The Funhouse summer carnival tour

Third video from P!nk - FSCTour: Funhouse!!

13. září 2010 v 13:00 | *m!ss_Corky Moore*
 • Tak,a tady už třetí video od P!nk z letního turné,které pro nás poskytla a nahrála. Třetí vpořadí je dalo by se říct titulní video - Funhouse! Které vlastně obepíná celou éru Funhouse,a obě dvě turné,a hrál na plátně hned na začátku koncertu,po intru GTPS kdy P!nk slétla na pódium a začala zpívat titulku: Funhouse.. ;)
 • Doufám,že se vám bude líbit! Z tohoto videa se vám hned určitě připomenou tyhle fotky a článek,které pocházely právě novinkově z tohoto videa. Tak,a teď už si ho pusťte..;)
Také naprosto skvělé... ♥

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Next special video from Summer Carnival Tour! Leave me alone (I´m lonely)!

12. září 2010 v 18:20 | *m!ss_Corky Moore*
 • V pořadí druhé video zprostředkované přes twitter od P!nk,z letního turné. Tentokrát Leave me alone,I´m lonely. Taky skvělé. Myslím že Please don´t leave me u mě zatím boduje víc,ale tohle je taky senzační. Ale v tom prvním ten Carey,to nemělo chybu..;) ♥
Užijte si ho! Tady je! ♥

Názory??:)

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

P.S. U článků k těmto videím máte vždy i anketu,o tom které u vás je na prvním místě,
tak jsem pak zvědavá na vaše ohlasy.. ;)


3 special videos from P!nk - Funhouse Summer Carnival 2010

12. září 2010 v 11:00 | *m!ss_Corky Moore*
 • P!nk v srpnu na svůj twitter účet,a oficiální stránky přidala informace o třech speciálních videích z letního Funhouse Karnevalu! Kdo byli na koncertě určitě hned pochopí o čem e řeč. Jedná se celkem o čtyři speciální videa,ze kterých P!nk poskytla pro veřejnost tři,která byla exkluzivně natočena pro letní tour. Jsou to ty čtyři (Funhouse,Please don´t leave me,Mean,Leave me alone/I´m lonely),které při těchto písních běžely v pozadí koncertu na plátně. Určitě souhlasíte že všechny jsou jak nápadem,originalitou,kostýmy a vším udělané opravdu dokonale,vtipně,a krásně. ;) A P!nk byla tak hodná,že pro své fanoušky nechala na twitteru tuhle zprávu:
- P!nk´s twitter: "Udělala jsem tři videa exkluzivně pro moje letní tour,a jen pro mé fanoušky,protože vás moc miluju,a oceňuji všechnu vaši podporu!"

- "Můžete získat první z nich tady ode mě! Jste připraveni??

P!nk dokonce poskytla videa pro nás i ke stažení!
↓↓↓
P!nk´s twitter: "Klik http://bit.ly/cNigBn pro stažení prvního videa! Použijte kód PDLM !!!"

- "Přihlaště se do mého newsletteru tady http://bit.ly/b6Bgjp pro přístup k dalším videům. Druhé příjde příští týden!"

A takhle bych mohla pokračovat,takže,tady máte první video,a další
twittery a videa jednotlivě v dalších článcích. ;)

A ještě informace ode mě k tomu stažení,ten odkaz na pinkspage s kódem PDLM už bohužel nefunguje,já jsem si to tak stáhla,ale to bylo hned jak to zveřejnila,teď už je ten odkaz nefunkční,takže ani už s přihlášením do toho P!nkčiného newsletteru odkazy nefugnují. Ale jinak jsou samozdřejmě dostupné k přehrání na twitteru i na youtube. Protože teď už vám ty videa stáhnout bohužel nepůjdou.. :( Ale věřím že někteří z vás už tuhle záležitost znají delší dobu..

enjoy it!

