Others/Nezařaditelné

Our new friend of site - × Ka_Ju_Sh ×

22. srpna 2010 v 21:34 | *m!ss_Corky Moore*
  • Šipka vpravo *5074* Ahoj všem! Konečně můžu napsat,že jsem dneska (ani ne před dvěmi hodinkami) dorazila domů do Prahy.. :) Tak všechny znovu vítám a s radostí oznamuji že teď už tu jsem až do začátku školního roku non stop.. ;) Měla jsem se docela fajn,ale předešlé akce byly lepší.. :) Doufám že i vy jste se tu měli pěkně,a že už mi taky většina z vás bude přítomna na vašich blozích.. ;) No a teď už přidávám první malý článek a informaci,který se týká mého nového affilates..
  • Spřáteluju s novým blogem,který je k mému potěšení také o naší P!nk :P
Majitelka: Ka_Ju_Sh
Zaměření: P!nk
Založen: srpen 2010,před pár dny..
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz = Pink-79.blog.cz´s icon
  • Vítám Kajush mezi blogaři,mezi námi P!nkaři a vítám v kruhu naší Funhouse family.. ;) Přeju štěstí se začínajícím blogem o naší lásce a držím palce při rozjezdu a dalších článcích.. ;) Doufám že se i tobě bude nadále líbit u mě a budeme se moct těšit na tvoje návštěvy a názory,komentáře... ;) A ještě i tady na své stránce musím pochválit jednu věc nového aff,ten design.. Podívejte se na web,strašně se mi prostě líbí.. :) Co vám? :-)

site-of-pink.blog.cz // alecia.er.cz

Eminem feat. P!nk - Won´t back down

10. července 2010 v 13:00 | *m!ss_Corky Moore*
Eminem nazpíval na jeho nové desce Recovery duet s P!nk - song se jmenuje Won´t back down. Je to dokonce druhý singl z této desky. V celém článku máte text P!nkčiného refrénu,který v songu zpívá.. Ten nekonečnej Eminemův rap si ani nepřekládám a ani vám ho sem vážně nedávám.. :-P Jaký máte na song názor?
↓↓
• Mě příjde teda P!nkčina část úplně bombová,a vážně se mi to líbí.. Já jako nejsem na typ Eminemovy hudby,ale na jejich spojení sem byla zvědavá.. No abych byla upřímná už to taky několik dnů,co je ten song známý,ale když sem to poslouchala poprvé tak sem to ani nedoposlechla.. Ale pak sem si to kvůli P!nky dala do mp3 a poslouchala to častěji a docela dost sem si ten song vážně oblíbila.. :) takže třeba se vám to taky zalíbí,když se vám to ze začátku nezdá.. :) Já na rap tohohle typu nějak vážně nejsem,ale mě by to nevadilo,jen mi příjde hrozně škoda,když je to DUET,že tam má P!nk jen tři,nebo čtyři verše,a jen tohle,víc nic.. Ten song bych měla ještě mnohem radši kdyby tam nebylo tolik Eminemova pro mě trochu nudného nekonečného rapu ale ta P!nk se mi tam líbí.. x) Jen tam toho mohla mít víc,a mohlo to být trochu rytmičtější,nebo jako melodičtější.. :) Jasně,rap asi nemůže být,ale stejně.. :)) P!nk je tam podle mě skvělá.. :) Ale jak říkám,škoda,,mohla toho tam mít víc.. ;)
↓↓↓
Tady už si poslechněte song..;)
P!nk: (Chorus)
You can sound the alarm, you can call out your guards
you can fence in your yard, you can hold all the cards
but I won't back down, oh no I won't back down, oh no...

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Helma pro P!nk - V8 Supercars

9. července 2010 v 19:00 | *m!ss_Corky Moore*
• Jestli si pamatujete na P!nkčinu reklamu a články o V8 Supercars,pro které P!nk bezva reklamu natočila,tak tadyta parádní helma s P!nk pro P!nk byla darována právě touto společností.. :) Graficky je perfektně udělaná.. :) Mě se teda líbí.. ;)
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Big apology! Disorder of my computer.

