Scany

Bravo Girl! / DÍVKA 19/2010 - Plakát P!nk!

13. září 2010 v 10:00 | *m!ss_Corky Moore*
  • V novém vydání časopisu Bravo Girl!,číslo 19/2010 najdete krásnej plakátek s P!nk ! Tu fotku asi většina z vás už zná,ale někdo jako třeba já tenhle plakát zrovna ještě nemusí mít doma! Takže kdo ne,utíkejte do trafik vyprodat Bravo Girl! ;) Těch pár kaček za ten poster vážně stojí.. ;) No,udělejte si názor sami,níže fotky. Jinak neděste se,kdybyste v trafikách v ČR někde Bravo Girl! nenašli.. Kupte si časopis DÍVKA a budete mít časák Bravo Girl!,tímpádem plakát taky.. Tyhle dva časáky (BG! + DÍVKA) se totiž spojily! Takže já třeba dostala od babičky časák právě tu DÍVKU,a otevřu to,titulní strana normálně obal DÍVKA,ale začnu listovat a první strana uvnitř byla právě titulka toho nového Brava Girl.. No tak si řikám,jé hele,pro ten chci jet,tady je ten plakát..Listuju dál a najednou ten plakát uvnitř!! Takže ono jakoby je v "deskách" obalu DÍVKY vložen připlej časák Bravo Girl!,uvnitř s plakátem,a uplně stejným časákem.. Takže i tohle je možnost..;) Tady už náhledy:
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

akže já ho díky babičce už mám doma.. :D A co vy?? :P

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz !

P!nk na coveru magazínu Rebel Ink

11. srpna 2010 v 21:02 | *m!ss_Corky Moore*
alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
○ Magazín Rebel Ink v ČR není,je to zahraniční časopis,ale je k dostání na ebay.com
○ Uvnitř je článek,tak doufám že se třeba později objeví i scany a fotky zevnitř.. ;) Každopádně ten cover s P!nk je pěkně udělaný,mě se to líbí,a kdyby byl u nás,hned by zaplnil sbírku!! Škoda,zvlášť u tohoto dobrého časopisu.. :( 

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Recenze v časopisu ROCK&POP na koncert v Praze: "Pouť a Lady karneval! Zpěvačka P!nk létala nad stadionem!"

11. srpna 2010 v 12:12 | *m!ss_Corky Moore*
○ V hudebním magazínu Rock & Pop 08/10 najdete recenzi na pražský koncert P!nk v Edenu!
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
Cena Rock & Pop - 75 Kč.

○  Mně se časopis už za chvíli dostane do rukou,takže scany ze článku uvnitř tedy přidám až později,protože je nechci kopírovat,a na stránkách RockPopu samozdřejmě nejsou,takže na obrázky si zatím počkejte.. ;)

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Plakát P!nk v novém BRAVU! 14/10/červenec

9. července 2010 v 14:14 | *m!ss_Corky Moore*
• P!nk se objevila v novém vydání českého Brava (číslo 14,2010).
Najdete v něm nádherný plakát.
www.alecia.er.cz // www.site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // www.site-of-pink.blog.cz
• Tak to vypadá že si zase běžím koupit Bravo jen kvůli P!nky.. ;)) Podle mě je ten plakát překrásný,tuhle fotku a obecně celý ten photoshoot miluju.. ;) <3 A vypadá to že snad není ten plakátek ani moc přeretušovaný.. :)

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

P!nk dorazila už i do Českého Cosmopolitanu!