P!NK´S FIRST SPECIAL CARNEVAL VIDEO - PLEASE DON´T LEAVE ME:


Ke všem těm videím nemám slov.. :P To je prostě dokonalost. Miluju je♥
Tady to Please don´t leave me je prostě nádherný.. Je tam ten malý Carey..♥ ;)
Doufám že se i vám líbí;) Na další dny přednastavím zbylé dvě.

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Carey on stage - Last show of Summer Carnival: Photos!

11. září 2010 v 14:45 | *m!ss_Corky Moore*
 • Jistě si ještě všichni pamatujete tuhle Careyho akci,kdy překvapil P!nk na pódiu,na poslední show The Funhouse Summer Carnival v Norsku. Tady máte ještě také pár fotek z tohohle skvělého okamžiku.. ;)
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
Další fotky v celém článku!

Last show in Norway: Carey on stage!! Překvapení pro P!nk!

3. srpna 2010 v 15:43 | *m!ss_Corky Moore*
 • Ahooj,přináším nový článek a update k letnímu turné,snad to všechno stihnu.. :) Ve středu na pár dnů odjíždím zase pryč,tak mě pak na chvíli omluvte.. :( Tady už článek:
 • Při emocionálním loučení s koncem celé éry Funhouse,si poslední P!nkčinu show v rámci letního karnevalového turné všichni,včetně P!nk určitě také,na maximum koncert v norském Kristiniadu užívali.. A jestli si pamatujete ještě tenhle článek s Funhouse Tour,kdy Carey taky na poslední show překvapil P!nk na pódiu při čísle So what,tak si to kliknutím na odkaz můžete připomenout,a pustit si to nádherné video;) <3 A v tomhle článku přináším videa zase z poslední show summer carnevalu v Norsku!,kde Carey taky překvapil P!nk,a to je prostě... Podívejte se na videa!,to nemám slov.. On je zlatý.. :) <3 A ona taky! Sledujte ten výraz když odchází,a jak si tam zapálí tu cigaretu,a ten výraz,a pak jak mluví.. :D Ani se teď nedokážu rozhodnout,který závěr turné s Careym on stage byl lepší.. :) Každopádně tohle je prostě senzační,podívejte se sami! ;)
 • Sledujte Careyho jak odchází,a pak ten P!nkčin výraz jak nechápe a jen kouká.. :) A pak s tím cígem u toho diváka.. :D Ten obleček do kterého se Carey navlékl je ten P!nkčin,přesně ten který má v prvních písních letního turné,a ten "klobouk" je také úplně stejný - zase naopak ze světového turné Funhouse - úvod: Bad influence.. :) Tady už video:

 • P!nk: "Oh můj bože.. :) Tohle jsem ještě nikdy,nikdy neviděla.. :) Viděla jsem ho v bláznivém kostýmu.. To byl můj manžel! Všechny holky křičí: Aaah,a kluci koukaj.. (to nejde popsat,musíte se kouknout jak to předvádí.. :D) Teď jsem nervózní.. :) (všechno bohužel nepřeložím,poslechněte si to sami:) )
 • A tady ještě video z twitteru,natočené od holčiny,co byla na koncertě:
 • Pusťte si ho taky,je možná trochu horší kvalita,nebo světlo,ale něco je tam vidět líp: 


Tak co na to řikáte?? :) Já si to naprosto zamilovala.. :) <3

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Sources of videos - thanks to portals: Youtube + TwitVid - Carina Hansen!

