co se po dnešní noci bude dít dále? Nic.. Přichází pauza nejspíš na dlouhou dobu...

=> P!nk řekla,že teď opravdu nehodlá pracovat,a že si dává rok pauzu.. Taky si to po téhla kapitole tak moc zaslouží! P!nk s Careym začínají ale dokonce pracovat na miminku!.. Takže nejspíš všichni vzpomínejte na pražské koncerty,protože teď se pár let ničeho nového v hudební kariéře nedočkáme.. Hrozná představa třeba dva nebo tři roky čekat než se začne pracovat na novém albu.. No každopádně,docela to se mnou zamávalo.. Emoce,slzy,úsměv,všechno.. Ale až teď sem si na 100% uvědomila,jak moc jsem na ní závislá.. Co všechno díky ní mám v životě lepšího.. Co všechno díky ní prožívám,co mi ona přináší v hudbě,která je pro mě tak důležitá.. Jak moc bez ní nedovedu být.. A za co všechno bych jí měla poděkovat,a ani nevím jak by to šlo vyjádřit.. Hrozně to uteklo.. Éra Funhouse už bude do hodiny skončená.. P!nk teď stojí někde "on stage" letního karnevalu v Norsku,a volá: "Are you ready?"... :) <3 Nebo něco podobného.. A všichni si tuhle poslední show včetně P!nk určitě naprosto na maximum užívají.. A pak,všichni se rozejdou a půjdou domů,a P!nk odletí s Careym zpět do Ameriky,a tam na pěkných pár let zůstane,a za chvíli už tam možná budou žít s běhajícím mimčem,tak jim přeju tenhle krásný život,a zdravou holčičku.. :) Ale nemůžu zastírat to jak se mi derou slzy ze všech smíšených emocí okolo tohoto.. Ale tak,nebudu to popisovat jak kdyby umírala,jen je to zlom pro ní i pro nás,a teď budeme čekat,čekat na to že když něco končí,tak něco nového začíná... Možná krásnějšího,možná úplně jiného.. A možná se za chvíli která hrozně rychle uteče začnou objevovat fotky zakulaceného P!nkčiného bříška.. <3 Přeju jim dvoum,a celé rodině jen to nejlepší.. Ale ona na své fanoušky nezapomene,a příjde zpět.. Příjde,jen nemůže žít celý život pro nás.. Neskutečné díky zato co pro nás děláš.. Neskutečné díky za to co díky tobě prožívám,a za to jaké emoce díky tobě mě pohlcují.. Za to když pokaždé brečím,ať už když tě vytáhnou z pódia s obrovskou červenou róbou,nebo slétneš s křídly z karnevalové krabice,a já jen pokaždé řvu,pláču a prožívám co nikdy jindy..A můžu si říkat: Tohle je P!nk,je přede mnou,ona,můj největší vzor,půlka mého života,všechno.. A je tady v Praze,pár minut od mojeho domova.. Nechce se mi věřit že éra Funhouse je za námi... Za tuhle dlouhou dobu se toho tolik odehrálo,za všechno díky.. A to celému týmu,celé naší milované Funhouse Family,celé band.. Nebudu ani vyjmenovávat všechny: P!nk,Carey,Justin,Butch,Mark,Stacy & Jenny,Eva,Paul,Jason,Nikki a všichni s P!NK!... DĚKUJEME... WE ARE ALL P!NK INSIDE... <3 Bože,už mi zase slzí oči... :/:) <3

A TADY TWITTERY NĚKOLIKA LIDÍ Z FUNHOUSE CREW,JAK SE LOUČÍ A DĚKUJÍ..
Když sem je četla poprvé,tak ty zprávy mě dorazily,a kapaly mi slzy..

P!nk: "Dneska večer poslední show Funhouse Tour. Nemůžu uvěřit, že se to blíží ke konci. Tohle byly nejdůležitější a nejsmysluplnější roky. Jsem neuvěřitelně vděčná všem lidem, kteří to sdíleli se mnou. Moje rodina, moji přátelé po celém světě. Tak pojďme rozjet tuhle poslední noc!"

Carey: "Poslední den evropského turné. To byl výlet! Užili jsme si úžasné chvíle na úžasných místech. Ještě jedna show pro P!nk dnes večer a razíme domů. Dobrý časy."