15. června 2010 v 20:37 | *m!ss_Corky Moore*
Tak,všechny moc zdravím. Tak nádherně to tady před týdnem dlouho už zase konečně frčelo,a já měla tolik dalších připravených a nachystaných foteka článků co chci zase přidávat,ale chci se moc omluvit za mou nepřítomnost v minulém týdnu,ale rozbil se nám počítač! Takže jsem měla přístup na internet jen jeden den,a to v sobotu u babičky,kdy jsem si ale musela udělat referát do školy a stihla jen přečíst nové komentáře od vás a co se děje new okolo letního turné. Takže se moc omlouvám,ale počítač bylv opravně,takže sem nemohla nic přidat,nebo k vám psát komenty a odpovídat :(,ale nebojte,to všechno doženu,a computer se nám naštěstí podařilo v opravně zachránit,takže teď jdu jen na večeři,a zítra se dočkáte 110 fotek z prvního koncertu v Kolíně. Přijměte všichni mojí omluvu,a děkuju všem za vaše komentáře. Už to tu zase poběží. ;-) Hezký večer,vaše *m!ss_Corky Moore* .. ♥ :)

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Jsem zpět,aneb - přichází update!:)

5. června 2010 v 16:51 | *m!ss_Corky Moore*
Ahoj všem. Jak jste si měli možnost všimnout před několika minutami,už jsem přidala první nový článek,a u některých z vás hodila i nové komentáře. V pořádku a úspěšně se hlásím z návratu z Anglie a Skotska,bylo to úžasné. :) Ale stýskalo se mi po P!kovním světě a blogu,a po vašich všech blozích,a blozích o P!nk,zvlášť když v dobu co jsem byla pryč začínalo summer turné! Ale k tomu vám také musím něco napsat,v tu dobu jsem tady s vámi se všemi,s P!nk,se začátkem letního carnevalu byla spojená jak nejvíc to šlo. :) Datum 28.5. 2010.. :) Začátek letního carnevalového turné naší P!nk.. Začátek mojí cesty vlaky směr Anglie... Všichni asi uhodnou,nebo určitě ví,kde v tenhle den turné začínalo,a kde naše P!nkuška měla první letní funhouse show.. :) V Německu - v Kolíně nad Rýnem. Ale většina z vás už určitě neví,nebo neuhodne kde přesně jsem v plánu mé cesty 28.5. byla já.. :) V NĚMECKU,V KOLÍNĚ NAD RÝNEM!!:) Takže si asi dokážete představit jaká to pro mě atmosféra byla,pořád jsem koukala na hodiny,večer odjížděla s Kolína a pořád si říkala jak teď už show asi probíhá,že už na P!nk fanoušci čekají,nebo: Teď už určitě hraje předkapela,nebo: Teď už bude show pomalu končit!,atd.. :D Bylo to skvělý! Hrozně sem na P!nk myslela a tušila že to bude dokonalý!:) Tomu říkám náhoda,úplně jsem to sní a svámi vnitřně prožívala.. :-) No ale ani nevíte pak to nedočkání z toho dalšího dne,a to nadávání: sakra,sakra,včera byl první koncert summer tour,a už jsou všude jistě další informace,set list,fotky z prvního koncertu,videa atd.. :-) Takže v podstatě následující dva dny bylo mým posláním jenom honit dva dospěláky kteří byli se mnou (a nebyli to rodiče! + se mnou byli ještě dva spolužáci,kámoška,a jeden kluk),aby mi co nejdřív na jejich mini notebooku našli wifinu!!:-)) A dočkala jsem se,jednoho kráásného večera,usazená v Mc Donald´s jsem nejmíň 15minut projížděla set list,novinky,a o pár dnů později,když jsme už odjížděli z Anglie,a byli na letišti,tak u čekacího prostoru na letadla byly počítače a online internet!! Za jednu libru 10 minut na netu! :) Jistě víte kam směřovalo moje první zadávání adres.. :D,a pak to nadšení,a všechno nepopsatelný,když jsem uviděla poprvé fotky z prvních dvou koncertů.... :) No,to jen jako že to bylo fajn,atmosférou a tím vším být i tam trochu propojení.. :D A ještě jsem potkala asi 4krát v Londýně krásný plákat (jiný než v ČR) s P!nk na letní turné na wirelles festivalu,London: Hyde park! Takže tímpádem vám tu přidávám i nějaké fotky z mého pobytu v Anglii.. :) A teď jsem si uvědomila,že jak jsem nedávno byla ve Vídni,tak jak jsem psala,taky jsem potkala jako první věc u které jsem si sedla v první resturaci,plakát P!nk - LINZ (AUSTRIA) - SUMMER CARNIVAL TOUR: P!nk.. :) A nejsem si jistá,jestli jsem přidávala fotky sem,nebo jen na facebook.. Takže když už jsem tohle pojmula jako článek na "přivítanou" a malé vypsání se ze zážitků,tak tady těch pár fotek z Vídně a z Londýna! ↓↓↓

Wienna 2010:
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz

Rekonstrukce úspěšně pokračuje!