P!nk přistála v Norsku - 25. 7. 2010

26. července 2010 v 13:13 | *m!ss_Corky Moore*
P!nk přilétla do Norska,25.7. 2010.
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

Pink Pop Festival - Landgraaf, Holandsko (30.5. 2010)

11. července 2010 v 8:00 | *m!ss_Corky Moore*
Přidávám ještě poslední nepřednastavený článek před mým zítřejším odjezdem na tábor.. ;) A doufám že všichni videa zkouknete,a kdo je ještě neznáte,tak z nich snad budete tak nadšení jako já.. :) P!nk je během svého letního karnevalového turné s touto show také hlavní hvězdou několika festivalů. Jedním z nich byl právě Pink Pop Festival v Holandsku(Landgraaf),který se konal 30. května 2010. Já vám přidávám dvě části celkově čtvrthodinového sestříhaného záznamu z tohoto koncertu.. :) Ty videa jsou absolutně božská,dívám se na ně pokaždé na velké televizi,je to nádherné pokoukání,hlavně miluju první část první části.. :) Tam je začátek (krátké intro GTPS),Funhouse,a Free Falling (s tou koulí po divácích..) :) Je to nádhera.. Dále je ve videích ještě závěr - a to: So what s létající P!nk a senzačním nabitým závěrem s plameny a dalšími efekty.. Hezkou podívanou všem! ;)


alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

The Funhouse summer carnival Tourbook!

9. července 2010 v 17:13 | *m!ss_Corky Moore*
• 53 obrázků nové tourbook 2010 - na Funhouse summer carnival tour. Některé z nich už určitě známe,ale některé nové věci udělané přímo pro summer tour jsou dokonalé,a moc krásné.. Já bych tourbook určitě hrozně moc chtěla.. :) Najdete v ní mnoho obrázků,fotek,nebo i vystřihovací P!nk a mnoho dalších stránek ohledně letního karnevalového turné.. ;) <3 Tourbook bude k dostání samozdřejmě na pražském koncertě v Edenu,tak doufejme že rodiče přemluvím.. :D

TV NOVA zve na koncert P!nk,už 20. července v Praze!

9. července 2010 v 16:16 | *m!ss_Corky Moore*
Ahoj všem.Tenhle článek také není přednastavený,dnešek mám totiž volno,a zítra ráno odjíždím směr tábor.. ;) Ale dnes vám chci rychle ještě něco přidat..
Tady mám pro vás zajímavé pozvání a reportáž na koncert P!nk,20.července v Praze - Edenu,jejímž hlavním partnerem je Televize Nova.
________________________________________________________________

Americká zpěvačka P!nk se vrací do České republiky,ani ne po roce! P!nk se českým fanouškům představí poprvé pod širým nebem. 20. července 2010 vystoupí na fotbalovém stadionu v Edenu. Hlavním partnerem koncertu je TV Nova.

• Poslední turné zpěvačky vidělo po celém světě více jak 2 miliony fanoušků. Tentokrát se turné Funhouse promění v událost karnevalového stylu, P!NK představí novou vizuálně ohromující show. • P!NK je umělkyně, která nedělá nic polovičatě - prodala více než 30 milionů alb po celém světě a její současné turné je deváté nejvíce vydělávající turné loňského roku.

Tady se podívejte na hodně zajímavé video - rozhovor s producenty P!nkčiného
Summer Funhouse Carnival tour!

To video si prostě povinně všichni pusťte.. :D Vážně,je to hrozně zajímavé a přínosné!,máte tam jak záběry už s koncertů z nového turné,tak rozhovor ze zákulisí s producenty P!nkčiného turné,říkají tam o show hodně věcí a je to rozhodně velice zajímavý vidět.

Butch Walker i u nás v Praze na karnevalové show!

28. června 2010 v 22:18 | *m!ss_Corky Moore*
www.alecia.er.cz // www.site-of-pink.blog.cz
P!nk měla v několika zemích s sebou svého věrného kamaráda,a úžasného muzikanta Butche Walkera,kterého všichni tady z nás jistě znají.. S Butchem během Letního Funhouse Carnival Tour zpívají společně songy Mean,My Generation (od GreenDay),nebo Roxette.