Butch: "Dneska poslední show turné. Právě teď mám v sobě HODNĚ zmixovaných emocí. Nejlepší show vůbec a pravděpodobně nejlepší rok vůbec! Tak pojďme Norsko!"

Eva: "Poslední show tohohle turné dneska večer Norsku. Nemůžu uvěřit, že se Funhouse Tour blíží ke konci. Ale jaká neuvěřitelná cesta to byla!"

Jason: "Tohle je pro všechny, kteří přišli podpořit Funhouse Summer Carnival Tour (a pro ty, kteří nemohli, ale ukázali, že nás podporují i tak): DĚKUJEME za stvoření toho NEJBÁJEČNĚJŠÍHO, zábavou vyplněného léta VŮBEC!!! Vy všichni jste hustý a bez VÁS by to nebylo ono!!" 

Ach jo,my taky děkujeme.. :) A nadále vás podporovat budeme,a co teprv my?! Tolik díky za strávených skvělých dnů  a měsíců s vámi.. <3 Navždy.. Přeju dál všem co nejlepší..

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

p.s. zítra ráno už zase odjíždím,ale přednastavila jsem rychle něco,ale jen málo,snad jen jeden článek,možná dva,ale v posledních týdnech tu přibylo hrozných článků a některé ještě ani nejsou okomentované,takže podkladů tu máte dost,to se nebojte,projít si to můžete až dolů,hodně dolů,najdete hrozných věcí co jste ještě nekomentovali,takže budu moc ráda za vaši návštěvu i v následujících dnech.. ;)
 • A taky vám všem neuvěřitelný dík,všem P!nkologům,spřáteleným blogům i když nejsou o P!nk,všem kamarádům,lidem z blogu a z internetu,rodině,všem díky kterým jsem krom P!nk a Funhouse family mohla tuhle neuvěřitelnou éru prožívat a s někým sdílet a komunikovat tak jako jsme to společně dělali.. DÍKY.. A teď už jen štěstí do dalších dnů.. A na tomhle blogu to ještě jentak nekončí!!,s tím počítejte!! :D <3 P!NK NEUMÍRÁ,ANI NEPŘESTÁVÁ ZPÍVAT,JEN SE BUDE VĚNOVAT TAKY RODINĚ KROMĚ NÁS.. FUCKERS!! :DD A všichni pak společně budeme sdílet např. názory o rozkošné Moorové/Hartové,nebo o krásném Hartíkovi/Moorovi... :)) Moc bych jim přála holčičku.. Tak,a teď už konec.. Mějte se krásně,za pár dnů ahoj!! ;) <3

P!nk se pár dnů před pražským koncertem zranila v Norimberku!!