1. dubna 2010 v 21:58 | *m!ss_Corky Moore*
Ahoj všichni! :o)
www.site-of-pink.blog.cz
Jak vidíte,rekonstrukce,a proměna mého blogu na lepší P!nkovní svět pokročila! Pokračuje,a pokračovat bude.. A troufám si říct,že pokročila,a pokračuje úspěšně! :)
1) Určitě jste si všimli změny designu!
Děkuju za vaše komentáře,také se mi změna děsně líbí.. Museli jsme sice ze záhlaví odstranit animaci,která byla také povedená,ale zase Cassie uvedla do záhlaví url blogu.. A tím sem přešla k dost důležitému bodu!.. :) Samozdřejmě,se vším mi totiž,co se táče grafické rekonstrukce,a rozcestníků pomohla právě Cassie. Tím jí chci ještě jednou poděkovat,protože vážně uznávám,že sama bych to nezvládla.. xD Každopádně se jí moc povedl,a design se mi teď donastavený opravdu líbí,každopádně sem za něj,jako za všechno ostatní s grafikou,co tu dnes pokročilo,opravdu ráda.. :) Třeba to menu se mi taky opravdu líbí.. Ještě ho pupravím,a zkrátím,možná vytvořím ikonky s názvy,jako: Affilates atd.. No,skláním poklonu,že jsi to všechno tak hezky nastavila.. Děkuju,opravdu mi to pomohlo.. :) (+cassie ještě řikala,že dělala banner)
2) rubriky,rozcestníky
Ano,tyhle dvě věci se také určitě rozrostly! Jak sem psala v předchozích článcích,nové rubriky už sem přidávala dřív,teď sem ale ještě nějaké rozřadila,přepsala,nebo různě předělala. Dále,cassie vám přidala,jak jste si jistě všimli,dva rozcestníky: Gallery- a Photoshoots-tady. A tyhle dva taky teď budu jako první doplňovat.. Bude to zjevně makačka,a asi jedny z nejobsáhlejších a nejobtížnějších předelávek a doplňování rubrik,a bude to asi na dlouho,ale chci to mít za sebou,a pak už přidávat "příjemnější",lehčí záležitosti,a photoshooty jsou u P!nk dost důležité téma,takže bude na dlouho.. (no tak photshooty z deseti let..xD) Začnu přidávat hned zítra.. Nevím,jestli začít od nejstarších (tj. rok 2000),nebo naopak od nejnovějších.. (2010).. To si asi rozhodněte vy,mě to je jedno,možná bych mohla začít od nejstarších,a postupně doplňovat bombovější a novější a novější.. :) No,budu vás průběžně informovat o tom,co sem změnila,doplnila,a co už si můžete v plné síle prohlédnout.. xD Takže,dneska byl náročnej den,na PC sme s Cassie strávily hodně času,takže už dneska nemám sílu začínat něco nového,a teď v deset večer to ani nemá cenu.. Poupravila jsem si ještě trochu ty rozcestníky-přidala rubriky do rozcestníku gallery..,ale ještě nejsou všechny hotové,z něčím mi ještě musí pomoct do budoucna cassie,některé rubriky mají ještě několik podrubrik,a to mi furt ještě nejde do hlavy..podrubirky.. :D Ale tyx ještě někde doděláme.. Takže,to už pro dnešek stačí.. :) Uvidíme se zase zítra.. :P Jinak,spolu s rekonstrukcí samozdřejmě budou přibývat kvanta článků,takže budu ráda,když tu budete pravidelně chodit jako doteď! Právě že naopak teď bude blog ještě víc v aufru..:)) a v provozu.. :) No,takže ráda všude uvidím vaše komenty! Jinak,ani se mi nechce vypisovat které všechny rubriky bde nutné zaplnit tucty článků,ale tím chci jen říct,že doplňování bude trvat asi dost dlouho,a bude průbežné,a tím chci navázat ještě na to,že se chci na závěr článku zeptat.. :) => tak,jak se vám dnešní pohnutí -(dess,rozcestníky-) z tak zvanou rekonstrukcí líbí?? Řekla bych že musí.. xD po té práci dnešní,a té těch plno dnů co ještě nastanou-doufám,že jste změny přijali kladným smyslem!,doufám že se vám tu teď se mnou líbit ještě víc! xD

Nejvíc se těším na to,až to bude všechno za námi,a už to nebude takhle naráz,ale průběžně,prostě až to bude všechno hotové.. :DD Dobrou noc všem! :-*

Bude se rekostruovat!