Butch si vybral z celého turné na následujících koncertech pouze 11 zemí,a naše Česká Republika,a to koncert 20.7. 2010 v Pražské Synot tip Aréně v Edenu,je mezi nimi! Úžasná zpráva,za prvé je to určitě pro Českou Republiku pocta,a je senzační,že si Butch udělal 20.7. čas také na Prahu! Pro ty co třeba Butche tolik neznají,nebo mu o předskokany tolik nejde,upozorňuju,že díky tomu,že u nás Butch bude nepříjdeme například o dokonalý P!nkčin song Mean,a o ty ostatní co s ním během turné zpívá!.. A já která ještě tak žeru jejich hlasy a hudbu dohromady jsem úplně nejvíc nadšená.. :D <3 Když jsem se to dozvěděla hrozně moc mě to potěšilo,tak doufám že aspoň i věšinu z vás! ;) Butch nejede jenom zpívat s P!nk,ale také bude předskokanem!,takže ti co mají rádi i jeho tvorbu a písně budou mít možnost si ho také poslechnout. Officiální předskokan Good Charlotte samozdřejmě také platí. Po nich příjde Butch,a pak P!nkčina show,kde během ní ještě Butche uvidíme jednou při jejich společných písních.. ;) A tady ještě malý "důkaz": :)
www.alecia.er.cz // www.site-of-pink.blog.cz
Za info o Butchově návštěvě děkuji pink.er.cz !

The Funhouse summer carnival TOUR BOX SET 2010

21. června 2010 v 21:01 | *m!ss_Corky Moore*
Na motivy probíhajícího letního karnevalového turné naší miss P. je udělán tzv. The Funhouse summer carnival BOX SET complete 2010. Najdete v něm parádní kousky,senzační určitě pro každého fanouška,a myslím že každý z nás by byl šťastný mít tyhle věci doma;) => Dámské tričko,tetovačky s motivy reálných P!nkčiných tattoes,přívěšek na klíče,samolepky,karty...
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz
Celebrate Pink's 2010 Tour with this Funhouse box set!
=> Box Set Includes:

P!nk Funhouse Tracks Babydoll
P!nk Logo Keychain
P!nk Funhouse Tattoo Sheet
P!nk Funhouse Tarot Cards
P!nk Funhouse Laminate Lanyard

Cena/Prize: $75,nebo € 90,cca 2340 Kč,-

Tak co,jak se vám líbí? Mě hrozně moc,chtěla bych ho hned.. <3 Aach já jsem na tyhle P!nkovní věci jako sbírka úplně vysazená.. :) Strašně moc bych chtěla všechny ty věci z něj.. :) Bohužel se mi to nesplní ho mít doma.. :( A není to jen kvůli té cenně,která docela odpovídá,i když by mohl být levnější,ale ani nemám zkušenosti s kupováním věcí přes internet,a ještě ze zahraničních portálů.. :/ Kdyby to byla aspoň česká stránka.. I když i u nás se bude dát určitě koupit na nějakém officiálním fóru řekla bych.. No super summer carnival překvapení pro fanoušky! ;)

Kopírovat se zdrojem,děkuju. ;)

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

The Funhouse summer Carnival - Köln 28.5. Videa!

20. června 2010 v 14:41 | *m!ss_Corky Moore*
Carnevalová show naší miss P. odstartovala 28.5. 2010 v Německu - v Kolíně nad Rýnem. Fotky přidám dneska taky,ale je jich hrozně moc,strašná práce to přidávání,mám z toho zamotanou hlavu,ale pokusím se :P Ale teda aspoň abych začla přidávat něco konkrétního k letním koncertům,tady přidávám první videa právě z Kolína,jak jdou popořadě,aspoň ty které jsem našla. U toho opening se nebojte,jak začne hrát Get the party started je tam záběr na balónky a bednu.. ;) Doufám že se vám budou líbit,je to nádherný,a to teprv ta dokonalost příjde,ještě víc se mi to líbí na těch festivalech třeba co byly,to už bylo několik dnů po začátečních koncertech - mimochodem to taky přidám videa: Pinkpop festival a Isle of Wight., ale právě na to že je to první koncert tak mi tam vůbec nepříjde žádná zmínka nervozity,ale schválně si to pak můžete srovnávat s těmi dalšími show,kde už je možná zkušenější s choreografií a vším,ale každopádně to stojí za to,a ještě hezčí jsou některé z festivalů,tam je to totiž mnohem víc vidět,je to zblízka zabrané na pódium profesionálními kamerami,ale tak zatím tady z Kolína:

