Photoshoots 2010

Matt Jones - [Cosmopolitan photoshoot 2010] # Set 3

14. července 2010 v 13:30 | *m!ss_Corky Moore*
Třetí Set z dokonalého shootu pro magazín Cosmopolitan. Zdravím všechny,tak jak se všichni máte? I tento článek je přednastavený,blog je stále pozastaven. Doufám že se vám i tyto fotky líbí jako všechny předchozí 2 sety. :) U tohoto článku si můžete všimnout i ankety,o nejlepší set podle vás. Akorát asi někdo z vás bude hlasovat až ve článku s pátým setem,jestli v tuhle chvíli někdo z vás totiž ještě nezná set č. 4 a 5.. ;) Tak,teď už 51 fotek ze třetího setu! :) Další překrásný outfit!:)
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Matt Jones - Cosmopolitan photoshoot 2010 # Set 2

7. července 2010 v 12:00 | *m!ss_Corky Moore*
::Po pár dnech tu máte přednastavený taky Set 2,ze senzačního shootu z roku 2010,z časopisu Cosmopolitan,focen Mattem Jonesem. Z tohoto setu byla použita také fotka na Cover Cosma jak v originální americké verzi,tak v české. V setu dvě je taktéž jako v prvním - 51 fotek. :)

Šaty + Boty: Gucci
Náušnice: Itay Malkin
Photo: Matt Jones (2010)
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Matt Jones - Cosmopolitan photoshoot 2010 # Set 1

1. července 2010 v 8:08 | *m!ss_Corky Moore*
:: Takže,aby to tu měsíc nebylo úplně off,což bych nikdy nechtěla dopustit :),z přednastavených článků je tohle jede z nich. Protože jsem si úplně hodně moc oblíbila všechny sety a fotky z nového shootu z roku 2010,focený pro magazín Cosmopolitan,od fotografa Matta Jonese,postupně vám je všechny přidám. Setů je pět,tady máte ten první,obsahující 51 fotek. Doufám,že vás fotky nadchnou tak jako mě.. :) Outfit je krásný.. ;)

Matt Jones: Cosmopolitan (2010) - # Set 1
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Nový photoshoot 2010 - Sandra Steh (During the summer carnival)

30. června 2010 v 13:30 | *m!ss_Corky Moore*
Během úspěšného pokračování letního turné - The Funhouse summer carnival - se objevila jedna nová fotka,od německé fotografky Sandry Steh. Strašně moc jí to tam sluší,ta fotka mi příjde úplně nádherná.. ;) Ona i v "obyčejném" černém tílku vypadá prostě jako bohyně.. :) <3 A má tam ty své obří krásné náušnice tohoto typu,které má teď snad na každé show,dělají tu fotku taky takovou neobyčejnou,a ten výraz je krásný,co říkáte na foto vy?
Já upřímně doufám že se objeví ještě další fotky k této! :)
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
ThnX for Photo: by Sandra Steh,2010 - www.steh.de

Matt Jones: Cosmopolitan photoshoot 2010

8. května 2010 v 9:56 | *m!ss_Corky Moore*
  • Ahoj všichni,tak jak se máte po ránu? :) Jaká byla snídaně? xP OK,tak jdeme k věci,dneska opět přidávám nějaké články,protože zítra odjíždím do Vídně a budu tam ještě v pondělí,tak to sem nebudu moct nic dát,takže jsem včera a ještě dneska budu dohánět a přednastavovat nějaké články.. :) Tak si to pak vše projděte,no,a dneska jak jsem slíbila se teď v nejbližších hodinách dočkáte tady nových fotek k magazínu Cosmopolitan - nový shoot 2010 od Matta Jonese. (+ částečný překlad scanů,jak jsem psala..) :) Tady máte několik dalších naprosto překrásných fotek,které už jsou známé.. :) Je tam vážně nádherná,a líbí se mi strašně moc i jak je to udělané a vyfocené,ty pozadí jsou pěkné a ty fotky mají skvělou kvalitu,o všech těch oblečeních,vlasech,líčení,pózách a grimasách ani nemluvím.. :-) Fotky se neuvěřitelně povedly,a čeká nás ještě spousta dalších z těchto setů/z tohoto photoshootu! Takže jsem už moc zvědavá na ty zbylé,protože se teda vážně máme na co těšit.. :) Doufám že se brzo už objeví všechny!,nebo aspoň další část... :-) Tady si užijte pro zatím tyhle známé krásné fotky... :) Je tam vážně úžasná,třeba ten její úsměv vážně zbožňuju.. :) Nebo ta oranžová je božská taky (ta vám nejspíš něco připomíná,ano,je totiž ze stejného setu jako už ta jedna "oranžová" fotka ze shootu kterou sem tady včera zveřejňovala,ta první která byla známá..),a prostě každá má něco do sebe,a každá je vážně senzační,všímejte si detailů.. xP Už víc nemám co dodat,teď mi musíte napsat vy,co na ně říkáte.. :) Všechny fotky v celém článku.. ;-)
www.site-of-pink.blog.cz
www.site-of-pink.blog.cz