27. března 2010 v 11:14 | *m!ss_Corky Moore*
Jo,je to tak.. :P Název článku mluví za vše.. Už se na svůj blog nemůžu dívat.. :( Chci začít dělat pořádný blog o P!nk.. A prostě můj blog takovou úroveň nemá.. Takže musíme začít odznova,a překopat základy.. :D Design je základ.. Už sem zkoušela asi dvě nebo tři záhlaví,ale nakonec z toho nic nebylo,což je na houby,nebo teda bylo,ale žádný se mi nelíbilo tak,že bych s ním chtěla udělat dess,a bylo by to parádní.. Takže sem se rozhodla,že si ho prostě objednám.. Skoro všechny blogy a zdroje o P!nk si designy sami nedělají (krom alecii.. :D) ale všechny je mají parádní! A ten co tu mám teď já už mě nehorázně štve.. A potřebujem všichni hned změnu!! Takže už sem se rozhodla,že proč si ho neobjednat,dělá to tak víc lidí a maj pak blogy fakt na úrovni... :D Kvalitu článků si zařídím (a musím zařídit :D) sama,ale s grafikou blogu už mě teď nějak bude muset někdo pomoct.. :) No takže sem si o něj napsala,a upřímně doufám,že z toho co nejdřív něco suprovýho bude.. =) To je první část,té zvané rekonstrukce a překopávání blogu.. =D Další budou hlavně rubriky + jejich obsah! A hlavně celkové doplnění archivu! Už sem o tom v jednom článku celkem mluvila,ale teď to píšu "officiálně",abyste věděli,co se tu v následujících měsících asi tak bude dít.. :D Ale je to fakt potřeba,do něčeho se mi chce,do něčeho nechce,ale musím máknout.. :) Nevím jestli hodně doženu teď nějak v dubnu,protože celkem už za krátkou dobu mám přijímačky na tři gymply,takže musím začít drtit,ale čas se snad vždycky najde.. ;-) No do léta to prostě bude hotový! A o co půjde hlavně v rubrikách a celkovém archivu?? Už to nemá cenu nějak okecávat,spíš se pustit do rekonstrukce,ale řeknu ještě jen to, o co všechno se teda bude jednat.. A jak už sem to napsala v téhle větě: v podstatě o všechno.. :DD No ne,tak hlavně v rubrikách a celkovém archivu budou přibývat všechny photoshooty + nějaké jejich rozdělení po letech.. Pak to o čem sem psala,videa ze všech turné,a taky fotky z nich.. A dále taky třeba přidám víc anket a hlavně doplnění videí obecně - ze show,akce.. =) A asi poslední věcí budou všechny videoklipy a další texty songů!

Tak co na to řikáte? Co byste ještě změnili?
www.site-of-pink.blog.cz !!
Přeju všem pěkný víkend! Dneska po obědě jedu pryč,takže se stavím večer! :)
vaše *m!ss_Corky Moore*

Odjííždím! Krátká apology + pozastavení..

7. března 2010 v 8:00 | *m!ss_Corky Moore*
Ahojky všichni.. ;)
Chtěla bych vám všem oznámit,že mi tenhle týden začínají jarní prázdniny, takže dneska
(v neděli) po obědě,odjíždíme na hory... Takže tady nebudu od 7.3. do soboty -to je 13.3.
Prostě na ten týden mě omluvte,že nebudu komentovat vaše články,což jak víte mě neuvěřitelně baví,a bude se mi po tom stýskat!! :-( Ale aby to tu nebylo úplně "offline",stihla sem přednastavit poměrně obsáhlý článek,a teď jdu ještě možá jeden přidat.. ;) Takže ty se tu přes týden objeví...
;) Takže i když tu nebudu,doufám že aspoň affs budete psát,moc ráda,jak přijedu,si přečtu komenty od vás a poběžím na ně odopvědět.. :) Takže zatím papa,a užijte si ten týden co nejvíc to jde.. ;) A mě držte palce ať nepřijedu zmrzlá z těch Beskyd.. :D
Snad vyjde fajn to lyžování.. =D už se celkem těším,protože budem celej týden lyžovat,naši přátelé tam jedou taky,na stejné místo,takže si s něma párkrát dáme sraz,a oni mě řikali,že berou nevlastního syna,jednoho klučinu - old: patnáct :) Takže prej akorát pro mě,a že je fajn..Tak se s někým novým možná seznámím.. :D No a taky budem celej týden lyžovat,a taky konečně uvidím baby s dědou s hor,a taky půjdem nejspíš tam do jednoho prestižního hotelu,kde jsem byli minulej půlrok,tam je překrásnej bazén na pronajmutí,je to tam překrásný,a táta mi dneska řek,že sbalil ještě plavky,kdyby jsme si tam chtěli zajít.. Takže se začínám těšit.. :D Ale to nic nemění na tom že se mi po blogu a po vás a po komentování bude děsně stýskat.. :(

I will mis you!! ;)

with love vaše
*m!ss_Corky Moore*...