P!nk - The Funhouse Summer Carnival
First show: Deutschland - Köln am Rhein
Place: Köln Rhein Energie Stadion (Cologne)
Date: 28.5. 2010
Fans: 45,000 peoples

1. Opening
+ krátká intro verze - Get the party started

(tadyto druhé sem dala taky,ten delší začátek si přetočte,
pak jsou tam krásně vidět ty padající balónky a P s megafonem..) ;)

2.) Funhouse
=> Tady ještě jedno video z Opening,kde je společně s krátkým GTPS i Funhouse - všechno úvodní v jednom videu. Je to fakt dobře snímaný video,úplně z míst na sezení zeshora!
(je tam vidět celýstage i lidi..) Z tohohle videa ze zhora jak začne Funhouse je občasně vidět i to tour video,od těhle fotek.

Isle of Wight Festival - P!nk and Paul McCartney

18. června 2010 v 18:04 | *m!ss_Corky Moore*
Přidávám jednu překrásnou fotku s nedávného Isle of Weight Festivalu v Anglii. P!nk tady měla svou další show v rámci Summer Funhouse carnivalu,a prý byla dokonce lepší než legenda Paul McCartney,s kterým sdílela pódium právě na Isle of Weight Festivalu. Tady jedna krásná fotka P!nk s Paulem! <3 Je tam nádherná,je to kouzelné foto.. :)
www.site-of-pink.blog.cz // alecia.er.cz
P!nk: "Isle of wight! To šlo!!!! 65 000 lidí,a všichni jsme byli pro sebe navzájem. Byl to love fest. Ohromeni,téhle věci říkám život. :)" - 4 days ago

"Čas pro Isle of Wight. Historické. Magické. Sdílení pódia s Paulem McCartneym. Byl to dobrý den!" - 5 days ago

-- Translate and article by me --
alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

P!nk with Carey leaving their hotel in Berlin (9.6.2010)

17. června 2010 v 9:44 | *m!ss_Corky Moore*
Právě ještě před pár dny P!nk strávila společně s Careym poměrně dlouhou část turné právě v Německu. Tady máte pěkné fotky jejich opouštění Berlínského hotelu v Německu - z 9. června.
www.site-of-pink.blog.cz // alecia.er.cz

P!nkčin tour bus v plamenech!? P!nk: "Je to absolutně falešné!"

8. června 2010 v 21:47 | *m!ss_Corky Moore*
Média (internet) včera zplnila až děsivá zpráva o tom,že P!nkčin tour bus,kterým cestuje po letním turné,a jela s ním z Mnichova do Berlína začal hořet. P!nk ale naštěstí na svém twitteru odvrátila celý smyšlený příběh!
Tady jsem vám přeložila uváděný text:
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz
Tohle rozhodně není to,co P!nk myslela,když zpívala "Get the Party Started".
Na cestě z Mnichova do Berlína během Evropského turné P!nkčiného cirkusového karnevalu zpěvaččin tour autobus časně v pondělí skončil v plamenech. Naštěstí nikdo nebyl zraněn.
Mluvčí německé policie řekl,že plameny okolo pondělní páté ranní hodiny zachvátily filter ve výfukovém systému. Řidič rychle dostal autobus na stranu silnice a ještě než dorazila policie a hasiči,oheň zlikvidoval. Pěvecká hvězda v tu dobu naštěstí v autobuse nebyla,ale jejích osm hudebníků ano. Ale show musí pokračovat,a tak hudebníci byli schopni pokračovat v cestě náhradním autobusem a P!nkčin koncert v Berlíně jel podle plánu. Špacír pokračuje navazujícími dny ve Velké Británii a v Irsku,včetně místa Isle of Wight Festival a
stadionové show v Belfastu a Dublinu.