25. července 2010 v 17:10 | *m!ss_Corky Moore*
 • Ahoj všem,tenhle článek není přednastavený,hlásím se zpět z tábora,ale zítra zase jedu pryč.. :) No,ale protože teď se dělo tolik významných věcí,nemůžu nenapsat ještě min. dva články na blog.. :) Za prvé,v době kdy sem byla na táboře mi jedna kamarádka (praktikantka),která z tábora na koncert P měla jet taky mi v bazénu řekla: Hele,psala mi mamka smsku že se P!nk vážně zranila na koncertě v Norimberku.." A já jen.. - ?? What?? Jak jako?? Cože?? Jak se to jako stalo? Proč?? - "No že prý spadla"..
 • Divím se že sem tam v tom bazénu neomdlela.. :) No upřímně,vzalo mě to dost,dozvěděla sem se to ani ne čtyři dny před naším pražským koncertem v ČR,už sem byla celá natěšená jak mě táta s tou praktikantkou kterou jsme tam měli vézt bude odvážet.. No o první volné chvilce jsem  - celý den mimo a rozhozená - zavolala mamce,která mi taky hned řekla jestli to nevím,že má pro mě hroznou zprávu,jestli vím co se stalo apod.. :) No už sem o tom věděla,no a tak sem začala vyzvídat a bavit se o tom s mamkou,která mě teda docela uklidnila..,no,že to dávali i ve zprávách,že koncert nedokončila a že jí odvezla sanitka na rentgeny atd.,že snad nemá nic zlomeného,a že ještě ze sanitky psala z mobilu na twitter že se moc omlouvá,jak jí to mrzí,že se stydí (což samozdřejmě neměla za co) a že snad bude v pořádku a že následující koncerty by neměly být v ohrožení,že se cítí silně,jen jí vše hrozně bolí,že je pomlácená.. No,tak protože P!nk znám doufala jsem a věřila že ona je fyzicky i psychicky tak silná,že to bude dobré,že vystoupí,že to bude fajn.. Jen mě hrozně štvalo že se to vůbec stalo,přemýšlet někde v chatce v lese bez internetu a beze všeho kde je moje P!nk,v nemocnici,co jí je,jak se daří,nemohla sem si o tom nic víc zjistit,a mrzelo mě že se něco vůbec stalo i když sem věděla že náš koncert naštěstí není v ohrožení.. No jen mi ještě mamka řikala že třeba nebude moct dělat všechnu akrobacii jestli má pohmožděniny nebo tak,tak ať nejsem zklamaná.. No upřímně,bylo mi vážně líto i těch němců v Norimberku,že přišli o ten velký závěr (stalo se to před začátkem So what..)
 • No,a protože jsem byla teda pryč na tom táboře,tak se omlouvám že se tu to zranění a věci okolo toho,a okolo koncertu v tu dobu nemohly objevit,tak teď přináším pozdně. Tady máte videa z Norimberku,abyste viděli jak se to vůbec stalo,a ještě twitter od P!nk,který P!nk po incidentu hned zanechala pro fanoušky.
P!nk spadla z pódia!
Tady se podívejte na tohle videa,je v super kvalitě a je tam vše vidět!

(na druhém krátkém videu už jen pohled zezhora,kde je vidět že to byla docela velká rychlost,a je tam vidět jak úplně slítla dolů z podia..)

Jak se to vůbec stalo?
 • Tady vidíte,že incident byl před velkolepým závěrem - So what,když P!nk upínali do akrobatického kruhu v kterém se pak měla točit nad hlavami tisíce fanoušků. Je tam vidět že i Nikki to docela dost odhodila,a že se jí i snažily obě tanečnice chytat. Taky vidíte že to chyba Nikki není. P!nk tam zvedlou rukou do zákulisí a o pár vteřin později jasně ukazovala poté co se podívala na připnutí,že ještě NE,ať to ještě nepouští a počkají. No a pak už vše jelo,technici to pustili,když P!nk ještě nebyla pořádně upnutá,pak už jak jí to táhne jenom volá "No,No,No" a sletí z pódia,kde bohužel bylo hrazení na které P vletěla. Hned tam přestane hrát hudba a v sálu je ticho,P!nk si pořádně ještě zanadává jak slyšíte ve videu.. No a tady v dalších videích i to jak se zvedá,dojde na pódium a ještě něco řekne fanouškům:

Je vidět že sice přišla po svých,ale že byla pořádně pomlácená a bolelo jí to.. :/
No a pak jí odvezli do nemocnice,vidíte že na tom plátně už dali po jejím rozloučení to Good Night,Thank you,což mělo být až na úplný závěr po poslední písni a potlesku. Škoda že přišli o finále,a hlavně že byli u toho jak se to P!nk stalo,byla bych z toho hrozně vyvedená z míry.. :/ no ale hlavně že už hned pár dnů potom byla úplně v pořádku,a nic vážného neměla,a v pořádku mohla vystoupit a předvést dokonalou show u nás v Praze - 20.7. 2010 !