Meet And Greet with P!nk..My ideas..aneb: Co vlastně pro mě P!nk znamená..

1. března 2010 v 21:09 | *m!ss_Corky Moore*
Tak jo,ok,tohle teď bude spíš můj
P!nk diary.. Proč vůbec tenhle článek píšu.. Dneska se mi zdál překrásnej sen, z kterého jsem se bohužel probudila.. :( Celý mi to vnuklo tuhle jedinou myšlenku.. Můžu vám říct,že jsem docela hodně emotivní člověk, a když jsem z něčeho nadšená,nebo FAKT šťastná,jak už to ani víc nejde,tak to prostě opravdu prožívám.. :) Už jenom to,když sem byla 19.listopadu na kocertě v O2,tak když P!nk vyjela z toho pódia na scénu,v tom úžasným červeným kostýmu s dlouhým "ocasem",tak sem byla z toho tak v tranzu,že jsem se prostě rozbrečela-štěstím..:) V tu chvíli se mi v hlavě honilo jen to,že jsem tady,že sedim na koncertě mojí největší lásky,která mě dala do života,a dává tak moc a bez ní bych ani nemohla žít,tolik věcí bych kvůli ní byla ochotná změnit,tolik věcí,kdyby mi ONA nedala,byla bych úplně jiný,horší člověk,kdyby mě ONA neinspirovala tolik svými texty,nebo bych jí vůbec nikdy neobjevila,promarnila bych tu nejhezčí část svého života,kterou bych mohla strávit s ní,tak jako teď.. ONA je pro mě nedotknutelná,VŽDYCKY při ní budu stát tak jako teď,ani neví že jedná potrefená p!nkovní holka z Prahy někoho tak miluje jako jí,a ani jí nemůže vyjádřit dík,který si tak neuvěřitelně zaslouží.. za to co nám dává,a za to jak žijeme díky ní,probouzíme se s pocitem,že bude dobrý den,a když ne,pustíme si písničku od P!nk,v nejlepším případě jedno z jejích DVD,a naplní nás taková energie,láska a opět ten pocit,že víš proč sis zvolil jí.. To že jdeš spát a myslíš na to,jestli v létě přijede,nebo na to,co asi dělá,nebo na to co by bylo bez ní, a jak si jí moc vděčná a nemůžeš vyjádřit svůj dík,ani kdyby si jí potkal,nebo vyhrál setkání s ní,protože by si mluvil nejmíň 40 minut,než by si stihnul všechno dát dohromady,to že jsi s ní,říct vše za co si jí vážíš a jak jí/a všechno na ní/miluješ,aby poznala,že nejsme jen tak nějaký potrefený holky:"jé P!nk..super..",ale aby poznala to,že jsme úplně jiný mnohem větší fanynky,než někdo kdo si poslechne So what,a řekne si jo,ta je dobrá,začne si zpívat její písničky,ale ani o ní nic neví,nemá ten dar,to,co dává nám,a ani nepozná co všechno ona je..,necítí tu vášeň a pocit že ona ti dává všechno.. Na to by mi nestačilo ani Meet And Greet,to by musela být (aspoň v mým případě) nejméně třeba hodina v nějaký kavárně,naproti ní,a přád by ti čas utíkal mezi prsty,ty by si na ní koukal a stejně všechno nestačil říct,a nechtěl by si nikdy,aby ten okamžik kdy jsi s ní a mluvíš s ní skončil.. Něco takovýho by se třeba mě honilo v hlavě,kdybych získala např. to zmíněné Meet and greet s ní.. No proč to celé píšu,navedlo mě k tomu víc věcí.. 1) Dnešní sen v noci.. Po delší době se mi něco zdálo, a tentokrát fakt perfektního.. ×) A vyjímečně,z tohole snu si pamatuju úplně všechno.. :) Bylo PO KONCERTĚ (asi proto,že na to teď pořád myslim a doufám že přijede!)-po funhouse summer carnival tour na Slovensku...
!!!click na celý článek!!! ;)

Pojedu nakupovat P!nkovní věcičky!