26. června 2010 v 18:04 | *m!ss_Corky Moore*
Jistě si všichni pamatujete na články o americkém červnovém COSMU,s rozhovorem a P!nk na coveru. Postupně dorazilo přeložené vydání do zemí jako je například Maďarsko,Polsko,nebo Rusko,a teď - v červencovém čísle - je už konečně Cosmopolitan s P!nk také u nás! V českých trafikách ho můžete získat buď ve velkém formátu klasického časopisu - za 100 Kč,nebo zmenšenou - ale naprosto totožnou verzi - za 60 Kč. Uvnitř je to samé jako v originálu,jen tam není ten test,který P!nk vyplňovala,a je to trochu zkrácené,v americké originální verzi byl článek rozsáhlejší. Ty strany co jsou ale u nás tam i ze stejnými fotkami najdete jako v americkém. A narozdíl od zemí jako Maďarsko,nebo Rusko,(kde byla taky fotka z totožného nového photoshootu,ale jiná) máme cover - obálku s P!nk - stejnou jako v americkém,takže fotku i s fialovým pozadím už jistě poznáváte.

Cosmo 2010: Červenec
Titul: EXTRÉMNÍ P!NK
=> "P!nk - Nejdrsnější žena,s kterou jsme kdy mluvili."

"DRSŇAČKA PINK NA OBÁLCE
Drsňačku Pink rozpálily naše otázky natolik, že se červenala. Co asi předvede na svém pražském koncertě? Přečtěte si exkluzivní rozhovor!"

Informace o fotu na titulní straně:

Cover: Photoshoot - P!nk fotil Matt Jones,2010
Předvedla šaty+boty: Gucci
Náušnice: Itay Malkin
P!nk líčila: Pati Dubroffová / Wall Group
P!nk česala: Jenna Hippová / Butter London
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
P!nk v rozhovoru: O jejím dětství,o tom jak začínala její kariéra,o hudbě,o tom co o ní říkají její přátelé,o jejím vystoupení na Grammy awards,a samozdřejmě o Careym,i o jejich pauze (rozvodu) - v roce 2008,a o jejich současném vztahu,o rodině,o tom jak P!nk nechtěli dávat na titulní strany časopisů a o jejím nastávajícím letním koncertu v ČR..

>> Scany a fota v celém článku <<
(omlouvám se,že to nejsou scany doslova,ale doma scener nemám,mám ho u babičky,kde momentálně tenhle víkend nejsem,jinak by scan logicky byly.. ;) Ale tak aspoň takhle..,pořád mi to příjde lepší a originálnější než ty scany vzít z jiného blogu protagované a zkopírovat je..)

Extremely P!nk: P!nk v americkém Cosmopolitanu! - June 2010

7. května 2010 v 20:23 | *m!ss_Corky Moore*
  • Navazuji k předešlému článku,a jak jsem slíbila,přidávám cover a scany magazínu Cosmopolitane,jehož tváří se P!nk stala pro měsíc červen! Celý článek a rozhovor (ve scanech) nese název "Extremely P!nk" (Nesmírná/mimořádná P!nk),a scany z tohoto magazínu vypadají tak krásně,až mě naprosto dožrala myšlenka,proč se u nás nic takového nedočteme.. :( I graficky je tohle tak překrásně udělané! Ještě do toho ty nové fotky.. Nemám slov.. Protože i ten text,krásný článek a informace z něj.. Tohohle se v čechách prostě nedočkáme,abychom našli o P!nk někde takovýto článek.. :-/ Tak aspoň že máme weby a scany z amerických časopisů,abychom se mohli také trochu pokochat krásnými slovy,né tím že P!nk si chtěla procvičit nějaké tanečky,ale její manžel neumí držení polky a takovéto řeči.. :D (kdo viděl aktuálně novou reportáž z blesku ví..) :)
  • Tady už nádherné scany,potom přidám ještě úplně do nového článku zvlášť fotografie,které jsou už známé z nového shootu. Tady ty scany.. :) Jejich překlad ( zatím jen částečný) tu najdete zítra! Postupně budu dopřekládat.. :)
  • Ale jak se podíváte na scany,je toho opravdu hodně.. :-)
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting
www.site-of-pink.blog.cz
!!Velké scany v celém článku!! :)
 
 

Reklama