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

About blog: account on er.cz / Summary

8. května 2010 v 13:27 | *m!ss_Corky Moore*
 • Milí čitatelé,dneska sem se ještě rozhodla přidat takové menší shrnutí k posledním dnům,naopak ještě k nastávajícím dnům,a ještě napsat něco málo ohledně blogu.. Nenapadl mě lepší název článku,tak snad to z něj i tak všichni pochopíte :P Kdyžtak mě za ten titulek omluvte,ale není to zas tak hrozné.. :) No,o co se jedná.. :) Začnu tím okolo blogu.. Jak asi poznáte z titulku článku,vytvořila jsem i pro můj blog menší přesměrování.. Někteří z vás to tak mají také,nebo aspoň určitě víte o čem mluvím.. :) site-of-pink má ode dneška i přesměrování na erku.. A adresa??: alecia.er.cz
 • Kdo se s tím ještě nesetkal,není to žádná změna,že bych se stěhovala z webu,nebo tak nějak.. :) Je to jen přesměrování,můj web má teď jakoby dvě adresy,ale každá vás odkáže na můj blog.. Takže ať zadáte oboje dvoje moje URL tak výsledek bude stejný,jen je to přesměrování pro nás autory v něčem výhodnější,jiné,prostě nejde o nic zvláštního z vaší strany,jen abyste se nedivili,od teď jsou obě tyto adresy odkazem mého webu
 • www.site-of-pink.blog.cz / www.alecia.er.cz (budu ten druhý odkaz ten nejspíš používat například na fotky apod.,je to kratší název takže se bude lépe zveřejňovat na předmětech jako zdroj atd.. :) Tak,doufám že s tím nikdo z vás nemá problém a všichni budou znát dvě adresy,není to ani něco závažného,vlastně jsem možná ani nemusela o tom psát zvlášť článek,ale přece jen se hodí nějaká novinka ohledně webu.. :) A pak by vám nemuselo být jasné kdybych měla na konci článku,nebo v designu a na fotografiích napsáno alecia.er.cz :) Teď už vám bude jasné že je to moje URL a budu ho tady používat,možná ho i v užívání úplně zaměním za site-of-pink.blog.cz :) Tak,a teď si to můžete jít vyzkoušet.. :P Obě dvě adresy vás na můj blog bezproblému odkážou,až na to že na erkové adrese se vám nad záhlavím mého webu zobrazí menší rámeček s CZin.eu apod.. :) Můžete to vidět tak u všech webů které mají erkové přesměrování a zadáte jejich adresu přes er.cz přesměrování.. :) A teď vám ještě musím napsat něco ohledně článků,a blogu v nastávajících dnech,protože budu krátce pryč,více v celém článku! :-)
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz

The poll: Jméno a téma P!nkčiného nového turné

26. dubna 2010 v 18:00 | *m!ss_Corky Moore*
Na oficiální webové stránce P!nk (pinkspage.com) se v části stránky zvané "Poll" - neboli hlasování,průzkum - objevila zajímavá anketa! Otázka zní:
Jaké téma/název by mělo mít P!nkčino nové turné? Na tohle jsem opravdu zvědavá,na výběr máte "Pink Eye", "Pink Panther", "Pink-Indiana Jones" a "Pretty in Pink" (pro to jsem upřímně hlasovala já,a zatím má tato možnost nejvíce procent hlasů.. :) No,co na to říkáte? Mě osobně se tohle fakt zalíbilo,a ty témata skoro všechny ve spojením s naší P!nk a její show které předvádí zní fakt zajímavě a suprově! :-) Ale líbí se mi ten název Pretty in Pink.. :) Pro něj jsem hlasovala.. Je to taky výstižné,co se týče P!nk.. ;-) No a jaká bude vaše volba? :)

Klikni na obrázek pro zobrazení mnou přidaného obrázku

↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓

(pak si křížkem zavřete ten rámeček s textem co vám tam přes obrázek zavazí..xD)
Hlasovat můžete na www.pinkspage.com

Já upřímně jsem tedy zvědavá čeho se do budoucna,co se názvu a témat nového budoucího turné týče,můžeme dočkat!.. :) Ale už se moc těším.. Stejně tak jako se těším na novou desku,kterou údajně plánuje P!nk začínat připravovat po skončení summer carnival tour.. ;-)

Prosím článek kopíruj se zdrojem ;D

P!nk počtvrté oficiálně v Praze!! 20.7. v Edenu!