11. února 2010 v 18:54 | °°P!nky_GirL°°
Ahoj! =P 19-1.gif image by Salisko
<<<thPiNKHOT-1.gif image by Salisko Předem se chci moc omluvit,že jsem teď dva dny nebyla na blogu,a ani nepřidala slibovaný článek,ale úterky a středy mám přes týden nejvíce nabité až do večera..:( Většinou jsem to stíhala(mj.oba dva dny přijedu domů cca nejdřív ve třičtvrtě na 7 večer,ale někdy jsem ještě po večeři stačila něco přidat,nebo všechny obejít,ale tento týden byla středa a úterý nejhorší,takže jsem se každý večer musela podívat na školu, jak v úterý tak ve středu a nezbyl mi žádný čas. I mamka chtěla,abych si od blogu dala pauzu,protože jsem na počítači byla poslední dobou skoro pořád,a čekají mě v dubnu ještě zkoušky na gymply,(jinak:<dobrovolně bych to samozdřejmě neudělala:),blog je můj druhý svět a budu se mu/a vám/věnovat pořád!>) Takže ta škola no...Věřím,že to znáte,ale myslím,že si pro blog jinak dělám DOSt času,a na výjimky-to tu pěkně běží a já píšu a píšu co nejvíc to jde =D No a teď už vám písnu o mým zítřejším(btw: nebo sobotním) relaxačním vysněným a "vytěšeným" odpolednem :P
___________________________________________________________________________
Uběhl čas,bylo pololetní vízo,nějaké ty "sešlosti" s rodinou a příbuznými, a já už mám zase konečně,po delší době dostatek "money",abych vyrazila na nákup.. No to vyznělo dost podivně co..?? xD Ne ne,nejsem žádnej shopaholik a nebudu vám hltit kecíky o nějákejch nákupech hadrů,protože se za a) =nejedná jen o ně,a za b) =v mém případě(<zažraného fanouška P!nk>) by nebylo pořádně užité odpoledne z nákupů,kdyby se nejednalo o nákupy s P!nkovníma věcičkama a to doslovně..Už se totiž děsně těším na zítřejší den,nebo nastávající týden,kdy se hodlám vypravit do mého hudebního ráje Bontonlandu a nakoupit do "sbírky" nějaké další věci s P!nk...!!! No a co sem si vyhlídla? Na netu sem si našla na Bontonlandu všechny možný věci co mají s P!nk-no nebudu lhát,už předem vím(a věděla sem= xD),že potřebuju sehnat DVDčko z Tour,které ještě nemám.. =P Jedná se o DVD P!nk-I´m not dead Tour! Zkoukla jsem (a znám) pár videjí z něj,a děsně se mi zalíbily,ale pořád jsem se nedostala ještě si ho koupit..Takže přece jako "P!nkožrout"xD,nemůžu nemít toto DVko.. :))
tady:
Pěkná titulka...
Tady máte anotaci přímo z netu na bontonland.cz ,kde sem si hledala tyhle parádní věcičky,co a jak maj.. :)
Anotace
P!nk sklidila se svým posledním studiovým albem obrovský úspěch a stejně tak i její poslední evropské turné, v jehož průběhu se zastavila i v pražské Sazka Aréně. Vyvrcholením turné byl samozřejmě obrovský koncert na londýnském stadionu Wembley. A právě tam vznikl i materiál na nové koncertní DVD Live From Wembley, které opravdu stojí za to vidět!
-poznámka: poseldní samozdřejmě není,je to stará anotace,teď je jasný,že už bylo ještě naše Funhouse Tour,ale tenhle komentář je u DVD..
Cena: 232,- (poměrně mě překvapila,myslela jsem,že bude drahžší,ale tím líp..=)
Tracklist DVka:
1. Opening
2. Cause I Can
3. Trouble
4. Just Like A Pill
5. Who Knew
6. I'm Not Dead
7. Stupid Girls
8. Spanish Dance
9. There You Go
10. God Is A D
11. Fingers
12. Family Portrait
13. The One That Got Away
14. Dear Mr. President
15. What's Up?
16. U + Ur Hand
17. 18 Wheeler
18. Don't Let Me Get Me
19. Leave Me Alone, I'm Lonely
20. Nobody Knows
21. Get The Party Started
Už se děsně těším až bude ležet doma na mém stole.. ×) :-* :D
Skladem je naštěstí v dostatečném množství. Jsem už zvědavá na to,co jsem z něj ještě neviděla...
Tracklist zajímavý ne..??
A DALŠÍ VELICE DŮLEŽITÁ ČÁST..tOhLE MÁM TAKY VYHLÍDNUTÉ,A MUSÍM TO MÍÍT ×)
Tričko Pink - So What Megaphone(M)
líbí se mi..dost! =P A vám???

