Videa

P!nk and Carey at the Supercross

22. února 2010 v 21:12 | *m!ss_Corky Moore*
Krásné video P!nk a Careyho v Supercrossu..
Carey se snažil vyprávět o Supercrossu,ale P!nk měla v tu chvíli jiné myšlenky... :o)

Já jí miluju... :-* ×)
Carey is a lucky guy!! :D So cute..!!! =D
No každopádně=> to je..krása.. :) Jak se tam do něj "pustí"... :o) Skoukněte sami.. :)
No Carey se aspoň snažil vyprávět.. =P
:) NO COMMENT! :)
*Tak co..? Chtěli by ste být někdo na Careyho místě?? :D*
A co říkáte na video? Já žeru to jak umí být sexy.. :)
Co vy?? =))

P.S. Docela dobrý zprávy,s dessem to vypadá na pár nápadů.. :) A už mám i fotky a představu,jak už sem někomu psala,vypadá to s ním,docela/zatím říkám radši jen docela (xD) /dobře,ale myslím,že určitě do konce týdne bude nastavenej (do nedělě)... =)
vaše *m!ss_Corky Moore*

♥ Absoutly amazing some videos with P!Nk ♥ (Jsem z5..)

30. prosince 2009 v 19:16 | °°P!nky_GirL°°
AhOjky..Tak jsem se vám vrátilA =) V Beskydech to bylo super,aspon jsem se zase viděla se všemi sestřenkami, s babi a dědou a s přáteli.. Nevím jestli zítra,ale určitě jsem dám fotky,které jsem dělala během posledního tejdnu,dám sem ješět nově nafocené nějaké FOTKY dárků z Vánoc..A jak jsem psala o tom Funhouse Tour DVD==Tak jak sem na něj vysněně čekala=splnil se mi sen =) Dostala sem ho u strejdy,tety a sestřenky na MOravě.!!! =D Takže úplně nejvíc suepr,ted už nemusím litovat (a taky nebudu),že jsem v aneketě předtim u dárků hlasovala pro 200%, ted uz mám opravdu všechno co jsem moc chtěla..No a jak to tak vypadá,za ty ušetřené penízky si koupím Funhouse Calendar 2010..Jestli se kněmu ale dostanu :( Podle netu ho maj momentálně v Bontonladnu vyprodanej.... Takže ahojky lidišky-pozastavení konči..a tady už k článku:
___________________________________________________________________________
Dneska jsem se rozhodla,že je na čase přidat nějaká videjka.. Tak tady přidávám tři super,moje srdeční záležitosti♥, které se mi ohromně líbí..Jsou to videjka,ke kterým se vždycky ráda vrátím..pstě míluju ♥♥♥ Snad se vám taky budou líbit..myslím že možná znáte.. :)

1. Leave me alone - I´m not dead Tour (LIVE)
2. P!nk - funny bloopers (from Funhouse DVD)
Poznámka: Tohle video je možná i takové nejlepší z těch tří,vždycky se u něj ohromně zasměju, ona je tam úžasná..to ale všude.. Jsou to sestříhaný momenty z připravování a zkoušení Funhouse Tour, které jsou použity i na funhouse Tour DVD v bonusech..

3. Funhouse Tour - The man dancing with P!nk
5.12. 2009 v Luxembourgu v rámci Funhouse Tour P!nk vytáhla jednoho fanouška na podium,který s ní tančil vtipný "idiotský"taneček který je vždy během písně Leave me alone (I´m lonely).. Tohle video určitě všichni znáte, obletělo několik blogů,ale stejně ho sem dávám jako jedny z mých nej videjek s P!nk..
No a nově se do nich řadí ještě moje takové čtvrté lovely video:
_______________________________________________________
Doufám,že se všechny líbily..třeba ty bloopers (funny momenty) jsou taky podle mě dokonalý,a to leave me alone v prvním videjku-nemám slov,ona tam dělá úžasný věci =D ♥

Mám ještě dvě (možná i více) videjka s P!nk,který upe miluju♥ a jsou mezi mými °°BEST°°taky,a že je jich hodně =) ,ale ty chci dát jako samostatný článek, protože myslím stojí za to, a chci k nim ještě něco delšího připsat..takže se máte do budoucna na co těšit..(myslím) =D Ještě sem přidám později večer přednastavený článek, který tadY zůstane i přes Silvestra,to fuckt nwm jestli tady budu,nebo ne...Do odpoledne jsme určitě pryč,potom k nám přijde návštěva a večer už Silvouš,tkže nevíím fakt..ale na přidání by čas měl bejt.., myslela jsem že ted ještě pujdu přednastavit článek,ale na comp chce bratr,takže SNAD zítra.. :(Sem ted ještě trochu mimo z Vánoc,prázdnin návštěv,sem unavená dneska v půl čtvrtý sme přijeli se čtyřhodinový cesty s Beskyd,takže toho bylo moc a sem tak divně pomatená ´=) Takže blog začne snad už normálně fungovat ale..po novym roce.!!! Ale sem náhodou moooc happy z toho DVka!! Je fakt dobrý,hlavně žeru bonusy.. =) "On tour with P!nk" - jeden z bonusů=bombowýý :D Kdo DVDčko z Austrálie ještě nemá (což je vás určitě s fandů P!nk dost málo),tak ho všem vřele doporučuju...
_______________________________________________________________
Mno tak zatíím THE END..názor na videa?? =) (+ hlas v anketě)?? :D
páááá
zdroj pro první a druhé video:
(+pokud si to objevil u mě tak i ostatní videa kopíruj se zdrojem,i když ta trojka a čtyřka byla na hodně moc blozích a na youtube...)
 
 

Reklama