21. dubna 2010 v 20:44 | *m!ss_Corky Moore*
Blend a titulek mluví za vše! Už je 100% potvrzeno,že naše dračice,slečna P!nk zavítá počtvrté rozpumpovat Prahu!! :-) P!nkčin koncert v  ČR se bude konat 20.července 2010,oficiálně zadaný začátek koncertu 19:00 (ale znáte to..xD) ,a konat se bude v hlavním městě ČR - v Praze - nakonec na stadionu fotbalové Slávie - v Edenu! Prostě neuvěřitelný.. Od mého domu kousek popojet tramvají.. Dokonalost.. :) Jsem strašně šťastná,a doufám že vás potěší určitě taky tak jako mě. Někteří z vás už si to možná přečetli na t-music,nebo na erku,ale stejně doufám že vás tenhle článek potěší.. :) A pro pesimisty,kteří stále nevěří,
že teď je to stoprocentní potvrzená událost

>podívejte se tady<

Dokonce už jsou na ticketpro v předprodeji i lístky!! Od dneška - 21.4. - od 12:00. A oficiálně se začnou lístky kupovat za dva dny - a to 23.dubna! S P!nk na Funhouse summer carnival tour,kterou tady rozjede už za neuvěřitelné tři měsíce pod širým nebem vršovického stadionu,se představí i speciální hosti - jejich jména budou již brzy potvrzena! ;-)

!Více ke vstupenkám
www.site-of-pink.blog.cz !!
Tak,a teď už jen sehnat od rodičů (nebo sami - podle toho jakého věku jste xD) peníze na lupeny,včas je objednat na netu,a tři měsíce čekání na další nejlepší den života s naší slečnou Mooreovou.. :-) Já v to prostě věřit budu,dyť je to v podstatě za horem od mýho domu,já tam prostě půjdu a je mi jedno že mám tábor,na který také moc chci,ale propásnout takovouhle šanci s P!nk?? Nene,to mě nikdo neudělá.. :-/ Měla jsem to mít 100% jisté,ale ještě to nevypadá tak růžově.. :( Jak jste asi pochopili,mám v tu dobu 14ti denní tábor.. :-( Musela bych jet o 4 dny dřív z něj,a je to docela lán světa,a taťkovi se nechce mě vozit tam a zpátky.. Sakra,ale nějak to dopadne.. Spíš mě štve že buď se to vyprodá (lístky které chci) a že mi to muselo takhle blbě vyjít v to léto.. :-/ Ale tenhle problém bude mít asi víc z vás.. :)
Ale určitě mě tam prostě uvidíte,fakt se moc těšim!! :-))

Tak pište,co vy? Jak se těšíte,co tahle bombová zpráva? Koupíte si lístky,bude to naše jízda??!! :)) JO! Praha to s P!nk pořádně rozjede,a 20.7. bude v Edenu celá Praha a půlka Slovenska!!! :D


-Za informaci děkuji t-music.cz - KOPÍRUJ SE ZDROJEM!
-blend prosím nekopírovat! ;-)
(I když ono by teď nebylo co xD,upřímně se omlouvám že je tak odfláklý,ale už sem dneska moc spěchala a třásla se mi ruka..xD Prostě je to taková rychlovka,za pár dnů ho možná nově upravím.. Ale stejně.. xD)

A ještě něco..
-Zprávu o krátkém pozastavení (bohužel) čti v celém článku!

UPDATE INFO k P!nkčinému koncertu v ČR!

18. dubna 2010 v 20:59 | *m!ss_Corky Moore*
 • Kdy? Jak jsem dříve psala,datum P!nkčiného údajného koncertu v České republice,by mělo být na přelomu září/října
 • Kde? Tahle informace doposud nebyla k mání.. Na erku (pink.er.cz) psaly dvě holky dva různé emaily admince zmíněného blogu.
 • 1. "Ahojky, nevím jak jsi na to přišla, ale Sazka ani Ticketpro nemaj žádný info, že by Pink měla přijet do Prahy...Moje sestra je manažerkou Sazky a o ničem neví.." Odpověď zněla: Psala jsem do Sazky na začátku února a tam mi skutečně odepsali, že o koncertu P!nk neví. Ovšem Ticketpro ví, to co je tu napsáno zhruba o 2 články níž je skutečná zpráva od supervizora objednávek a prodeje. A že o tom Sazka nic neví, neni žádné překvapení, Ticketpro prodává lístky do T-Mobile arény a na Chodov. Koncert P!nk by se měl konat na Chodově, tudíž Sazka s tím nemá nic společného.
 • > Tímto tedy můžu napsat prozatimní údajné místo konání.. I někteří lidé na blogu se mě ptali kde by to bylo,jestli opět v 02 aréně,nebo jestli má Praha nějaké odkryté pódium,protože P!nk si navykla dělat summer tour venku. Tudíž,ano - koncert by se měl konat v Praze - na Chodově - a to na "open air".. Což znemaná,že opravdu by to byl koncert pod širým nebem,pod odkrytým pódiem - venkovní.. Na Chodově jste nedávno měli možnost slyšet o vystoupení Madonny,právě na tomto open air vystoupení,kde by měla tento rok přijet i P!nk.
 • 2. "Ahoj, můj bratr dělá logistika v Ticketpro. Teď jsem od něj dostala email, že s koncertem P!nk to vypadá nadějně a že v pondělí budou mít více informací..."
  - Tímto prosím Soňu, jestli by se mi v pondělí neozvala s příslušnými informacemi na email. Děkuju:) (I já se těším na popřípadné další informace! - Vypadá to nadějně! :)