Nové zprávy ohledně nového neznámého photoshootu - 2010

7. května 2010 v 19:36 | *m!ss_Corky Moore*
  • Jistě si pamatujete,jak jsem dříve přidávala článek o novém,neznámém photoshootu o pěti setech? :) Konkrétně se jedná o článek tady. (Máte tam přehled všech pěti setuů,bude se vám hodit připomenout si to až budu přidávat jednotlivé různé fotky co jsou již známé,a budu je přidělovat do jednotlivých setů,lépe se vám v tom bude orientovat.. :) A i mě se líbí že se můžu podívat jak jsou fotky rozděleny a kolik je tam póz atd..) :) První fotka,která se objevila ještě nezávisle na coveru,tady: (ze setu 3)
  • První foto které bylo zveřejněno ve větší podobě.
www.site-of-pink.blog.cz
  • A co nové zprávy ohledně tohoto celého shootu?
=> Je to tak,jak jsem říkala,a myslím že si to myslela většina z vás.. :) Photoshoot je opravdu nový,tudíž z roku 2010,a doposud nebyl známý ve velkém rozlišení.. Teď už je ale známo více fotek z tohoto shootu,který byl focen pro magazín COSMOPOLITAN,a fotil ho Matt Jones!
  • Co z toho vyplývá? :) P!nk tento shoot nafotila nově v roce 2010 (okolo doby po předávání grammy),pro magazín Cosmopolitan,konkrétně na červnové číslo (June). Zpráva se rozšířila,jakmile se zveřejnil Cover tohoto čísla,na hlavní straně s fotkou P!nk,právě z tohoto nového,zatím neznámého (oficiálně nezveřejněného) photoshootu. Tady máte původní cover jak jsme ho všichni viděli poprvé,za chvíli tady přidám cover samostatně ve článku ve vysoké kvalitě a větším rozlišení,společně se všemi scany přímo už ze článku a rozhovorou s P!nk v Cosmo. Tady prozatimně jen pro náhlédnutí ve špatné kvalitě: ;-)
www.site-of-pink.blog.cz
- Za chvíli vážně naprosto senzační nové známé fotografie z tohoto shootu a nové scany z Cosmopolitanu s P!nk!! Těšíte se? :-) Máte na co,kdo je ještě neviděl! :)

A tady ještě jedna kvalitní,ale malinká fotka z coveru:
www.site-of-pink.blog.cz

P!nk nafotila nový,zatím officiálně neznámý photoshoot!

19. března 2010 v 17:11 | *m!ss_Corky Moore*
  • P!nk nafotila senzační řadu nového,zatím officiálně neznámého photoshootu o pěti setech.. Bohužel zatím není známá větší verze těchto fotek,ale uznejte,že vypadají prostě luxusně a božsky! Já osobně jsem moc ráda,že se objevily zas nějaké zbrusu nové shooty! A tyhle sety vypadají naprosto dokonale.. :)
  • Kdyby měl někdo zájem,Stáhnout si je můžete TADY*,za US $25.00..
  • Který ze setů se vám nejvíc líbí?? Mě osobně příjdou všechny fantastický,ale obzvlášť zajímavě vypadají Set Four and Five.. ;) Ale na všech fotkách,ty pózy.. :-* Už se na něj děsně těším.. Uvidíte je tu,až se objeví officiálně.. =D Doufám že to bude co nejdřív.. ;)
 
 

Reklama