Cena: 558,-
Jedno tričko z P!nk už mám,to je přímo z Funhouse Tour(z koncíku 19.listopadu v Praze),tam je dokonce foto P!nk a krásnej nápis P!nk, a Funhouse Tour 2010. No už se fakt těším,až ho budu nosit. Miluju mít trika s P!nk,poslouchat a ještě nosit na sobě věci se svým největším idolem..je to cool..Líbí se mi to... A co vám?? Vybrali byste si něco z toho?? :-<
U toho trička je posledních pár kusů..Jeden z nich bude můůůj :-)) I´m so happy... :) loveyouuu

by me...
xoxo... :-*

°Vánoční rozloučení°

23. prosince 2009 v 17:39 | °°P!nky_GirL°°
AHojeeC,
uběhlo pár dnů a Vánoční atmosféra je nepřehlédnutelná.. Štědrý den už se blíží, a tak se loučííím..Zítra už na blogu nebudu.. Tyjo, zejtra je štědrej den, už se fakt těším..Ne jen na to co dostanu,ale i na tu atmosféru.. U nás je to vždycky hezký..No jinak samosebou se musím zeptat co si přejete?? (I když většina affs mi to už psala) Zamilovaný *5186* Mezi mými Vánočními dárky samo nechybí ani DVD Funhouse Tour LIVE - doufám že na něj rodiče nezapomněli, na něj se hrozně těšim !969! No jinak mezi mými dárky je new mobil(dotykovej) nejaký to oblečení, a hudební doplňky..
906
Všem vám moc přeju překrásný vánoce,omlouvám se za to,že jsem nestihla udělat Vánoční desing s P!nk..ale uklid,obíhačka,komenty,balení posledních dárků..prpstě to už se nějak nedalo.. =) I když mě to moc mrzí...No ale jsem totiž i docela unavená..Spíím, nerušit *4440* No přeju vám krásný celý svátky,vše nej do nového roku A ať pod stromečkem najdete co nejvíc věcí co si přejete..
Tak všichni nalaďte Vánoční atmosféru
Já osobně si teda užívám prázdnin.. !969!
I když se mi chce furt spát a sem nedočkavá..nevím co dělat =D furt zpívám, hraju na kytaru, nebo sedím na netu u compu,a na blogu,na youtube =))Mno tak všichni dopřipravte,zastavte se od schonu a MERRY HAPPY XMAS! http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/zz6%20%283%29.gifzítra příjde zdobení vánočního stromku .-) //@GDB[]//@GDE
Promiňte za to celé barevné psaní,prostě jak sou Vánoce tak jsem to trošku ozvláštila pixelkama =) 906
Pak vám tky přeju přežít všechny ty vánoční schony,uklízení a vaření
No a ted k organizačním věcem:
Zítra už tady nic nehodím, 25.asi taky ne, a teď upozorko pro všechny affs:
od 26.12.- do 30.12. bude pozastaveno,jedu totiž na Moravu k babičce a dědovi,ale na Silvestra už sem doma a nejspíš něco hodím. Tak pááá lidi


zdroj pixelek
(by agneszka.blog.cz)

Slibovaný článek o Mikuláši a víkendu... ;)