-za informace samozdřejmě děkuji: pink.er.cz

Big news: P!nk počtvrté v ČECHÁCH!

10. dubna 2010 v 21:10 | *m!ss_Corky Moore*
A je to tu.. Dnešní slibovaná novina,a to teda pořádná.. :-) Někteří z vás už se to možná dozvěděli,ale přidávám vám o tom článek.. Tohle je fakt bomba..
A čtete správně..

P!nk bude mít v Praze po čtvrté koncert!!

Všichni byli smutní,že P!nk v rámci Funhouse summer carnival tour nevystoupí na Slovensku.. Tudíž jsme museli obtížněji schánět lístky do cizích zemí,např. Německo,Rakousko.. Například mě samotné se ta šance bohužel nevyskytla,už sem to nestihla.. :( A teď si představte,že vy jste si to už tady třeba přečetli v komentářích,nebo to někde viděli a teď až si čtete tento článek.. Já přišla ze školy,zapla blog,pak koukla na erku a zničehonic tenhle článek,jako rána do očí: P!nk ne na Slovensku,ale v čechách! :) Začala jsem se strašně smát,telskat a chovala se jak blázen.. :D Začala sem být naprosto šťastná na maximum.. :) Doufám,že i vám,kdo o tom ještě nevíte,udělá radost.. Mně teda udělalo.. A řekla bych že to potěší i slováky,protože přeci jenom si můžou zajet do ČR.. Je tom aspoň dostupnější než už zmíněné Německo.. :) A teď,co  a jak.. Dva zdroje napsaly admince z erka.. Jeden fanda (Báthy) napsal,že má známýho z televize Nova,který jistě ví,že má P!nk přijet do Prahy,jen se ještě neví přesně kdy.. Nezávisle na tom se admince ozval druhý zdroj.. Fanynka Denča napsala,že strejda jejího kamaráda pracuje v O2 aréně,a že se P!nk do Prahy vrátí,a to na přelomu září/října
a bude tu mít další koncert..

Dva zdroje nezávisle na sobě potvrdily to, na co všichni fanoušci P!nk čekají
- vrátí se!
Oficiálně na papíře ještě nic není k dispozici,ale to se snad brzo změní!.. :)
Takže - Nynější Informace: Datum: září/říjen (October/September) Kde: Praha - ČR
(Jestli se chcete podívat,jak to napsala aga na pink.er,můžete kliknout tady)

Já se neuvěřitelně těším,a víte jak na tu zprávu zareagoval táta?? Ne jako u návrhu,kdy jsem zmiňovala summer carnival tour a Německo: "No,neslibuju ti to.." Tak teď: "Jé,(překvapenej veselej výraz xD): Tak to je supr! Ale tak musíme to brzo zarezervovat,nějaké dobré lístky!".. Takže já jen doufám že se vše officiálně potvrdí a já si zajdu pořádně zapařit na další koncert P!nk v česku.. Neuvěřitelně se těším,bože můj já věděla že se na nás nevykašle.. :-) A pro všechny pesimisty co budou chtít napsat,že aby to nebylo jako s tím Slovenskem,tak mám tohle: Možné je samozdřemě všechno,ale na Slovensku byla jen jednou - v rámci Try This Tour,v česku třikrát (TT Tour,I´MND Tour,Funhouse Tour),tak myslím že P!nk ještě jednou zvládnem,ne? :P Byla u náš celkem často,takže nevidím důvod,proč bys ti rozmyslela.. :)

(proč P!nk nepřijela na Slovensko v rámci Summer Funhouse Carnival Tour
si můžete přečíst zde)

Tak co? Co mě k tomu napíšete P!nkaři?? :) Češi (slováci),těšíte se?? :P
www.site-of-pink.blog.czInformaci vím díky pink.er.cz
Article by me! Copy with source!(picture by webmiss!)