P!nk vše popřela a pravdivě odůvodnila na svém twitteru: "Můj tour bus NEZAČAL hořet! Ta zpráva je falešná tak,až je to skoro k smíchu!"

Translate by alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz !
Prosím,nekopírovat BEZE ZDROJE! Anglický originál: E! Online

Předskokanem letního carnival tour v ČR budou Good Charlotte!

8. června 2010 v 21:12 | *m!ss_Corky Moore*
Přijela jsem z Anglie,a už konečně všude po ČR velké plakáty,skoro na každém rohu
k P!nkčinému letnímu koncertu v Praze! A už je na něm vytisklé i jméno "special guest". Dvacátého července jím u nás v České republice budou Good Charlotte!
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz
Tak co,jste spokojení? Čekali jste někoho jiného,znáte Good Charlotte?

Další fotky v celém článku.. ;)

P!nk je měsíc a půl před koncertem v Praze prakticky vyprodaná!

7. června 2010 v 18:35 | *m!ss_Corky Moore*
 • Na ticketpro.cz (na stránce k prodeji lístků) má naše P!nk a její letní turné - 20.7. 2010 Praha - Synot tip Aréna (Eden) - opravdu velký úspěch! Před pár dny už byly lístky ke stání k pódiu naprosto vyprodané! A dnes projíždím po pár dnech ticket portál znovu,a už je vyprodané i PLATINUM sezení! (to bylo ale snad úplně první hned zaplněné.) I v ostatních sektorech už nezbývá moc míst,krom těch nejlevnějších - BRONZE sektorech a modrých - GOLD.. Je to určitě úspěch a je super že už je P!nk teprve skoro měsíc a půl před koncertem u nás z větší části vyprodaná. Tady máte obrázky,které mluví za vše: :)
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz

Konečný setlist k Funhouse summer carnival tour!

5. června 2010 v 17:20 | *m!ss_Corky Moore*
Tak tahle nakonec vypadá setlist k P!nkčinému letnímu turné!
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz
1.) Get the party started (Krátká verze GTPS na úvod)
2.) Funhouse (tentokrát dala P!nk Funhouse i GTPS na začátek,obě bývali vždy ke konci!,ale např. u GTPS mi to příjde logičtější,že je konečně na začátku :D)
3.) Ave Mary A
4.) Who knew
5.) Bad Influence
6.) Please don´t leave me
7.) Sober
8.) I´m not dead
9.) Unwind
10.) Mean (with Butch Walker! Zajímalo by mě,jestli bude s ní zpívat všude,
to by bylo parádní!)
11.) My Generation (neznám..)
12.) Roxanne (neznám..) :)
13.) Whatya Want From Me (song,který napsala P!nk pro Adama Lamberta!)
14.) Just like a pill
15.) Try too hard
16.) U + Ur hand (už jí zpívat nechtěla,ale ještě jí pro fanoušky zazpívá,údajně tenhle song
už moc nemá ráda,já osobně jsem ale moc ráda že jí ještě dá..:) )
17.) Leave me alone (I am lonely)
18.) So what (So what a létající P!nk! + budou šlehat ohnivé plameny!)