6. prosince 2009 v 18:07 | °°P!nky_GirL°°
Zdravíím,
tak sem se bále že to nestihnu... ;)
= učebnice matematiky mě ale zas tak nefascinuje, abych u ní musela ztravit i vikendovy vecer..No k mymu "pokusu se neco naucit" z latky Poměr a přímá nepřímá úměrnost na pondělní test: Doufám že to nějak docela dobře napisu..na dvojku..protože u mě si teď další trojku nemuzu dovolit :D no dost ke škole, nějak to napisu, myslím že to docela umim..ale tech typu uloh je fakt hafec =)) No jinak sem chtěla něco málo písnout o víkendu a halvně Mikulášovi... :D Mam mladšího malýho bráchu (9 let) a chtěl ještě tenhle rok Mikuláše...hektický večer plný jeho očekávání naplnilo rychlé opakování básničky o čertech :D Nakonec ji bracha uměl...No ja sem si tedy symbolicky zopakovala kousek koledy Tichá noc,abych teda také něco předvedla Mikulášovi a spol. xD Tenhle rok jsem z Mikuláše a jeho party (tj. byli to 2 čerti, a poprvé 2 andělé),která k nám domů přišla asi okolo šestý hodiny byla uplne nejvic hotová =) To ste měli vidět .-)) Tak první kdyz jim mamka otevřela a brácha už se "strachem" uslyšel řachtání řetězů Mikuláš při vcházení do obýváku ZASE(stane se mu to kazdej rok) o tyč nad futry ve dveřích zavadil hlavou a tou jeho "čepicí", že mu málem spadla, tak jsem se začla pousmívat..Pak když řekl:"Jejda", pokračoval v cestě a jak měl krajkovanou bílou "sukni" přes bílý kalohoty, zahákla se mu do krajky tátova pohorka :D (u nás to neni zas tak moc velky a tak je botník a chodba kousek skoro vedle dveri do obyvaku) ;) Tak se KONECNE celá jejich "garda" postavili čelem k nám a začali povídat, jako dycky :D Pochválili nás i pokárali no a proč to píšu - jedna z andělek držela v ruce dřevěnou ošatku a najednou začla hrát nějaká hudba..tak všichni koukali.. ;) A PŘEDSTVTE SI ŽE TY JEDNY ANDELCE zacal zvonit mobil v ty osatce tak uplně červenala mamk jen tak dodala:andělská hudba: a ta holka co ji to zvonilo tu ošatku podala na chodbu těm čertum a ti tam u vstupnich dveří k nám dobytu tema cernejma rukavicema lovili jeji mobil a pokoušeli se ho vypnout (úspěšně ;) ) Potom jsme se teda měli ukazat s naší přípravou..Brácha dal básničku dobře na POTŘETÍ. ;) ale hlavně že dal..začínal dvakrat a uprostřed se jednou ještě zasek :D ale všichni v pohodě. Tak nám dali ty sladkosti = to bylo na tom nejlepčí, sem si pochutnala, (za večer to bylo pryč) a když odchazeli mamka je šla vyprovodit k vytahu a v tom jel jeden náš starý pan soused :D A ti čerti musim uznat maj každej rok ty masky uplně dokonalý, anděl a mikulas už ne ale čerti tyjo vzdycky hruzostrasny =)) no tak mamka otevřela vytah a tam pan:jééááh :D A všichni sem slyšela jak se začli smat :D pAk nam to mama jeste vypravela .-))
Takze tenhle Mikuláš byl fakt povedenej no....-)
A jak uz sem psala předtim, podařilo se mi najit jednu "čertickou" sexy fotku P!nk :D Až sem se divila že jí v něčem najdu .-)) Takže super že mám k tomuto vybočujícímu článku z klategorie o P!nk, aspoň troošku tematickej obrazek ;) .-)) tady je...: P!nk jako čertice ;) - no tak jen trošku :D
No a symbolicky když už teda byl včera ten sv.Mikuláš a dneska má svátek, tak sem nepřihlasenejm uzivatelum jako avatar aby byl s P!nk nastavila tenhle: ;)
Tak snad sem tam napsala aspoň něco smysluplnýho.. ;-) A zítra se muzete tesit na diskografii P!nk... .-D No a ti co dneska ještě u mě nebyli budu rada když se vratite o článek z5 a pisnete neco kratce k tomu clanku a dessu v ankete :D Zajmaj me vase nazory.. :D Tk to je pro dnešek vše..
Tak teď už Bye Bye!
°°P!nky_GirL°°
Obrazky kopiruj se zdrojem ;-)

Úvod

6. září 2009 v 14:10 | P!nky_GirL*
Ahoj všichni, tak tady a tady - www.miley-fun-site.blog.cz se stěhuju z mejch předchozích dvou blogů - www.betylove.blog.cz a www.graphic-my-fans.blog.cz.
Takže měla sem v tom už zmatek za prazdniny spoustu komentů zameškanejch souteží no prostě už po celym blogu vzniknul bordel a ja sem si chtela zacit odznova, a tentokrat oba blogy hudebně,tento se bude především věnovat zpěvačce P!nk a druhý Miley Cyrus, doufám že vám to nikomu nevadí, nemusíte je podporovat jako já,stačí když tu budou má Sbčka nadále chodit a psát komenty! Affs si všechny nechávám,ale rozhodněte se na jakém blogu chcete být mé SB jestli na tomhle,nebo na miley-fun-site,nebo na obou..!? jinak budu moc ráda kdyby to zas fungovalo jak dřív a snad sem budete chodit, tentokrát si dám záležet hodně na designech.. No tak to je zatim všecko, mějte se hezky a v nejbližší době sem začnu dávat články.. Ale sem v sedmý a je toho dost takže na blozích budu nejvíc o víkendech a přes tejden jako taky,ale ne třeba každej den, no uvidíme jak to dopadne.. :D Každopádně budu chtít tomu věnovat co nejvíc času aby to klapalo jak předtim... ;) Děkuju moc za všechno a do komentů se ozvěte kvůli affilates,jak chcete být SB,jak sem psala.. ;P Papa
P!NKY_GirL*

Na závěr INFO pro všechny: Tohle je už můj jediný blog,na který chodím a budu chodit,je funkční a budu na něm přidávat aktivně články.. ;) Z bývalych blogu kdo chce být stále SB tak napište,kdo ne,pochopím.. Moc ráda si všechny SBčka na tomto blogu nechám! ;)


Bye Bye!
"Bets)
 
 

Reklama