P!nk byla nominovaná na MTV video music awards - Japonsko!

7. dubna 2010 v 19:39 | *m!ss_Corky Moore*
www.site-of-pink.blog.cz
Obrázek mluví za vše.. :) P!nk byla nominovaná na japonské MTV music awards,v kategorii BEST POP VIDEO (nejlepší popové video). V nominacích je s videoklipem Please don´t leave me. Kdo nezná,kliknutím na odkaz si ho může shlédnout.. :) Je to dokonalý klip,takže se nominaci nedivím,a přeju co nejvíc hlasů! V dalších nominovaných jsou z amerických umělců ještě Leona Lewis,a další jsou už japonští hudebníci.. => BigBang, Ikimono-Gakari, Koda Kumi. P!nk už jednou v Japonsku vyhrála,tak snad se jí to podaří znovu.. A doufám že jí k tomu podpoříte.. :)


(popis jak hlasovat v celém článku)

P!nk v rámci summer tour nepřijede na Slovensko!

16. března 2010 v 21:32 | *m!ss_Corky Moore*
www.site-of-pink.blog.cz www.site-of-pink.blog.czMám pro všechny natěšené P!nkaře,fanoušky,slováky a čechy moc smutnou zprávu.. Potvrdilo se,že P!nk v rámci Summer Funhouse Carnival Tour 2010 - v létě - nepřijede na Slovensko!.. :( V ČR to bylo jasné,ale všichni doufali,že když Slovenská Republika,a P!nkčina účast zde byla potvrzená na 98%,že se potvrdí officálně.. A například já v to věřila na 100 procent.. Těšila sem se na to několik měsíců,a je po radosti.. :( No ale co s tím my můžeme udělat..? Nic.. Ale můžeme si za ní zajet do vedlejších států.. I když to bude komplikovanější.. a dražší.. A jaký je vlastně důvod? => P!nk měla s firmou Fiat,která měla sponzorovat koncert,měla domluvené,že od nich dostane její oblíbené růžové autíčko Fiat.. P!nk zvýšila cenu koncertu na Slovensku na 500 000 eur,a to se ministerstvu zdálo moc,tak koncert odmítl.. :-/
Ale ještě nebuďte úplně zklamaní nadobro,protože se nám třeba podaří zajet si např. do Německa,nebo Rakouska..
↓↓↓↓
Tady data Funhouse Summer carnival Tour:
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
29.5. 2010 - Koln, Německo
30.5. 2010 - Pinkpop Festival - Landgraaf, Holandsko

2.6. 2010 - Stuttgart, Německo
3.6. 2010 - Frankfurt, Německo
5.6. 2010 - Innsbruck, Rakousko
6.6. 2010 - Mníchov, Německo
8.6. 2010 - Berlín, Německo
11.6. 2010 - Sunderland, Anglie
12.6. 2010 - Bolton, Anglie
13.6. 2010 - Isle Of Wight Festival (.), Anglie
16.6. 2010 - Belfast, Anglie
19.6. 2010 - Dublin, Irsko
20.6. 2010 - Limerick, Irsko
23.6. 2010 - Swansea, Anglie
24.6. 2010 - Coventry, Anglie
26.6. 2010 - Glasgow, Skotsko
27.6. 2010 - Staffordshire, Anglie
29.6. 2010 - Ipswich, Anglie

2.7. 2010 - Londýn, Anglie
3.7. 2010 - Rock Werchter Festival - Werchter, Belgie
4.7. 2010 - The Main Square Festival - Arras, Francie
8.7. 2010 - Linz, Rakousko
10.7. 2010 - Bern, Švýcarsko
(pozn.: vidíte,že dvě místa jsou ještě volná..)
Article by me,ale informaci sem našla u Alecii= ThanX :*
 
 

Reklama