Jak vidíte,P!nk vyškrtla balady,a do setlistu z Funhouse,který jsme viděli v 02 aréně přidala starší věci,nebo ty které ještě live nezpívala.. Takto vypadá setlist.. Samozdřejmě na každém koncertě nemusí být úplně stejný,v listopadu u nás P!nk taky zpívala Dear Mr. President,tuším že místo Crystall ball.. Takže třeba na festivalech to může mít jinak,už se to tak trochu ukázalo na Pinkpop festivalu v Holandsku,kde např. zpívala Free Falling. Ale v ČR by měl nejspíš takhle vypadat setlist. Tak jak jste s ním spokojeni? Mě se docela líbí,i když mě trochu mrzí že vynechala balady,ráda bych opět slyšela klasiky jako Family Portrait a I don´t believe you.. No a třeba nedávno jsem objevila úžasnou píseň z TT - Humble Neigborhoods,kterou teď hrozně žeru:-) I když uznávám,že ta se tam do žánru a typu show summer carnival nehodí.. :) Jinak jsem ráda že dala s Butchem Mean!,no a taky plus že zpívá něco z TT,jako Unwind nebo Try too hard! Jako něco bych ještě ráda slyšela,ale v celku většina věcí tam je super!.. :) Co říkáte vy,co nechcete slyšet,a co naopak v setlistu podle vás chybí?

alecia.er.cz // site-of-pink.blog.cz

První fotky z úvodního P!nkčiného videa na letní turné!

5. června 2010 v 15:33 | *m!ss_Corky Moore*
Za dobu co jsem tu nebyla se objevilo hrozně,hrozně moc novinek,fotek,videí a informací k letnímu turné. Jako první článek k tomuhle tématu přidávám pár fotek,kde to P!nk vážně moc sluší. Připomíná mi to něco ve stylu Lady Gaga a P!nk v letech 2002 až 2003. :-) Jsou to fotky,které se objevily od Pereze Hiltona,a pochází z připravování letního turné,konkrétně z úvodního videa! Byly to první fotky,které se objevily k letnímu turné,krom těch které jste mohli vidět Z NATÁČENÍ videa,ten článek tu byl celkem nedávno. Co na tyhle dvě fotky říkáte?
www.alecia.er.cz / site-of-pink.blog.cz

The funhouse summer carnival: První jména předskokanů!

18. května 2010 v 21:06 | *m!ss_Corky Moore*
www.site-of-pink.blog.cz / alecia.er.cz
- Ahoj všem. :) Tak jak se všichni těšíte na summer?! Kdo už má z vás lístky,kdo ne? Můžete napsat v komentářích,kdo chce;) Jinak,byla jsem tu poslední dny každý den,ale k mému né moc velkému potěšení se u nového článku shromáždily jen dva komentíky.. :( Ale jasné,všichni teď toho máme hodně,i hlavně ve škole,takže doufám že teď to bude s návštěvností u tohohle článku lepší. :) Přidávám pro vás nové informace k Funhouse summer carnival!
- Mám první jména předskokanů ke koncertům letního turné! Zaprvé bych chtěla upozornit na to,že je už známo že by měl P!nk doprovázet i Butch Walker! Společně by si měli i zazpívat pár písniček! No,dostala se mi informace,že Butch bude předskokanem v Irsku. Takže bohužel v ČR máme s Butchem asi smůlu:( Ale kdo ví,pořád je to možné,určitě nebude vystupovat jen na jednom koncertě! A tady další jména zatřím zveřejněných předskokanů:
- P!nk na twitteru: so excited 2 b playing with @butchwalker this summer.ting tings, gossip, vv brown, city and colour, and many many more. a big bucket of yum

=> tudíž: Butch Walker, The Ting Tings, Gossip, VV brown,city nad colour.....etc.
- A nemám to jen z tohoto twitteru,podařilo se mi najít na netu další super informace k předskokanům a kapelám doprovázejících P!nk,tady ještě doplňuji ty,které P!nk ve twitteru neuvedla: Paolo Nutini,Evermore (můžete znát,byli předskokany minulý rok v Praze na Funhouse tour v 02 aréně!),Stanfour,Takida,PMMP,One Republic,Silbermond,Nik & Jay,Nikka Costa,Hockey,Mumiy Troll.. - Uvidíme,koho se můžeme ještě dočkat! Rozhodně to ještě nejsou jména všech předskokanů,ale tady máte ty u kterých se mi
podařilo získat zemi:)
Klik na celý článek!
 
 

Reklama